V 1-2tt je hCG 46, je to opravdu málo?

asus
5. kvě 2014

posledni menses byla 4.4. těhu test byl pozit. ukazal těhu 1-2 týdny začala sem dnes krvacet byla u doktora, volala pani doktorka hodnota v krvi je 46 hcg prej je to strašně malo a je to asi odchazejici,leky jist nemám ☹,je to opravdu málo?mám to už vzdat nebo je šance že je to ještě těhotenstvi?

adelinka1
16. kvě 2014

@asus ahoj, jak jsi dopadla?

asus
autor
16. kvě 2014

@adelinka1 ahoj no odkrvacela sem ☹ těhu už nejsem jen hcg kleslo až ve středu konečně na 4.8 už je to prej ok na kontrolu už nemusim na krv sem byla 3 a 3 na ultrazvuku je to vše ok

loreley1
21. kvě 2014

Ahoj, mám to teď podobně. 2 dny po vynechání MS slabě pozitivní test, 2 dny na to silnější a HCG naměřeno 66. K tomu jsem začala slabě špinit. Gynekolog říká, že ta hodnota je ok, pokud jde o "malý těhotenství" (v začátku, že k uhnízdění mohlo dojít později), špinění v době MS taky. Mám jít znovu na HCG. Dnešní TT (34 DC) stále //, čárka silnější, ale krvácení trošku taky - stále "jen" na intimku a bez sraženin, ale nevím. Řekla jsem si, že už to prostě odevzdám přírodě, protože svým chtěním stejně nic nevyřeším... bude to, jak to být má.

asus
autor
23. kvě 2014

@loreley1 ch jo 😝 tak jak to dopadlo?

loreley1
26. kvě 2014

@asus No, dopadlo to tak, že jsem to ještě ten den dostala a odkrvácela. Asi bylo něco špatně, to HCG bylo nízký. Netrápím se tím, byl to první pokus a hned to vyšlo - i když nakonec nevyšlo... Věřím, že se to stane, jak se to stát má a miminko přijde, až se pro to rozhodne. Tobě taky držím palce, ať to příště vyjde! Hlavně, že máš na UV všechno ok. Myslíš, že je ta kontrola nutná, že bych měla taky jít na UV?

asus
autor
26. kvě 2014

@loreley1 mě na ultrazvuk řekl doktor byla sem 2 ,zaleži asi na doktoru no ,tobě taky přeji at se přiště zadaři 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru