Večerní těhotenské testy. Jsou spolehlivé jako ranní?

cocoska
9. říj 2010

Jsou spolehlive jako ranni?

madelen
9. říj 2010

Ono jde o to, abys před testováním moc nepila, aby moč nebyla naředěná, když je ještě hladina hCG nízká. Já používala celodenní testy a byly spolehlivé.

lorca
9. říj 2010

Myslím si, že v úplně raném stádiu těhotenství (např. 1.den vynechání menstr.) je lepší dělat tes ráno.

pigy
9. říj 2010

buď tam ta čárka bude, nebo né, ale ranní může být silnější 😉

estrellita
9. říj 2010

Na zacatku je urcit elepsi delat test rano, protoze je tam nejvetsi koncentrace hcg v moci 😉 vecer ti to test ani nemusi ukazat.

marecek4
9. říj 2010

mě to nedalo a do rána jsem nevydržela,dělala jsem si ho ráno o půl třetí - že by ch tenkrát moč neměla naředěnou bych ani neřekla,byli jsem na pohřbu a pak na hostině-jak už to tak bývá,a spát jsme šli kolem půlnoci,a byly tam dvě čárky,pravda byl to už pátý týden

mamkanec
9. říj 2010

já měla u obou těhu vždycky silnější čárky odpoledne či večer než ráno😀 nevím jakto ale ráno byli vždycky slabší takže večer by fungovat měli a nemusí to být ani až po vynechání mrchy, mě ukazovali večer od 12 dpo

trpaslikg
9. říj 2010

podle mě je to jedno, u obou jsem si dělala test hned po koupení a // byly hoodně zřetelný, ale je pravda, že jsem ho nedělala hned vždy jsem si 14 dní počkala....

herminka
9. říj 2010

Hlavně testovat až po vynechání MS a nehypnotizovat duchy 😒
Já jsem testovala ráno.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru