V den očekávané menstruace se mi objevil bílej výtok

monavika
4. kvě 2013

Ahoj holky.....
dnes ocekavam ms,kdyz jsem ale byla na prochazce,tak me chytly silene bolesti(malem jsem se rozbrecela-takovou bolest jsem pocitila snad jen pri porodu),jak kdybych to mela dostat,ale misto toho se mi na papire objevil bilej vytok-myslite,ze to muze byt znamka tehu?
Minula ms na zacatku dubna byla slabsi (par dni pred ms a par dni po ms byl nechraneny styk),par dni po ni se mi objevily dlouhodobe nevolnosti,unava,leskle oci,caste moceni,bolesti hlavy,nafoukle bricho pobolivani podbrisku-jasne priznaky tehu,ted uz mi je lepe,jen se porad cpu,aniz bych chtela.....a trosku me zacali pobolivat prsa.
testy jsem si delala ted pred ocekavanou ms,ale byly negativni.....jinak kdyz jsem volala na gyndu,tak me jen tak podle priznaku oznamila sestramze jsem tehu na zacatku -a pozvana jsem ted 9.5.
Stalo se to i nektere z vas,ze jste v den ocekavane ms meli pouze bilej vytok?Jsem z toho hrozne nervozni a i kdyz bych ted byla podruhe tehotna,tak se porad hlidam a hlavne mam strach,pac nevim,na cem jsem....
dekuji

moucha
5. kvě 2013

udělej si test a máš jasno...

cta
5. kvě 2013

@monavika urob si ešte jeden krát test ale skôr si myslím, že ej to psychikou, že si to namýšlaš niečo podobne som mala aj ja, že som si myslela, že som v tom, testy som si nerobila ale nakoniec som to dostala síce len také špinenie ale kedže doteraz nenárastlo bruško tak v tom zrejme nie som 😀 😀 😀

salomee
5. kvě 2013

Mě se to stalo, tuny výtoku, vždy už jsem myslela, že jsem to dostala a nic..test jsem si hned nedělala, až týden po vynechání a to už byl jasně pozitivní...ale žádné bolesti, jak popisuješ, jsemneměla.
...akorát mě udivuje, že ti sestra diagnostikovala těhotenství po telefonu, tyto příznaky jsou pravděpodobné, ale ne jisté.

monavika
autor
5. kvě 2013

@salomee taky jsem byla v soku,potom,co me sestra informovala po telefonu....No,ja hlavne mela podobne priznaky u prvniho tehu...to jsem bohuzel 2x ms dostala a potreti mi vynechala a test se mi ukazal az kdyz jsem byla v 9tt 🙂

monavika
autor
5. kvě 2013

@salomee jinak ve ctvrtek me ceka kontrola na gynde,tak uvidim 🙂dnes jsem ale ms jeste porad nedostala,porad litam na wc,pac si myslim,ze uz krvacim a na wc zjistim uplne neco jineho 🙂

monavika
autor
5. kvě 2013

@moucha zitra pro nej skocim 🙂uz jsem si ho ani delat nechtela,ale do ctvrtka asi nevydrzim cekat....

monavika
autor
5. kvě 2013

@cta no,ja se snazim na to nemyslet.....jedno tehu uz mam za sebou a mam doma 22.mesicni holcicku...ted to je neplanovane,ale mam stejne priznaky jak u prvniho tehotenstvi,trosku jine,pac nevolnosti ,krom v autobuse me presli...jen ten vecnej hlad ne a pobolivani podbrisku...vcera me uz i prsa zacali bolet.....hlavne jsem byla diky hubnuti skoro bez bricha,zustala mi jen malinkatej spicek na brise,ale vsimla jsem si,ze mi povyrostlo bricho,tim,ze mam neustale hlad jsem trosku pribrala a hlavne jsem se zvetsila o nekolik cm na prsach,pase,brise a bokach..nebyla jsem ani zvykla jist tolik,co jim ted a hlavne jsem nikdy nevyhledavala sladke a ted se ho muzu uzrat (s prominutim) a kremzskou horcici si dam jen tak bez niceho 🙂jak uz jsem tady psala,tak prvni tehu ja zjistila po vsech nevolnostech atd az kdyz jsem byla v 9tt,pac teprve to mi vynechala ms....jinak jsem normalne menstruovala...ve ctvrtek jdu na gyndu,tak uvidim,co to bude 🙂

monavika
autor
5. kvě 2013

holky,tak ja dnes zacala spinit,ale hrozne slabe,tak uvidim ,jak se to vyvine...pockam si si do ctvrtka na gyndu

cta
7. kvě 2013

@monavika držim palce daj vedieť ako si dopadla 😉

monavika
autor
7. kvě 2013

@cta dekuji,urco dam....me zacala v pondeli slaba ms,dnes odpoledne skoncila,uz skoro ani nespinim a dnes od rana jen litam na zachod a chvilkama citim v podbrisku tahnuti,jeste ze uz ten ctvrtek brzy bude

ladus88
10. kvě 2013

@monavika Jakpak jsi dopadla?Myslim na tebe resim ted skoro stejnou situaci

monavika
autor
15. kvě 2013

@ladus88 tak dr na utz nic nevidel......pozval si me na dalsi kontrolu za 3 tydny,na 30.5......jinak dnes jsem si delala test avysel negativni....nechapu to......a uz to neresim.....

ladus88
6. čer 2013

@monavika Jakpak jsi dopadla na utz?

monavika
autor
6. čer 2013

@ladus88 mam ji presunutou na 10teho,jdu tam ted v pondeli...minulej mesic jsem mela dva dny ms,ted tenhle mesic zase......jsem uz z toho nervozni..uz jsem to neresila,ale ted me ta ms zase zarazila

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru