Ve 22DC jsem začala špinit, můžu být těhotná?

jituska23
6. led 2013

Holky poradte mi, jsem 25DC (normalne 32) a ve ct jsem zacala spinit. TT jsem jeste nezkousela pac je brzo dle delky cyklu. Nejdriv jsem myslela, ze jde o uhnizdovani ale kdyz to trva tak dlouho, tak se mi tomu moc verit nechce. diky moc za rady a zkusenosti

slundo
6. led 2013

i špinění může znamenat těhotenství a často bývá doprovodným příznakem. Ale taky nemusí....Tak moc přeju ať to vyjde ;)

hakunamatata
7. led 2013

Mohl se ti prodlouzit cyklus a muzes teprve ovulovat a tim padem to muze byt ovulacni spineni...nebo jsi ovulovala drive a dochazi k hnizdeni. Nebo to nemusi byt nic. Test bych si nedelala, je prilis brzy, stejne bys nevedela, na cem jsi. Pockej jeste tyden a pak uvidis. A preju ti tedy to tehotenstvi, jestli si to prejes 🙂

elvira
7. led 2013

Jednu dobu mi to tak dělávalo - těhotná jsem nebyla. Bylo by dobré se zmínit doktorovi, aby ti zkontroloval hladinu hormonů - mohl by to být problém, pokud se snažíte o dítě.
Pokud máš normální délku cyklu 32 dní, tak bych počkala, potom případně po vynechání bych si udělala test. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru