V den MS jen slabé zašpinění. Můžu být těhotná?

enalga
22. črc 2014

Ahoj holky, potřebuju poradit, protože na dr. je ještě asi brzy, a tahle situace je pro mně celkem nová. V neděli 20.7. jsem měla dostat MS, ale jen jsem slabě zašpinila. Vzala jsem si tedy vložku, čekala v pondělí ráno krvácení, ale byla tam jen kapička, dnes už vložku ani nemusím mít. Večer jsme měli sex, partner se vyejakuloval do mně, a sperma bylo takové narůžovělé když ze mně vyteklo. Dnes mám spíš bílý výtok, ale krev ne. TT včera ráno vyšel negativní. Mám ještě počkat? Bolí mně prsa a svědí bradavky. Kdy k dr? Díky za odpovědi všem 🙂

alt
22. črc 2014

počkala bych pár dní a znovu testla, pokud byla později ovu, tak může test vyjít až za pár dní.. , k dr. zavolej, udělají ti test z krve,

enalga
autor
22. črc 2014

@alt podle ovu testů jsem měla ovulaci 8.7. to je na nidaci trochu pozdě ne??? No počkám, pokud do pátku nedojde MS tak dr to jistí

alt
22. črc 2014

tak to nejspíš jo..

diskaverde
22. črc 2014

ahoj, nemyslim si ze si tehotna, predpokladam ze ms dostanes zajtra. test ti este nevyde to musis pockat tak tyzden. ak ti do tyzdna nepride ms urob si test. ale zatial by som nepanikarila, je to dost obvykla situacia 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru