Uhnízdění vajíčka. Kdy k němu dochází?

rennik
24. črc 2011

Ahoj holky, prosím o radu, za jak dlouho přibližně po ovulaci dochází k uhnizďování vajíčka? Jsem 11 den po ovulaci, celou dobu je mi nějak divně, kromě jiných příznaků jsem měla dosud bílý lepkavý hlen, ale před chvílí se objevilo trochu krvavého hlenu, tak teď nevím jestli je to už spíš očekávaný začátek MS ( mám dostat za 4 dny) nebo se může jednat o uhnizďování. Děkuju moc předem.

kaca44
6. led 2017

@chatgris No to jo, beru prášky, ale nějakou dobu předtím v rámci toho plata jsem toho měla ve škole dost (konzervatoř od rána do večera), tak se stalo, že jsem zapomněla vzít 3 prášky po sobě. Pak jsem pokračovala dál, ale to riziko tu je a zatím tomu i ty příznaky nasvědčují. Tak uvidím jak to dopadne 🙂

kvakuska
7. led 2017

@kaca44 když zapomělas vzít tři prášky po sobě, tak je to jako bys vlastně nebrala vůbec nic ... to vás nenapadlo pojistit to kondomem? 😨

kaca44
7. led 2017

@kvakuska V té chvíli ne, přišla jsem na to až v ten den večer, kdy jsem si měla vzít další a s šokem jsem zjistila, že předešlý tři prášky tam jsou. A i když jsem od rána do večera ve škole, tak se mi to ještě nikdy nestalo, až teď. Hned jsem si přečetla příbalák, že ,,2.týden by nic vadit nemělo a pokračovat dál.'', akorát u toho 1.týdne bylo uvedené riziko. Tak mě to trošku uklidnilo a pokračovala jsem. 😕

berushe14
9. dub 2017

Můžu se zeptat asi 5ty den po DPO plus mínus oplodnění podle mě bylo driv nez v ovu . Měli jsme obyčejný styl ale byla tam trocha krve jinak nevím černé prádlo modlí se jednat o uhnizdeni?

katka345
28. dub 2017

Dobry večer, chtěla jsem se zeptat jsem tyden po transferu a po 3dny me poboliva podbrisek, obcas se toci hlava bývá mi na zvraceni a tak se chci zeptat zda to muze byt příznak tehu nebo jen uhnizdovani vajicka. Dekuji za odpověď.

michaelka1122
30. dub 2017

Ahoj chci se zeptat jsem 12DPO a MS se mi mi má dostavit za 5dnu... Začala jsem 9DPO spinit střídavě jednou spinim jednou zase ne a už to mám třetí den a spinim takovou hnědou barvu kde jsou slizske kousky. Mohlo by to být uhnizďovani? Děkuji za odpovědi 🙂

krysa34
10. kvě 2017

Ahoj.V pondělí jsem si všimla trošky krve na toaletním papíře a trošku mě bolí v podbřišku.Dostat to mám až v pátek.Mohlo se jednat o uhnízďování?

absintka19
10. kvě 2017

@krysa34 na uhnizdovani dle meho 5 dni pred ocekavanou MD je asi pozde. Ale to vis, telo si rekne samo ;) pockej tyden po vynechani a otestuj se.

ivet1987
10. kvě 2017

@krysa34 tak pokud máš lutealni fázi napr 12 dni tak se klidně může jednat o uhnizdeni,uvidíš.

krysa34
10. kvě 2017

@absintka19 Děkuji za odpověď.Mě to taky přijde jako blbost.

krysa34
10. kvě 2017

@ivet1987 Moc tomu nevěřím.

ivet1987
10. kvě 2017

@krysa34 uvidíš 🙂 uhnizdeni probíhá 5-10 den, no držím pěsti 🙂

krysa34
10. kvě 2017

@ivet1987 Moc děkuji🙂

rouckm
13. srp 2017

Nechapu, proc si holky nepockate, az budete moc testovat??

age98
8. zář 2017

Ahojky,chci se zeptat,po nekolikatem snazenim jsem prestala na mimi uplne myslet.pred 10 ti dny jsem mela posledni nechraneny pohl styk.po te jsem mela husty bily vytok,nezapacHal nesvedil.Vcera jsem slaboulince spinila,ale uplne nepatrne hnedy vytok. Dnes uz nic.A zadne bolesti.Na testu mam slabou druhou carku,ale viditelnou.MS ma prijit kolem 10.9. cyklus mam nepravidelny.A jeste bych chtela zminit,ze mi dcera zacala brecet u prsa.Poradite nekdo,zda by to snad mohlo byt tehu?

veronika235450
5. kvě 2018

Taktez se mi ted děje mam 9dni do Ms a krvacim 🙈 .. mohlo by to byt tehotenstvi tedy jak jsem se docetla

natlinka27
11. črc 2018

Ahoj holky 3.7. Mě vyšel ovu test pozitivní a včera večer mě začalo šíleně bolet levý vaječníku nebo levá strana břicha nemohla sem z bolesti ani usnout je možné že by to bylo uhnizdovani vajíčka?

tatranka1997
21. dub 2022

Ahojky Mohla bych poprosit o radu od nového roku se snažíme s přítelem o mimi. Ovulace byla 12.4 a dnes v noci mě vzbudilo strašne pichani v právem podbrisku a ráno jako by nic nebolelo.Dny predtim pálení žahy,nespavost a po každém jídle krkani.
Mohlo by jít o uhnizdeni vajíčka ?
Bolest mi připomněla zánět střeva které bylo v únoru.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru