Tzv. dálnice na těhotenském testu, kdy?

europa00
23. bře 2016
PARDON, ŽE ZAKLÁDÁM NOVÉ TÉMA ALE NEMŮŽU HO TADY NIKDE DOHLEDAT...
holky kdy jste měly tak silný test že nebyl rozdíl mezi testovaci čárkou a tou která ukazuje těhotenství??
já ted mám 20 dní DPO cca nevím to jistě pč cyklus jsem měla 30 denní..ale proste podle internetu počítam ovu...jinak jsem ji neoveřovala... a test mám pořad takto jaKOBY NA 60-70%
JSEM TED 5 DNÍ OD ZMEŠKANÉ MENZES.

Foto z dnška...
můžete mi prosím tady třeba napsat jak silné testy jste mely vy...a co krev?? třeba jestli máte srovnání test z moči a test z krve...
já se na krev ještě bojím..fakt jsem připosratá .-)
europa00
autor
23. bře 2016
Z LEVA 18 DPO VPRAVO 20 DPO... NEPŘÍJDE MI TO TEDA MOC ROZDÍL
mika251
23. bře 2016
@europa00 ja myslím že pozajtra už budeš mať čiarky stejne silné. K doktorovi by som šla tak 14 dní po zmeškanej MS, to už krv nebude treba brať a malo by byť niečo vidieť na UTZ.
europa00
autor
23. bře 2016
@mika251 AHOJ myslíš teda že za dva dny jo... mi to příjde hrozne zpomalené teda...jj k doktorovi jdu az ten další tyden...a přijde vám to normílní že 5 dni po zmeškané menzes nemám ještě 100% silný ten test?
mika251
23. bře 2016
@europa00 je to úplne normálne, mnohé ženy po 5 dňovom meškaní majú teprve slabé čiarky. Podsatné je, aby test silnel a viac nerieš, každej stúpa HCG inak rýchlo. Ja som mala dialnice tiež až na šiesty deň od meškania. Test je definitívne pozitívny, všetko ostatné je nedposattné.
nicol22
23. bře 2016
Já mám cykly třicetidenní a takový test jsem měla 42. den cyklu. Možná by to bylo dřív ale test jsem dřív nedělala. 😊
mrskato
23. bře 2016
já měla stále slabé čárky ještě týden po termínu MS, až pak byly obě silné a naskočily hned 🙂 myslím, že máš ukázkové tak i tak🙂
moni92
23. bře 2016
@europa00 já jsem 18DPO a takhle silný test ještě nemám... dělám obden a pokud sílí tak by mělo být vše v pořádku..🙂
europa00
autor
23. bře 2016
@mrskato to je zvlastní že tam byl takovy zvrat..a ted ses ve kterém tydnu? ...já dnes byla už na poliklinice že ujdz na odběr, ale pak jsem se otočila a šla pryč..se znám více informaci by mě jen ještě sterovalo..teda pokud by nevyšly tabulkově...no myslím že se to snad zlomí v těch dvou trech dnech

PRÝ holčičky mají vyšší hcg než kluci slyšely jste o tom??
europa00
autor
23. bře 2016
@moni92 ahooj ukaaž...?? je dobre to fotit nějak než to začne vybledavat moje staré testy už jsou hrůza teda jak vyschne to barvivo
claire90
23. bře 2016
Neřešila bych, jak je silná čárka, test je jasně pozitivní a víc bych se nestresovala 😉 v albech mám testy od dcerky i od syna, u kluka sílil test pomaleji, resp. sílil jak by měl, ale čárka nebyla tak hezká, jako u dcerky. Kamarádka to měla taky tak co si pamatuju.
moni92
23. bře 2016
jaký používáš testy, já Dr max a ty právě jsou krásněvydět rozdíly až když to pořádně uschne 🙂 první dva jsou dvě různý značky ale ze stejné moči ty jsu 12DPO a ten třetí je 14 DPO, dneska jsem dělala 18DPO a byl silnější, odpoledne vyfotím 🙂
europa00
autor
23. bře 2016
@claire90 no já pravě četla někde a nevypadalo to jako babkobské povidačky ale erudovaný názor, že kluci mají to hcg nizší, nebo pomalejší ten narust...tak nějak..
europa00
autor
23. bře 2016
@moni92 ted už používám maxe protože je fakt silnější než mama test..možná spíše opticky protože dělá tlustší čárky....
claire90
23. bře 2016
@europa00 jak říkám, u nás to tak bylo (tedy dle testu, na krvi jsem nebyla ani u jednoho), pamatuju si, že kamarádka nejdřív taky trochu "plašila" a pak našla toto info a též se pak potvrdil kluk 🙂 u tvých testů bych tu sílu čárky už fakt neřešila, ani kdyby víc nesílila, objednej se na gyndu, řekni kdy byla poslední MS a oni většinou dle toho objednají 🙂 přeji klidné těhotenství zakončené bezproblémovým porodem 😉
europa00
autor
23. bře 2016
@claire90 díky díky..víš ja už jsem vystihovaná protože ppprvé mimoděložní...mám ted už jen jeden vejcovou...hned v tzv šestinedělí jsem napoprvé otěhotněla a mám 3 letého krásného kluka...ted jsem vysadila antikoncepci a ahned ten mesic zapadla bohužel neprosperující těhu...nutna revize ale bylo to malinke... po 5 měsicích kd jsme si rekli že uz tedy muzeme jsem zase hned otěhotněla...ale jsem po predeslch zkusenostech uplne vystihovaná
claire90
23. bře 2016
@europa00 to mě mrzí, ale věřím, že už jste si to špatné vybrali a teď už z toho bude opět zdravé miminko 🙂
yildiz
23. bře 2016
ja jsem si delala testik 3.den zpozdene ms 😃 a uz jsem mela dalnice rude 😃
bajana
23. bře 2016
@europa00 neviem ci rozumies, ako tehotenske testy funguju...je to popisane v navode: jedna ciarka - negativny, dve ciarky - pozitivny....ziadna intenzita sa nikde neriesi...
europa00
autor
23. bře 2016
ještě mama test..tam jde videt rozdíl
europa00
autor
23. bře 2016
@yildiz jj krásné takových 90% a co čekáš kluka nebo holku?
yildiz
23. bře 2016
@europa00 ja uz mam odrozeno 😃 - ale klidne bych si dala jeste jednou 😃
moni92
23. bře 2016
@bajana trošku zbytečná taková reakce ne..? ono ta síla čárky taky něco značí.... já v lednu měla jen slaboulinkou čárku a těhotná jsem sice byla krev hcg 59 a 3 dny na to jsem začala krvácet... takže i ten test ukázal 14 dní po zpožděné ms že je něco špatně, že je hcg slabé.... takže proto asi řeší sílu čárky...
mika251
23. bře 2016
@europa00 ja myslím, že takto z tehotenských testov sa nedá predikovať, čo to bude - šanca je vždy 50:50, takže niekto sa proste trafí a niekto nie.
Intenzitu čiarok na teste omnoho viac ovplyvňuje koncentrácia HCG v moči - ktorý jednak v priebehu dňa kolíše a jednak záleží na tom, ako je moč zriedená.

Istá miesta korelácie pri predikovaní pohlavia sa dá nájsť vo výsledkoch prvosemestrálneho screeningu - jedná sa o tzv. hodnotu voľného beta HCG. Tá býva u dievčatiek o niečo vyššia. Ale! opäť veľkmi zálží na individuálnach dispozíciách ženy. Keby to bolo takto jednoduché, tak by doktori nemuseli pohlavie zisťovať škúlením na ultrazvuk.

Vobec by som v tom nehľadala súvislosť.
europa00
autor
23. bře 2016
@yildiz kamarádka měla taky tři dny hned dálnici a má holčičku...ješte prý spermie s holčicími chromozomy jsou rychlejší ale zanikají dříve a klučičí pomalejší ale ydrží děle v děloze živé..třeba na tom fakt něco je..plus to kdy má vlastně žena ovulaci...ty dva dny sem dva dny tam asi taky dělají své
europa00
autor
23. bře 2016
@yildiz no právě se ptám tedy jestli z těch testů byla holka nebo kluk .-)
pekkaa
23. bře 2016
@europa00 ahoj. Ja to mela stejne jak ty asi 16dpo na dr max a pak uz silnejsi carka nebyla. Toto bylo moje maximum. Takze myslim, ze to mas v poradku😉 proste i zalezi kolik do toho daji barviva
mika251
23. bře 2016
@europa00 je to presne naopak - spermie s mužským chromozómom sú rýchlejšie - pretože sú ľahšie - ich chromozóm má tvar písmena Y, takže majú o pol nožičky menej - ako ženské X -ové spermie.
Rýchlejšie ale zanikajú.
Naopak, spermie so ženským chromozómom sú pomalšie, ale dlhšie vydržia.
Preto čím je styk bližšie k momentu ovulácie, tým je vyššia pravdepodobnosť, že počnete chlapečka.
Holčičí spermie dokážu v dobrých podmienkach vyržať dlhšie.
yildiz
23. bře 2016
@europa00 mam 3 holky tohle je test s tou treti 😃 ale u druhe byl test to same 3dny po zpozdeni dalnice.... a ted po 4 kluk ale opet 3dny po zpozdeni dalnice 😃
luckylee
23. bře 2016
Postupně..4.,6. a nakonec 9tý den meškání ms.🙂
europa00
autor
23. bře 2016
@bajana myslím, že intenzita druhé čárky značí hodně..věšina tzv duchů končí samovolným potratem nebo neprosperujícím těhu, mimoděložním atd...proto je důležitý ten nárust... čárka znamená pouze že těhotná jsi..a její intenzita mnohdy napoví jestli to klapne nebo ne.

Sem začni psát odpověď...

Odešli