Uhnízdění vajíčka. Kdy k němu dochází?

rennik
24. črc 2011

Ahoj holky, prosím o radu, za jak dlouho přibližně po ovulaci dochází k uhnizďování vajíčka? Jsem 11 den po ovulaci, celou dobu je mi nějak divně, kromě jiných příznaků jsem měla dosud bílý lepkavý hlen, ale před chvílí se objevilo trochu krvavého hlenu, tak teď nevím jestli je to už spíš očekávaný začátek MS ( mám dostat za 4 dny) nebo se může jednat o uhnizďování. Děkuju moc předem.

smudlinka10
24. črc 2011

Dle mého by to mohlo být uhnízdění, ono to může být u každé ženy jinak. Tak držím pěstičky aby už MS nepřišla

deyana
24. črc 2011

ahojky prý mezi 5-10 DPO, ideálně 7-8 DPO jsem někde vyčetla.. ale to co popisuješ může klidně být uhnizďování 😉

marinka
24. črc 2011

Nejčastěji je to ten 5-10 den, ale několikrát jsem četla, že holky špinily 11 den a bylo to zahnizďování, takže ještě klidně být může..Já jsem měla nidační krvácení 7 DPO..

alenv
24. črc 2011

většinou je to mezi 7-10 dnem.. mohla jsi mít ovulaci o den později, než jsi předpokládala a nebo dalších sto faktorů.. často při uhnízdování bývá lehké zašpinění.. tak držím pěsti

terioza1
24. črc 2011

Ahoj, pry je to 6-10 den .... rika se, ze muze byt krvavy nebo nahnedly vytok, ale treba ja to vubec nepoznala... najednou byly //.. Drzim palce, aby to vyslo..

andy80
25. črc 2011

Jj, takhle jsem poznala, že jsem těhu při prvním těhu, dostala jsem "MS", teda aspoň jsem si to myslela, trošku jsem jeden den špinila a večer jak když utne. Druhý den jsem si dělala test a našla //

vladdka
28. pro 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda při uhnizdovani klesne teplota?

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/vladdka/graf...

pajula
1. led 2012

@vladdka - většinou při uhnízďování cca po 5DPO,teplota klesá,ale né každá to máme....

nikollita
8. led 2012

říká se, že teplota klesne, ale já to tak neměla, viz moje album 🙂

lucijeta
15. led 2012
boomer
2. čer 2012

Ahoj, a měla jste některá z vás špinění (cca. 8 den po ovulaci), které trvalo déle než dva dny a byly jste těhu? já mívám pravidelný 28 denní cyklus a tento jsem začala hodně slabě špinit o týden před MS, ale špiním již 4 den a bojím se, že za pár dní normálně přijde mrcha MS 😠

hehena
2. čer 2012

@vladdka při prvním těhotenství mi teplota neklesla, teď při druhém ano a to 8 DPO.

@boomer já zaznamenala teď při druhém těhu 9 DPO špinění a odpoledne jasná krev, takže jsem to považovala za začátek MS, založila jsem i novej graf a další den - 10 DPO už jen lehoučký zašpinění a jasný // ... musím říct, že jsem fakt málem projela záchodem do vltavy, neb jsem to vůbec nečekala po tom předchozím dnu!
mívám krátkou luteální fázi, takže mě ten "příchod MS" vůbec nepřekvapil, myslela jsem, že normálka a ještě ten den objednala 20 ovulačních testů a další den jsem objednávku zrušila 🙂))

mokio
20. čer 2012

holky...chci se zeptat..píšete tu při uhnizdování vajíčka, že jste špinily...jsem 9DPO a dnes mám, prominte ten výraz ,tvarohovitý výtok.Měla jste to některá taky? Nic nesvědí ani nepálí.Kéž by šlo opravdu o uhnizdování 😅

majjka24
20. čer 2012

Ahojki, tvarohovitý výtok ne. Takový ten klasický hlenovitý, 😉 Držím palečky aby se povedlo 🙂

beruska11121984
11. bře 2013

Ahoj holky.mam dotaz. beru clostik prvni baleni jsem uz min mesic dobrala. Normalni cyklus mam 38 dni.Ale dnes je to 33 DC a od vcera mam spineni.Tri dnz pred tim spinenim me pobolivalo v podbrisku.ale dnes uz neni bolest ani spineni. nevim co by to mohlo byt? Myslite ze by se tak mohla projevovat cista po to clostiku a nebo ze by uhnizdovani vajicka? tohle se mi jeste nikdy nestalo tak nevim co s tim? diky za rady

tanulllinka
7. črc 2013

ahojky holky. Chci se zeptat. Uz dlouho se pokousime otěhotnět. Ale nepocitali jsme plodne dny. ted sme si je spocitali. Menstruaci jsem mela od 23.6. a skočila 27.6. pak sme na to skocili. hned po MS. Dnes je 7.7. a teprve mam ovilaci, ale je mozne ze uz jsem tehotna? protože me picha v podbrisku, sem naladova, mam hlenovy vytok. nebo je to uhnizdovani? moc děkuju předem za odpověď

bajana
7. črc 2013

@ tanulllinka toto nie je diskusia, ale otazka, sem sa moze prispiet iba raz....ako vies, ze mas dnes ovulku? ak je to tak, tak este nemozes byt tehotna, pocas ovulky sa uvolnuje vajicko schopne oplodnenia, musi ho najprv oplodnit spermia, prejst do maternice a tam sa uchytit, co trva 4-6 dni. Celkovo tehotenstvo snad zacina az tym, ze vynecha menzas - lebo aj ked dojde k oplodneniu, zahniezdenie nemusi byt uspesne a zarodok "odide" s MS - preto sa odporuca testovat az po vynechanej MS. Takze podla tvojich datumov to tehotenstvo zatial nie je, ale miesto vypisovania tu by ste prave teraz mali s muzom robit nieco ine 😀

inkognitodv
4. srp 2013

Ahojky,přidám se také k dotazu,protože mi to není scela jasné. Už 7 měsíců se snažíme o miminko. A za dva dny mám dostat menstruaci. Včera dopoledne jsem měla jen chvilkový narůžovělý výtok jako hlen-trošku,nic hrozného. Myslela jsem,že jsem chytla akorát začátek menstruace ale ono ne. já jí stále nemám a už včera odpoledne nebylo vůbec nic,(ani dnes).Přitom většinou takhle chviličku před menstr. mívám mírné nažloutlé nebo nahnědlé výtoky,ale teď vážně nic!Myslíte že by to mohlo být uhnizďování? Milovali jsme se před cca 15 dny a předevčírem....To mi ale přijde dlouho a to druhé brzy.Bylo by to tedy možné?

hagatussah
28. zář 2013

Ahoj spolu-trpitelky,.......jsem v obdobne situaci jako hodně z vás,moc chci miminko prvni den posledni ms byl1/9/13.........ovulace 15/9/13 nebo 16/9/13...(jen rozdil ve vypočtu dvou ruzných kalkulaček)....styk 13/9/13 a 16/9/13........PŘEDPOKL.MS 29/9/13....což je zitra,.....pobolívá mě a píchá v podbřišku už několik dni ,......bazální teplota je stale mezi 36,9 az 37,3.......objevil se naroranžovělý výtok,.......a já tu sedím a trápím se ....je to mrcha nebo ne.....já vím že to nikdo určit nemůže ale je podle dat a všeho co jsem napsala možné že se po 18 ti letech dočkám,......děkuju a moc přeju všem aby jim to // vyšlo. 🙂

bublinka74
28. kvě 2014

bublinka74 Ahojky děvčata,chtěla jsem se optat,poslední menstruaci jsem měla 12.5 asi cca 5 dnů , 25. a 26. jsem první den měla trošku růžový výtok,druhý den malinko špinění.Myslíte si ,že to mohlo být uhnízďování ? .Pohlavní styk jsme měli ob den s přítelem a pobolívalo mi ty dva dny bříško,pak už nic emoticon .Děkuji Vám za nějakou odpověď

yukisek
25. srp 2014

Holky můžete mi poradit nevím kde bych se měla zeptat ale. 3.8 mi zacala ms skoncila 6 tého mám jí normálně tak 3-4 dny pls mínus. Takze teoreticky ovu vycházela na 20tého plus minus no a před dvoma dněma a se mi stalo ze me divně píchalo jakoby v pobřišku ve vnitr takova tupa bolest nevim obcas se mi to stalo ale vše bylo v pohodě. Mno a prešlo to za asi 5 minut a bylo to dobré ale asi za hodinu jdu na záchod a na papíru čirá krev tak jsem se hrozně lekla. Sláblo to jakoby jen špinení a v noci a ráno a je to slabé ale špiním ještě dneska. Nvíte co by mohlo znamenat?Jinak máme za 14 dní svatbu takze jsem plus minus v nervech. Jestli je to ms nebo nidace nebo nevím? S přítelem jsem spol spali s ochranou ale ne pořád tak člověk nikdy neví. Poradíte? Děkuji

sarriku
26. srp 2014

já jsem měla nidační špinění 10.den po ovulaci.

elsa1
29. říj 2014

Mokio : já mám něco podobného,tak se nechám překvapit 😉

sistinka
29. lis 2014

ahoj holky prosim o radu s manzelem se snazime o miminko ms jsem mela 13.11. Trvala normalne 4dny ovulaci bych mela mit od 24.-29? V techto dnech jsme s manzelem mely pohlavni styk a vcera rano jsem nasla na kalhotkach nahnedly vytok po zbytek dne uz nic.nikdy predtim se mi to nestalo co by to mohlo znamenat? Dekuji za odpoved

ema373737
6. kvě 2015

Ahojky, 11 dní před MS jsem začala krvácet i s takovými hrudky,začatek byl červený a teď je to slabší a tmavě hnědé. Zatím teda 1den, je možné že je to uhnízdění? Děkuji za odpověď

misaroman
17. črc 2015

Ahoj holky chci se zeptat musí bejt pravidlem ze když se miminko unhizduje tak musíte špinit nebo prostě to ani nepoznáte děkuji za odpovědi

bubbi
17. črc 2015

@misaroman já měla pocit jako při zánětu močových cest, takové nepříjemné řezání. Trvalo to ale jenom den a u mě to byl jediný příznak 😉

ivetkavysocina
17. črc 2015

Přesně nevím ,kdy se mi uhnízdilo, bolesti břicha jsem měla celou dobu od ovu a žádné špinění vůbec, tak to nemusí být pravidlo ;)

jaja01k
17. črc 2015

@misaroman Já jsem nešpinila, ani žádný jiný příznak jsem neměla ani u jednoho těhotenství. A to jsem se u prvního po roce snažení pořád důkladně sledovala 🙂

krissstyna
29. zář 2015

Ahojky, mám taky takový podobný dotaz 😅 Užívám ultrogestan na podporu těhotenství, ale zároveň i na to, že jsem po vysazení HA nemívala MS. Teď jsem Ultrogestan užívala první měsíc, MS se dostavila jak měla, od 19.9 do 22.9... Ale včera (28.9) mě od odpo strašně píchalo v levém podbříšku, a pak se ta bolest přesunula do prostřed podbříšku, tak jsem to šla raději zaspat. Ráno jsem na toal. papíře měla narůžovělý výtok. Bolí mě jen bradavky, prsa mám nateklé a bříško mám takové jakože napnuté. Hlavně pří styky to bolí uvnitř "hlouběji", jak kdybych měla plný močák. Styk míváme každý den, myslíte že bych mohla být těhu?? 😕 Na test je asi ještě brzo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru