Včera duch na testu, dnes nic. Je to definitivní ne?

fifnina
13. pro 2012

Včera ráno jsem na 10tkovém mamatestu měla viditelného ducha dnes ráno je test sněhobilý,je to definitivní ne?Má cenu dělat si tes ještě zítra,pozítří??Manžel byl mimo domov takže přesně vím že by k početí mohlo dojít jen 30.11....

eficenka
13. pro 2012

k početí mohlo dojít i později ( spermie vydrží až 5dní) zkusila bych test za 2 dny znovu 😉 držím palce!

elvira
13. pro 2012

Pokud nedostaneš menstruaci, tak bych test za dva dny opakovala. Někdy se duch objeví - mohlo jít o začínající těhotenství a pak "to" odejde. Těžko říct.

maximka33
14. pro 2012

ano určitě bych test ještě zopakovala po 2 dnech.

petramarie
14. pro 2012

Zalezi, pokud jsi testovala pred MS, tak asi prijde, kdyz byl druhy test negatiuni. Pokud mas ale s MS skluz, tak urco testni klidne uz i zitra. Drzim palce 🙂

maudn
15. pro 2012

ahoj, neházej flintu do žita a zkus ještě dnes z ranní moči testík

marecek4
15. pro 2012

já testovala o půl třetí v noci 🙂 a nevěřila jsem vlastním očím tak ráno ještě jednou - já tam měla teda dálnici ale i kdyby ne,tak proč nezkoušet štěstí,tak snad i u vás bude dobře a pořádně vylezou //

romuaska
25. črc 2013

Ahojky,3 testy 2 dni dělané,a po limitu 10 min duchové,nejsou mocvidet nic z toho dělat nechci,ale třikrát po sobě???

kapulet
25. črc 2013

no, tak já to mám podobně, první test v po duch ale viditelný, druhý den út nic .... dnes mi manžel doveze další test, zítra ráno uvidím, ale zpoždění mám už lehce přes týden.... myslíte, že by to mohlo být?

lucavka
25. črc 2013

@romuaska @kapulet holky podle mě jsou tři možnosti - špatný test, více zředěná moč větším množství pití, nebo nejhorší možnost která se stala mě v březnu - biochemické těhu... Musí se zkusit další testíky nejlíp obden a zajít na krev.

lucinka1502
21. srp 2013

Ahoj děvčátka,

máte některá zkušenosti s TT Lady Max test Comfort od Dr. Max do proudu moči?

Dneska jsem si tento test dělala (mám 3 dny zpoždění) - odpoledne, ne ráno. V 5ti minutách odpočítávání nic, kouknu za půl hodiny a je tam ducháček. Může to něco znamenat nebo si myslíte, že to spíš nic není?

Budu určitě testovat i zítra ráno, kdy bývá hladina HcG nejvyšší.

moc děkuji za názory.

jenny.kay
21. srp 2013

@lucinka1502 mám zkušenost jen s "ponorným" testem Dr.Max. Ukázal pěkného jasně viditelného ducha (nebo spíš už světlou čárku) 2 dny před vynecháním MS a to okamžitě. Duchům po půlhodině se moc věřit nedá, ale určitě zkus test znovu zítra ráno.

sarriku
21. srp 2013

Ahoj, mám taky zkušenost s lady max 10.
nejprve pidi duch, duch, pak světloulilinečká čárka, už jsem měla i zpoždění ale pak další den slabší a pak už nic:-/.
četla jsem, že těsně před ms se nachází v oběhu víc hcg a že test může reagovat bez ohledu na případné těhotenství, takže od té doby už nezkouším...
jeden z duchů na obrázků, co mi test udělal...
takže good luck všem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru