Uhnízdění vajíčka. Kdy k němu dochází?

rennik
24. črc 2011

Ahoj holky, prosím o radu, za jak dlouho přibližně po ovulaci dochází k uhnizďování vajíčka? Jsem 11 den po ovulaci, celou dobu je mi nějak divně, kromě jiných příznaků jsem měla dosud bílý lepkavý hlen, ale před chvílí se objevilo trochu krvavého hlenu, tak teď nevím jestli je to už spíš očekávaný začátek MS ( mám dostat za 4 dny) nebo se může jednat o uhnizďování. Děkuju moc předem.

silva777
29. zář 2015

Ahoj. Myslím, že to teprv byla ovulace podle terminu MS a bolestí podbřišku. Testovat múžeš tak za 10 dní. Přeji at Ti to vyjde ;)

jennas
3. říj 2015

holky a musi ty vytoky po uhnizdeni mit kazdy nebo ne?

lennisek1
3. říj 2015

Ahoj holky, tak já se taky přidávám s dotazem.. Tenhle měsíc jsme se s manželem rozhodli, že se začneme snažit o miminko.. Už delší dobu jsem si zapisovala do kalendáře v telefonu dobu menstruace, kde se mi zobrazuje i doba ovulace.. S manželem jsme to několikrát zkusili a já jsem po několika dnech měla tlaky v břiše (asi 2 dny jako před mestruací) a teďˇ už druhý den mám bolesti v kříži a dnes už je docela silná.. Mám asi týden a půl před menstruací, test vyšel jasně negativní.. Popravdě nic zatím nebím o měření bazální teploty, ale cítím se prostě divně.. Mohlo by to být těhotenství?

krumlanda
1. lis 2015

ahoj holky maminky..... je nesmysl mít ovulaci 12/13 dní před MS je to tak?

baskervile
3. lis 2015

Řekla bych,že je to možné.Proč by to měl být nesmysl?Ne každá má ovu přesně v půlce cyklu

dagi5
7. lis 2015

Krumlanda ahoj není to nesmysl, 12 dni je ještě v pořádku .

julieta33
22. lis 2015

Jsem 6 dnů po ovulaci. Bolí mi v podbřišku. Nepravidelně.Měla jste to některá ?Ms.mám dostat až 1.12.

biharkaa
16. zář 2016

Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda pozná gynekolog uhnizdovani přes ultrazvuk ??

lavender19xx
16. zář 2016

@biharkaa na to je ještě hodně brzy, na ultrazvuku jde něco rozpoznat až tak od pátého šestého týdne těhu.

biharkaa
16. zář 2016

levender19xx moc děkuji

komarecek
28. lis 2016

Ahoj 1.1 jsem mela menstruaci a 17 mi vysla ovulace,meli sme s pritelem nechraneny styk, dnes jsem mela naruzovely vytok,muzu byt v tom?

kvakuska
28. lis 2016

@komarecek Menstruace 1.1. kterého roku?

cizinkaa
28. lis 2016

@kvakuska 😂😂😂

komarecek
28. lis 2016

Pardon 1.11 .2016 🙂

komarecek
28. lis 2016

Asi ste se nikdy nespletly ze????

cizinkaa
28. lis 2016

@komarecek ale notak. Jisteze spletly. Ale obcas nikomu neuskodi si udelat srandu i sam ze sebe, ne? 😛😛

komarecek
28. lis 2016

To je jasny preci 🙂 a dozvim se tu odpoved?

ivet1987
28. lis 2016

@komarecek to spíš už bude menses ,uvidíš. Ještě i to uhnizdeni by šlo časově.

kvakuska
28. lis 2016

@komarecek klííd, se taky zasměj, ne? Pokládáš otázku u které jsou zrovna datumy důležité, každé špatně napsané datum může být zavádějící.
Určitě můžeš být v tom, to špiněnní může být nidační krvácení, ale stejně tak to může být předzvěst menstruace. Bohužel počátek těhotenství a počátek menstruace jsou si velmi podobné, bolest v kříži, bolest v břiše, celkově nic moc pocit, člověk neví čemu to má přičítat. Pokud cyklus nedorazí, tak koncem týdne už si můžeš udělat test 😎

komarecek
28. lis 2016

Ja jsem v klidu 🙂 dekuji moc ja doufam ze menstruace nedorazi,potvora, chci miminkoo 🙂

cizinkaa
28. lis 2016

@komarecek tak si to pamatuj i s dvema carkama pak. 😃 jako by to bylo vcera, co mne najednou mrchy dost znejistely. 😃😁 takovy: "a sakra, a co ted?" 😃😃

komarecek
28. lis 2016

Jj, kdyz to vyjde, urcite si to reknu, ale byl by to nejhezci darek 🙂)

aquenka
3. led 2017

Ahoj devcata 🙂take se pridavam k diskuzi. Je mi 26,s pritelem zkousime miminko ale mam problem ,kazdy mesic se mi opozdi ms cca o tyden. Dr rikal ze to je normalni.. ms jsem mela 8.12 do 12.12.. nejspis plodne dny jsem mela 22.12,myslim si to teda spis podle hlenu,ciry,pruhledny a tahly.-bez zadne bolesti v podbrisku.. ale ted na Silvestra me strasne popichavalo na pravem vajecniku, a pak to preslo na pobolivani v podbrisku..az do ted.. nevim co to bylo..myslite ze to byla opozdena ovu? Nebo mohlo jit o uhnizdeni vajicka? 🙂 tetko rici ,takovou bolest vubec nemivam. A ms by mi mela prijit kazdym dnem. Prvni mesic beru kapky Gynex. Dekuji za Vase nazory 🙂

lavender19xx
4. led 2017

@aquenka pokud jsi začala brát gynex, mohl ti ovu posunout i on, mohla přijít později než v polovině cyklu. Jak dlouhý jsi měla minulý cyklus? Třeba se zadařilo 😉.
Jinak s tím pobolíváním je to značně nespolehlivé, obzvlášť když se člověk pozoruje 🙂

kaca44
6. led 2017

Ahoj holky 🙂 přidávám se k diskuzi. Od 15.12.2016 jsem měla poslední menstruaci cca 4-5 dní. Ovulace byla od 29. minulého roku a začátkem nového. Další menstruace by měla přijít 12.1.2017, ale od včerejška pociťuji nepříjemné bolesti v podbříšku jako u menstruace, ale tu mívám pravidelnou, tak mi nejde do hlavy, proč o týden dřív. Včera večer to bylo jen narůžovelé špinění, potom trošku do hněda. Dneska to už připomíná víc krvácení, ale pořád méně, než mám obvykle. Může jít o uhnizďování? Zpozorovala jsem zimnici i zvýšenou citlivost na pachy, např. když si kamarádka otevřela jogurt, nemohla jsem ho ani cítit nebo se mi navaluje jakmile ucítím cigaretový kouř. Menstruaci bych normálně měla dostat až za týden, tak je na test asi ještě brzo. Mohla bych být těhotná? Děkuju za Vaše názory 🙂

chatgris
6. led 2017

@kaca44 Myslím že je to nadějné, to by vážně mohlo být nidační krvácení... Držím palce 🙂

kaca44
6. led 2017

@chatgris Opravdu? A kdy myslíš, že bych měla udělat test? Ještě s tím nemám žádnou zkušenost, o mimi jsme se nesnažili, bylo by první a spíš velkým překvapení v mým věku 🙂

chatgris
6. led 2017

@kaca44 Ideálně bys měla s testem počkat aspoň do data předpokládané ms, tedy 12.1., i když by mohl být pozitivní (ale nemusel) i pár dní před. Ale lepší je počkat i proto, že by mohl být pozitivní a pak bys stejně dostala menstruaci, protože by se embrio "nechytlo". Tak uvidíš, jestli to vydržíš 🙂
A kolik ti je let, jestli to není tajné? 🙂

kaca44
6. led 2017

@chatgris No právě..Zanedlouho 18, tak by to byl pravděpodobně pro mamku i mě šok a trošku průšvih.

chatgris
6. led 2017

@kaca44 Jo taaak, myslela jsem, že se snažíš o mimi. Když ne, tak se určitě nějak chráníte, a v tom případě je otěhotnění nepravděpodobné. Spíš se ti asi trochu rozhodil cyklus, to je celkem normální 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru