Ukázal by už test, kdybych byla těhotná? Není to rýma?

hary
16. únor 2012

Doma mám už dvě děti, ale teď se budu asi ptát jako kdybych neměla 😀 . Trochu mě děsí můj stav teď 😀 😀 . Poslední MS jsem měla 31.1., a hned po skončení MS se nám dvakrát podařilo mít nechráněný styk (prášky neberu). Jako nebudu tady psát, že jsme si to měly pohlídat, to vím taky 😎 . Jde o to, že mě už dva dny je tak nějak blbě, ode dneška mám rýmu, ale co je hlavní!!, nechutná mi kafe, což je divný, to mi nechutnalo jen dvakrát v životě 😀 a je mi na zvracení. Divný, moc tyhle stavy neznám. Tak jestli to mám přisuzovat rýmě nebo jestli můžu být těhule??? Máte někdo podobnou zkušenost?? Kdyby přeci jen se zadařilo, ukázal by to už test?? Asi by mě omylo, ale co, kdyby bylo. Nebylo by to plánované, ale zase ne nechtěné, jen by to byl šok a tak trochu mimo plán. Jo a říkat mi, že jsme si to měly pohlídat vím, to nechci slyšet 😀 😀

lamarika
16. únor 2012

@hary Co jsem se dívala na netu, tak už existují testy co prokážou těhotenství již 7. den po oplodnění. Nevím jak moc jsou dostupné v lékárně. Jinak ty standartní většinou až první den po vynechání MS.
Jinak můj názor (nevím jak moc je pravdivý) je, že takhle brzo bys to asi nepocítila, že jsi těhotná. Vycházím z toho, že jsi 31.1 dostala MS, pak shruba 4-5 dní MS, Tak to už máme 4.2. a dnes je 16.2. Což znamená 12. dní co bys teoreticky mohla být těhotná pokud jste na to "zkočili" hned 4.2. (ale to bys asi neměla plodný dny). To by bylo vajíčko někde na cestě. . . Takže dle mého názoru je to skoro nemožné abys to takhle brzo pociťovala. Spíš bych vsázela na rýmu 😉

pajiskazemlyna
16. únor 2012

Podle mě je na příznaky taky brzy, ale možné je všechno, co si budeme povídat 😀
Když si uděláš test, nic tím nezkazíš ..

maruja
16. únor 2012

ahoj, no možný je všechno, ale jak píše @lamarika je dost brzo. Mě kafe u rýmy taky nechutná 😉

hary
autor
16. únor 2012

@lamarika kéž by to byla rýma, nějak si tři děti neumím představit. Ale právě 12 dní po nechráněném styku si říkám, že kdyby to tak bylo, tak holky si tady taky testují 10-14 DPO, že jo?? No nechám to být 😀 a uvidím, snad to je k rýmě 😀

@pajiskazemlyna jo co si budeme povídat, právě že výjimka potvrzuje pravidlo a já mám vše jinak, co nikdo nemá 😀 , nikdy nemám nic normálně a v pohodě, jako ostatní 😀 😀 . Testovat nebudu, to jedině kdyby nepřišla MS. Ale taky je mi divný, že VŽDY!! v půlce cyklu jsem měla hrozný bolesti v podbřišku, zřejmě ovulace a teď prostě nic, žádné bolení podbřišku nic. Minulý cyklus jsem měla tak moc bolestivou ovulku, že jsem si myslela, že snad dostanu ms dřív. A teď vůbec nic

hary
autor
16. únor 2012

@maruja tak to bude asi tou rýmou 😀

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@hary
Přesně tak výjimky potvrzují pravidla, třeba máš to tušení správné 😀 😀 No tak uvidíš, možná se // i když nečekaně dočkáš ! 😀 😎
S tou ovulkou,já to mám taky pokaždé jinak, jednou umírám bolestí břicha a zad a další cyklus nic 😀

lamarika
16. únor 2012

@hary nám se něco podobnýho stalo před 2 měsícama. Dokonce jsem měla i zpožděnou MS. Vše nasvědčovalo tomu, že jsem těhotná. Prostě všechny příznaky atd. Nakonec z toho byl pěknej zánět dělohy. . . 😠

hary
autor
16. únor 2012

@pajiskazemlyna no já jsem přestala brát prášky, protože mi nedělaly dobře. Kromě toho, že jsem byla protivná až na půdu, podrážděná, tak jsem hlavně celý rok nemusela mít sex, což zase nechápal mužík doma 😀 . Po vysazení jsem nejenom naladila zase na správnou vlnu 😎 , ale hlavně mi začalo pracovat tělo a já mám cyklus na den pravidelný a i ovulku jsem měla pravidelnou, bolest mi to dávala vždy jasně najevo. Takhle bolestivou ovulku jsem měla při posledním otěhotnění po pití kontryhelu 😀 . No tak uvidíme, kašlu na to, jdu dělat oběd a za 14 dní se pravda ukáže 😀 😀

hary
autor
16. únor 2012

@lamarika pane jo a to jsi neměla nějaké výrazné bolesti???

katunka82
16. únor 2012

Tak jak pise lamarika... Mam cyklus stejny jako ty, tedy o den vic... Pokud jste meli nechraneny styk od 10.2. tak je mozne, ze jsi tehotna... spermie maji za vhodnych podminek moznost preziti az 72h..takze by vydrzeli do tvych plodnych dni, ktere zpravidla byvaji nejdrive od cca 12 dne cyklu...

Pokud doslo k nechranenemu styku bezprostredne po MS, tak tehotna jiste nejsi... nebylo by tam dost casu na dozrani vajicka, jeho uvolneni a oplodneni...

Teste urcite nic nezkazis, jen ztratis nejakou tu korunu... ale stejne bych pockala aspon do konce tydne minimalne a az potom testovala...

nebo si zkus merit BT... je na to uz pozde, ale pokud se ti bude drzet teplota v urovni a na konci cyklu nespadne, tak jsi tehu, pokud spane, ocekavej MS. A usetris za testy, teplomer ma doma kazdy 🙂
Dr. ti stejne tehu nepotvrdi driv nez po vynechani MS.

Uff, jsem se ale rozepsala 😉

pajiskazemlyna
16. únor 2012

Tak držím palečky, ať to je tak, jak si to přeješ ! 😀 😎
Antikoncepce je svinstvo, to je známá věc, možná lépe, že jsi vysadila, nejen, že máš dobrou náladu, ale ještě i manža je spokojený 😀
A pravidelný cyklus ? No co já bych za něj dala ... mých 40-45 dní je šílených a kontryhel jsem začala pít teprve teď, tak uvidíme ! 😀
Hodně štěstíčka a zdravíčka přeji ! 😵

lamarika
16. únor 2012

já jsem po dvouch CR, tak jsem to přisuzovala tomu, že mě zlobí jizva ☹ Pak už jsem si vsugerovala, že jsem těhotná, že jsem nic jinýho nebrala v potaz. Blbě mi bylo, břicho se mi nafouklo, 2 kg jsem přibrala a ta zpožděná MS. . . Někdy se sejdou prostě blbý náhody 😉

hary
autor
16. únor 2012

@katunka82 hezky ses rozepsala. Nejhorší na tom všem je, že to všechno vím, ale nemám si o tom s kým popovídat, tak to tady jako náctiletá rozebírám 😀 . Néé, ať je to jak je to, tak to nějak je no 😎

@pajiskazemlyna kontryhel by cyklus mohl zpravidelnit na normál. Mně nejenom pomohl srovnat cyklus, ale pomohl mi nahodit ovulku, kterou jsem snad ani neměla. Po dvou měsících pití kontryhelu jsem byla těhule, mně fakt moc pomohl, tak třeba pomůže i tobě 😎

anetadr
16. únor 2012

@lamarika já jsem si koupila nějaký ten super nejsuprovější test co sliboval výsledek už 5-7 dní po početí - tak jsem si ho udělala a byl negativní - obrečela jsem to, že nejsem těhotná a ejhle - pár dní na to nalité prsa jak balóny, únava jak po maratonu... no a pozitivní test - ale opravdu až cca 2 dny před očekávanou MS - takže za mě jsou tyhle testy pěkná blbost. A to jsem si ho dělala až asi 8 dní po ovulaci - kterou jsem měla papírkem potvrzenou.

lamarika
16. únor 2012

@anetadr já s nima nemám zkušenost, jen jsem o nich četla na netu. Spíš jsem nevěřila tomu, že fungujou 😀

lamarika
16. únor 2012

@hary nás to tak navnadilo, že jsme se nakonec pro třetí rozhodli 😀 Vyřešili jsme rychle bydlení a přestali si dávat pozor. Manža pracuje v zahraničí a jezdí domů jednou za čas na víkend, takže u nás to jen tak nebude, ale třeba. . . 🙂
Tak i kdyby to nebylo, tak vás to třeba nakonec taky navnadí 😀 Do tý doby jsem o třetím nechtěla ani slyšet 😝

anetadr
16. únor 2012

@lamarika jasný - jen upřesňuji, že to zase taková výhra tedy není🙂

anetadr
16. únor 2012

@hary nedočetla jsem celou stránku - tak nevím, jestli už ti to takhle někdo psal, ale já měla už několik podobných pocitů jako teď popisuješ - asi tři dny mi bylo špatně, nechápala jsem proč, měla jsem ucpaný nos - což jsem měla právě v těhu a i mě trochu pobolíval podbřišek - pokaždé to vůbec nic nebylo. Mám pocit, že si takhle se mnou trochu hrají hormony... další dítko už bych emotivně klidně chtěla, ale rozumově chceme ještě počkat... taky vím, že jak na sobě zpozoruji jeden "těhu příznak" najednou se jich objeví více - myslím ale, že ty ostatní si často trochu zveličím a některé i vsugeruji. Je to děs, jak si to tělo s námi hraje. Já osobně si myslím, že těhu nebudeš, ale opravdu je třeba počkat, až si budeš moct udělat test. 🙂

hary
autor
16. únor 2012

@lamarika no nevím nevím, třetí u nás. Já mám jednoho sedmiletého, druhému je 3,5 roku. Mám jich za celý den docela plné zuby, jsou to divoši a spolu jsou jedna velká pohroma, teda někdy 😀 . Mají teď každý to své období, takže se to dost tluče a já jsem večer ráda, že mám klid. Představa znova být unavená těhule a znova v noci kojit, přebalovat, kašičkovat, no asi bych to chvíli rozdýchávala. Manžel si taky myslí, že máme s dětma hotovo, prostě to nijak neplánujeme. Já už bych šla docela ráda do práce, ale budu muset hledat, mozek mi už po dobu mateřské zakrněl 😀 😀 😀 😀 , tak potřebuju zase jít mezi lidi 😎 😎

lamarika
16. únor 2012

@hary s tím moskem to znám. Tuhle jsem něco platila a prodavačka mi vracela se slovy: je to správně, že? Já na ní tlemila jak blbec a kdyby mi dávala o dvě stovky míň, tak na to nepřijdu 😅
Je to na pytel když maj obě děcka svý období, to je pak na mašlu 😝

katunka82
16. únor 2012

@lamarika Chci se zeptat, co rikali doktori po druhem CS? Je mozne mit 3x CS?
A podruhe jsi nemohla normalne?
Ptam se, protoze mam po prvnim CS pro polohu KP, ted se snazime o druhe a chtela bych normalne, pokud to pujde.

eliss2
16. únor 2012

@hary tak třeba ja jsem mela začatek psledniho cyklu 27.12. dle teploty ovul probehla 12.1. a od 11.1 (vraceli jsme se z čtyrdenniho pobytu v tatrach).. a od toho 11.1. mi bylo divne, nechut az doted.. cca do tydne mne začla blet prsa...čarka na testu se mi ukazala až 23.1.. kazdy to ma hold jinak.

hary
autor
16. únor 2012

@eliss2 takže jestli to chápu dobře, dobře ti nebylo už den před ovulací a pozitivní test jsi měla ca 12tý den po údajné ovulaci, jo?? No tak dobrý no. Takže test se ti pozitivně ukázal ještě před tím, než měla dorazit další MS. No tak jak je vidět, výjimka potvrzuje pravidlo 😀

eliss2
16. únor 2012

@hary ty citlivější testy co zobrazuji od 10 jednotek HCG, tak zobrazuji vetsinou kolem 12. dne po ovulaci..co jsem i tady na knikvi vypozorovala... ale nekomu se nezobrazi druha čarka ani 10dni po očekavanem cyklu. a kdy měla drazit dalsi MS nevim bo jsem po vysazeni prašku prvni cyklus mela 38 dni, druhej 48, a treti jsem otehotnela... ale jak pisu.. blbe mi bylo uz dva dny pred ovul, a doted neprestalo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru