Ukončenie dojčenia. Môžem sa cítiť ako tehotná?

ayam
29. srp 2009

Ahoj hcem sa opytat na taku vec lebo sa mi to nezda celkom ok, ale neviem ci je to na navstevu lekara. Asi pred dvoma tyzdnami som definitivne prestala dojcit 11 mesacnu dcerku, niekolkokrat som musela este mlieko odstriekatale uz po dvoch dnoch som zacala byt priserne podrazdena, nepokojna. vynechala mi menstruacia, tehotna niesom test je negat. a vysetrenie na gynde tiez tehotenstvo nepotvrdilo, vcera som dostala injekciu na vyvolanie men. nakolko mi meska uz 3 tyzdne. Mam v puse mnozstvo slin, je mi zle v aute, v buse dokonca to vcera vyzeralo na podrazdeny zlcnik, lenze v piatok vecer sa neda s lekarmi nic riesit. a este jedna vec, chodim casto cikat. No cize keby test a lekar neboli vylucili tehotenstvo povedala by som ze sa ako tehotna citim.

Je mozne zeby vsetky tieto pocity vyvolalo ukoncenie dojcena? Prebiehaju tiez hormonalne zmeny?

Este jedna vec, v noci mavam aj stavy uzkosti, mala som ich aj predtym iba pocas tehu a dojcenia sa to stratilo. neviem ci su spat, alebo je to len docasna reakcia hormonalnych zmien? ps: men moze meskat aj kvoli hnackovej viroze ktoru som s dcerou dostala v detskej nemocnici a pri tom strese kedze mala uraz. / to je cca 4 tyzdne dozadu/

ayam
autor
29. srp 2009

a este posledna vec, schudla som za ten mesiac 5 kil, 3 este v nemocnici za 5 dni a potom za tie dalsie tri tyzdne dalsie 2. mam dojem ze to vsetko so vsetkym suvisi, prosim poradte mi podporte ma. Mam uz 6 rocneho syna dojcila som ho do 7 mesiacov a nespominam si zeby som mala take tazkosti

aponchie
30. srp 2009

ayam urcite to muze byt tim..vyrovnava se ti hladina hormonu..nevim jak jsi stara,ale me ted u druheho vsecko moc intenzivne probiha spis nez u prvniho..

denisocka
30. srp 2009

aj mne bolo po ukončení zle v aute,citila som sa ako tehotna na začiatku,dokonca ma oblievala horučava počas dna, a to by som bola prisahala že som zas v tom 😝 menzes mi lieta doteraz - pride kedy sa mi chce len nie vtedy,kedy má . okrem toho som ale pribrala 😅 - takže si myslím,že všetko su hormony

katka1981
30. srp 2009

Ahojte, ja som musela prestat dojcit, dostala som parlodel na zastavenie laktacie, uz ho neberiem 5 dni a neviem kedy dostanem MS, som z toho dost nervozna. Neviete mi poradit?

titkovamiriam
30. srp 2009

Ja ked som dodojcila mareka a po 18m som prestala som pribrala za dva m.8kg ani neviem ako 😠 😠 - inak vsetko ok

ayam
autor
31. srp 2009

mam 28, a s tou horucavou je to rovnako. v noci sa potim, mam triasky, a snivaju sa mi bludy. dnes som do tretej nemohla zaspat, aj som si doobeda lahla s malou no zasa to bol sen sama vojna samy vrah 🙂 Ale bola som dnes u lekarky, povedala mi ze to moze byt z toho, aj ked to nie kazda preziva tak intenzivne, u mna za to mozu sklony k uzkosti, ktore mi tehotenstvo a dojcenie "docasne vyliecili". Dakujem dievcata

Men som staaale nedostala, asi som nervoznejsia z toho, aj preto ze uz som ho mala v juli a proste mi zas vynechala. ked pride asi az potom budem zase spokojne spat. ze do 10 dni tak cakam cakam, tri za nami..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru