Usazení vajíčka v děloze - mívá hlen trošku zabarvení?

petramarie
17. zář 2012

Holky, ten hlen co se tvoří při usazování vajíčka mívá vždy trošku zabarvení nebo může být jen bílý? Vím, že k usazování dochází cca 7 den po oplodnění, což by odpovídalo. Dnes jsem našla hlenovitý bílý hustý výtok na toaletním papíru. Nechci zbytečně doufat... ale zeptat se můžu, ne? 😀 😀

mamkamarketa
17. zář 2012

Pokud se nepletu jsou zeny co maji tzv nidacni krvaceni. Tj. Jednorazove zaspini, zakrvaci.
Ale vytok to asi neprovazi, spis pokud sledujes BT mela bys zaznamenat iplantacni pokles.
Drzim palce

sysysy
17. zář 2012

Při prvním těhu jsem neměla ani výtok, ani krev při zahnízdění. U druhého těhu jsem měla krvácení u zahnízdění, to byla taková jednorázovka, jen kapka krve.
No a kámošce, té se pokaždé hned pár dní po otěhotnění spustil hustý bílý hlen a ten měla celé těhotenství. Vždycky mi říkala, že ona si ani nemusí dělat těh. testy, protože hlen jí dává jasnou odpověď 😉

tonicek2010
25. říj 2012

Já v den MS jsem měla bolest v podbřišku jako při MS ale místo ní jsem měla hustý,bílý hlen a máme 2 letého kluka 🙂 Takže já ho měla 🙂 jinak žádný krvácení nebylo.Každá to má jinak 😉

rousss
1. črc 2016

Chci se zeptat je možné mít 8den po ovulaci bílí,hustý hlen a hnědé špinění,a že by to bylo známkou uhnizdování co myslíte? je nějaká naděje? Snažíme se s přítelem o miminko první měsíc. děkuji za odpovědi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru