V 1. den MS byl na testu duch, má cenu test opakovat?

mikulilinka
24. kvě 2014

Ahojky, chci se zeptat jestli některá měla něco podobného...ms jsem měla opožděnou o dva dny a v den kdy jsem to dostala večer jsem si dopoledne dělala test, objevil se tam ,,duch,, Týden před jsem měla bodavé bolesti a takové ty klasické křeče,ale nic hrozného.Ted v den ms hrůza extrémní křeče a je mi fakt strašně. Má cenu test opakovat nebo je to jen tím ,že je nějaká hladina hcg při ms.Co myslíte?🙂

nonnni
24. kvě 2014

@mikulilinka pri MS zadna hladina neni, hcg se v tele objevuje pri tehotenstvi, ALE dle popisu slo nejspis o biochemicke tehotenstvi, ktere je velice bezne. Nebyt testu, tak ani nevis, ze jsi byla par dni tehotna. Pro jistotu bych udelala kontrolni test po skonceni MS. Pokud bude negativni, tak dal do dalsiho snazeni. Pokud bude positivni, tak ted nemas pravpu MS, ale jen krvacis (z cipku, hematomu, nebo "jen tak") a je moznost, ze jsi presto tehotna.

mikulilinka
autor
24. kvě 2014

@nonnni děkuji za odpověď 🙂 někde jsem četla nějakou blbost o tom hcg ,tak se radši ptám 🙂

nonnni
24. kvě 2014

@mikulilinka bezne ne, nekdy ti ho muze zvednout nejaka cysta, velice casto ono biochemicke tehotenstvi, muzes mit i vadny test no a v neposledni rade, pokud jeden hodne chce, tak tam neco proste vykouka...neni to ani tak duch, jako ta ryska, kde by se mel objevit testujici prouzek, obcas je zretelny (velice slabe, ale tnouci se stebla chyta..znam to osobne🙂 a pri zurivem nataceni se tam vykouka:- )).

Pokud za par dni budes mit negativni test, tak bych to dal nezkoumala, pokud positivni, tak honem k lekari...zejmena, aby mohl vyloucit mimodelozni tehotenstvi, na ktere jsem predtim zapomela, ale nedes se, za tech par dni, do skonceni MS se ti nic nestane, ani kdybys mimodelozni mela, naopak, by ho stejne jeste nevideli, nehlede na to, ze to nebude....hlavu vzhuru, priste to vyjde🙂

mikulilinka
autor
24. kvě 2014

@nonnni děkuji si hodná 🙂

nonnni
24. kvě 2014

@mikulilinka hlavne se na to snaz neupinat (to je vyborna rada, vid? 😀 )...mam biochemickych za sebou tolik, ze uz je ani nespocitam, i zamlkla tehotenstvi a presto mam doma dve deti a cekam treti a bez pomoci...jen to snazeni trosku dele trva 😉

mikulilinka
autor
24. kvě 2014

@nonnni no to já jen ted se tak celkem citím divně, tak jsem na to teď dost myslela po té pidi viditelné čárce...jinak neberu antiko od března, tak se tělo dává dohromady a ms taky není pravidelná tak nečekám zázraky,ale co si budeme namlouvat, už bych chtěla 🙂 tak až příroda zavelí 😎

nonnni
24. kvě 2014

@mikulilinka ja vim, nemyslet na to jedna z nejblbejsich a zaroven nejpravdivejsich rad, co ti ted muze nekdo posytnout.

Od brezna jeste neni tak dlouho, muzes zkusit bylinky. Ja nedam dopustit na drmek, kontryhel je take prima.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru