Ukáže ovulační test těhotenství dříve, než těhotenský?

luciexxx
28. zář 2010

Zajímalo by mě, jestli s tím máte někdo nějakou zkušenost, případně kdy vám testík ukázal těhu.? Jsem strašně netrpělivá a vždycky bych ráda měla všechno hned. Ovšem u těhotenství to tak jednoduché není... 😒 To čekání na chvíli, kdy má testování smysl, je hrozné!!! 😉
Předem děkuji za vaše reakce..

rydal
28. zář 2010

Ja jsem cekala na ovulku a az kolem 25. dne jsem mela pozitivni test. Nebyla to ale ovulka (ta prisla ten mesic driv), bylo to tehu 🙂
Jinak cekani Te ovulacni test nezbavi - v dobe, kdy bude pozitivni, bude pozitivni i tehu test s beznou citlivosti..
Preju, at mas brzo pozitivni oba 🙂

mmmk
29. zář 2010

Zkus se mrknout sem, myslim, ze tam nejake zkusenosti holky psaly https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zistovan...
Kdyz jsi netrpeliva tech 14 dni od ovulace po MS, to pro tebe bude tehotenstvi sileny, kdyz tak dlouho trva 😀

romana29
29. zář 2010

Jsem jako ty - hrozně netrpělivá, ovulační test - tak ten jsem si radši ani nekupovala 😀 , nějak jsem si říkala v prostředku cyklu bude a byla - důkaz leží v postýlce 🙂.
Těhotenské testy - za ty jsem utratila hafo peněz - byla jsem schopná si udělat i dva během dne - a přitom obě těhotenství se mi ukázala až několik dní od očekávané menstruace.
Ale chápu tě, víš jak, klidně si to kup, klidně testuj, aspoň ti to rychleji uběhne.
Přeji ti, aby jsi byla brzy těhotná, měla ho klidné a pohodové a pak si mohla užívat miminka 😵

eloana
3. říj 2010

Ahoj- me tehu test ukazal 4 dny pred MS, byla to slaba ,ale viditelna druha, zadnej duch..... Ale ovulace probehla drive...kolem 10 dne. Je to ale individualni-me kamaradce ukazal test,ze je tehu az 14 po ocekavane MS, pritom ovulace posunutou mit nemohla neb ji mela vyvolanou -byla na iui

katy007
3. říj 2010

Já dopadla stejně měla jsem pozitivní ovulační test týden po sobě co jsem zkoušela a přišlo mi to dost divné = už jsme byla asi 10 dní těhulka a pak za dalších cca 14 dní jsem dělala těhu test a nic tam nebylo, ale pak mi to nedalo vytáhla jsem jej z koše a byl tam slabý duch za dalších 5 dní už to nebyl duch, ale pořádně tlusté // 🙂
Držím palce, aby se i tobě ukázaly // na těhu testu 🙂

saminomimino
3. říj 2010

ahoj,mě se těhu test jako krásně pozitivní ukázal 14 DPO ale myslím že by vyšl pozitivní už i 11-12 DPO,čárky byly dost silné.Tak hodně štěstí!!

raaaadka
29. zář 2013

Toto jsou moje ovulační testy v rozpětí posledních 4 dnů, poslední z dneška ještě nezaschl. Jde o to, že mi mešká 4. den MS, ale včerejši těhotenský test byl negativní.
Asi půjdu koupit další těhu test a zítra zkusím. Příznaky žádné nemám a ovulaci jsem měla 15. Den dle testů a BT.
Tak co to je???

balakustka
24. srp 2014

Zdravim , chtela bych se zeptat maminek,tehulek ktere naji skusenist ovulacnim testem. Delala jsem si ovulacny rest a visla mi jedna carja silna a druha slabsi. Muzu beht v tom??

aliamira
6. zář 2016

Dobry den maminky hrozne me boli prsa a ovu test mam negativni je mozne ze bych byka tehotna a proto byl ovu test negativni?

dashenka1
23. zář 2016

@aliamira skus tehu test

saidy
8. říj 2016

@luciexxx Jak jsi dopadla, jsi těhotná? MS čekám teď o víkendu a ze srandy jsem zkusila jeden ovu test, co mi zbyl. Sice jsem předtím za dopoledne vypila spoustu vody, ale vyšel mi jenom o malinko slabší než při ovu minulý cyklus. Tak si říkám.. žeby? Těhu jsem ještě nedělala, čekám, jestli přes víkend mrcha dorazí.

kaja2016
8. říj 2016

@saidy Hele me ovulacni test tehotenstvi ukazal, ten normalni ne / v prvni den vynechani menses/ oni to tam pisou i v navodu....ten normalni me to ukazal az asi treti den...ale tehotenstvi to znamenat nemusi...

87andilek87
16. únor 2017

Ahoj holky... tak se taky jdu přidat 🙂... v pondělí rano jsem na tt měla "ducha" 🙂.. zkusila jsem druhý odpoledne a nic.. :-/.. kamarádka poradila Ovu testy, ten jsem měla včera i dnes pozitivní... ovulace by měla ale přijít až 20. 2... může to znamenat tehu? 🙂.. díky za veškeré reakce 🙂

sabinanaty
3. lis 2017

Ahoj holky mám dotaz může ovu test ukázat těhotenství ???? Ovu jsem měla 10den a teď jsme si skousela dělat že mám křeče a bolí mě strašně pod bříšku

cpollik
11. pro 2017

Ahoj holky,co myslíte jsem 9DPO a 28DC mám to chytnout za 4dny.Ovulacni test dělaný ráno.He docela silný.Normalne mám ducha.A děláte si ovulační ráno?

hanny1994
12. pro 2017

Ahojte holky jsem zmatena,ovulace potvrzena testem 11Dc a ted jsem 12 DPO a tohle se mi ukazalo dnes na Ovulacnim testu, podotykam ze vcera byl tehu test negativni..

vendelinka08
12. pro 2017

No 12DPO uz by mel ukazat tehotensky test. Ovulacnim testum neverim. Me ukazoval tehu test 10DPO uz alespon viditelneho dusika. Kdy mas dostat MS?

hanny1994
12. pro 2017

Za tyden

simca888
31. led 2019

Ahoj holky,tak se take přidávám.ja dnes začala menstruovat a pritim mam na OVU testu tohle 🤔🤷‍♀️

daniceka3
14. čer 2019

@simca888 Ahoj, Ze svý zkušenosti vim, že ovulační testy můžou být slaboučce pozitivní po celou dobu(díky většímu množství barviva v testu) . Až při skutečný ovulace se proužek zvýrazní o dost více. Nic méně pokud máš nepravidelný cyklus nebo třeba hodně krátký, můžeš ovulovat i během menstruace. 🙂

daniceka3
14. čer 2019

Jsem od přírody zvídavá a hodně si čtu diskuze, ačkoliv né často se do diskuzí zapojuji.

Nicméně, v době když už sem tušila, že jsem těhotná a to před očávanou MS, jsem si ze srandy ( spíše jsem byla vyprovokována zdejšími diskuzemi a nutně jsem musela zjistit jestli UŽ KONEČNĚ jsem nebo nejsem) zkusila OVU test (těhotenský byl zatim jen slaboučký) a světe div se byl o hoooodně pozitivnější než v terminu ovulace (a že mě Ovu testy potrápily.. nevěděla jsem třeba proč mám testy slabě pozitivní po celou dobu cyklu a nebo třeba jestli už fakt mám ovulaci protože čárka nikdy nebyla silnější než kontrolní a všude se tvrdí, že čárka prostě musí být aspoň stejně silná) Takže kdybych dneska odpovídala na otázku téhle diskuze.. ( a teď už můžu jako čerstvý profík (6+5tt)) ANO! Jsem za to, že ovulační test ukáže těhoteství dříve než těhotenský.

''nebráním se teorii, že káždá to může mít jinak''

janina0303
17. srp 2020

@raaaadka bylo to tehu ??😻

tamarakralova
23. led 2022

@hanny1994 Dle profilu to tehdy opravdu bylo těhotenství, že? 🙂

hanny1994
23. led 2022

@tamarakralova ano a s dvojcatky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru