Ve 21 DC jsem měla // a ve 23, 25 a 30 DC už tam nebyly

reninecka17
22. pro 2010

Holky chci se zeptat jestli se vam to taky některé stalo.Ve 21DC jsem měla na testu // čárky slabou ale byla tam.23,25 a 30 DC už tam nebyla.Nevím co si o tom myslet ☹

val1
22. pro 2010

Ahoj, došlo k oplodnění, ale nedošlo k uhnízdění .......tzv. biochemické těhotenství.
Velmi častý jev, jenže tím, že se má testovat až po očekávané menstruaci, většinou se o tom neví.

delapa
22. pro 2010

@val1 to si ale tak řikám, jak je možné, že se to na testu projeví...?? Vždyť hcg se produkuje až po uhnízdění, pokud se ale neuhnízdí, ani nemůže produkovat hcg, ne? 😕 Takže spíš se i zahnízdí, ale neudrží... nebo jak...?

delapa
22. pro 2010

@reninecka17 nemohlo to být falešně negativní...? Moje dr o tom mluvila, že někdy jsou prostě falešně pozitivní. Častější je falešná negativita, ale i tohle je možné... A jaký test jsi použila?

heliik
22. pro 2010

Ahojky, také jsem si dělala testy, a vyšli mi pozitivně, i když jsem těhotná nebyla.. Řekla bych, že je to vada testu...
Ale jinak jsem si kupovala, úplně ty obyčejné, čárkové a ty mi vždycky vyšly po pravdě.. Jednou jsem si koupila 2 dražší testy a bum ukázaly se mi 2 čárky, a nic z toho nebylo...
Proto já věřím těm obyčejným levným testům 😉 .

delapa
22. pro 2010

@heliik to je blbost těch "lepších" testů - jakože mají těhu odhalit brzy, ale naopak jsou víc nespolehlivé. ☹ Ale ono není divu, zrovna teď mám doma jakýsi, který sliboval odhalit těhu už 7. - 10. den - prd. Všechny spolehlivý testy mi to zjistily vždycky až 12 - 14 dní od ovu. Dřív ani ťuk. Možná se reninečce ani vajíčko neoplodnilo a test prostě ukázal blud, jako to už některé (např. Mamatest 10 ) umí. 😠

heliik
24. pro 2010

@delapa :
Blbost to nevím, ale pokaždé jsem platila něco málo přes 130Kč, a prostě se mi ukázaly dvě čárky, tak jsem šla k doktorce, a nic.... ☹
Píši jen moje zkušennosti. 😉
Zato ty mamatesty, mi vyšli zas všechny tak jak měli vyjít.. 🙂

delapa
29. pro 2010

@heliik no mě mamatesty ukázaly vždycky suprově - teda dokud byly ty 25.j. Ty citlivý už teda se spolehlivostí trochu pokulhávaj... 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru