V 38tt mám silný průjem, je to příznak porodu?

heybi21
13. led 2016

Maminky potřebovala bych poradit, bojím se ze.nepoznam porod. Od včerejška mám silný průjem, včera asi 3X dnes 2X po průjmu mi ztvrdne břicho, přijde silná bolest do podbřišku a musím to prodychavat.. pak to ustane, zatím to tak dneska bylo 3X, pak jsem si dala sprchu a v pohodě, břicho poboliva ale ne nic šíleného. Asi před 30 minutami jsem si dala activii a je to tu zas, cokoliv sním tak je to katastrofa... Myslíte že, to může být příznak porodu? Ale bříško mám prý porad vysoko... děkuji 🙂

baja8
13. led 2016

Ahoj.Muze to znamenat, ze se porod blíží.Ja mela take pred porodem prujem, telo se cisti.A ty bolesti,to mohou byt poslicci.

baja8
13. led 2016

Porod urcite poznate, bolesti musi byt pravidelne.A sprcha je bud rozjede a nebo se to zklidni.Me treba ani u jednoho z deti bricho nekleslo, takze tohle neni pravidlo.

andy80
13. led 2016

@heybi21 může to být připrava na porod, před porodem se tělo vyčistí a neboj 100% poznáš, že rodíš, pravé kontrakce jsou o něčem jiném než poslíčci 🙂

bajunka
13. kvě 2016

@andy80 tak nevím jestli to poznat jde, protože já měla ve čtvrtek takovej průjem, že by mi jakejkolik klystýr už byl k ničemu :D, pak nastoupily kontrakce, když byly pravidelné po 2-3 minutách 2 hodiny jeli jsme do porodnice, otevřená na prst, čípek zkrácený, hlavička naléhá, po dvou hodinách pravidelných kontrakcí, které jsem už musela prodýchávat a nedalo se chodit, se nález nezměnil tak mě poslali domů, kde jsem se ještě trápila víc jak hodinu a pak se konečně začaly intervaly prodlužovat a mně se mezi nimi podařilo usínat, druhý den jsem byla celá bolavá a občasné kontrakce mám pořád,ale oproti té noci naprostá pohoda, takže jako třeti rodička a prd poznám, v porodnici mi řekli, že se to holt může stát jo a nerozehnalo to ani několik teplých sprch... 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru