Viděly jste na těhotenském testu "hranice"?

veronikanel
14. dub 2013

Ahoj maminky 😉
Mám na vás trošku zmatený dotaz 😀 Tak nejprve proč píšu,předevčírem jsem si dělala test,nejdřív se ukázal jako negativní,ale nedalo mi to a koumala jsem ho,po různém natáčení a kroucení jsem zahlédla ducha,ale opravdu na hranici viditelnosti.Vzala jsem test za kamarádkou,aby mi řekla,jestli také vidí,nebo mi hrabe 😀 Nejdřív neviděla nic,ale pak říkala,že tam je.Druhý den jsem si dělala tři další,pokaždé jinou značku,den předtím byl mamatest,myslím,že je spolehlivý,tak proto jsem pak kupovala i jiné.Dva čisté a jeden opět prapodivné (ne)viditelný duch.Opět ke kamarádce,opět viděla!(Vyfotila bych,ale není to vidět)
Večer jsem se bavila s jinou kamarádkou a ta říkala,že na testu jsou obě čárky,jako hranice,kde se mají ukázat a kde se to má zbarvit,tak že je možné,že jsem viděla to,ale NIKDY se mi to nestalo,když byl test negativní,nikdy jsem takové "hranice" neviděla 😒
A když jsem tak přemýšlela,poslední sex po MS byl 1.4. a to je přeci hodně brzy na zjištění.Samozřejmě byl i před MS,ale podle mě je nepravděpodobné,aby se mimi udrželo,když jsem jí měla hodně silnou 😒Navíc jsem s přítelem spala formou "dávám pozor",vím,že i z preejakulátu můžu otěhotnět,ale ta pravděpodobnost je hrozně malá...Budu tedy čekat,mám slabší bolesti na MS,ale pokud se nedostaví do týdne,testuji dál(MS nepravidelná od porodu).Stalo se to některé z vás?Viděli jsme "hranice"?
Předem děkuji,to čekání mě zabije a pokud tam mimi je,nepoznal by to zatím ani dr. 😀

anina32
14. dub 2013

@veronikanel při prvním těhu jsem měla 2 silné čárky už v den očekávané menstruace. Druhé těhu bylo po IVF, testovala jsem 7.den po zavedení embria, druhá čárka byla téměř neviditelná, spíš jsem si říkala jestli si ji nevymýšlím a asi až po 10 minutách. Za 2 dny jsem testovala znovu, opět bylo vidět až po delší době, ale čárka silnější. Za další 2 dny už se dala vyfotit a 15. den byly obě stejně silné. Takže zkoušet dál a porovnat jestli čárka sílí😉

veronikanel
autor
14. dub 2013

No právě,také mě napadlo,jestli není jen mnou vymyšlená 😀 Zkusím,děkuji 🙂

sarkad2856
14. dub 2013

@veronikanel Ahoj,no tak některé testy vadné být můžou.Proto se třeba i doporučuje dělat třeba po 2 dnech stejnou značku a pokud // sílí,mělo by to být teda těhotenství

veronikanel
autor
14. dub 2013

Mě se nezdálo,že by tohle udělal pro mě jinak spolehlivý GS mamatest ☹ A taky mi nejde do hlavy,proč mi to udělali hned dva,jiné značky 😖 Ale zkusím tedy znovu ten mamatest 🙂

haniskanunu
14. dub 2013

Tak ja delala 3testy.....2negat.a 1 pozitivni.krev negativni. A presto dutinka

terrorkax
14. dub 2013

já mela minuly mesic na mamatestu silnou carku, zadnej duch, opravdu krasne viditelna ruzova carka a tehotna jsem nebyla..zkusila bych test jeste za par dni ..

ange_de_la_morte
14. dub 2013

podobnou zkušenost nemám, chtěla bych jen říct že GS Mama za mně fakt spolehliwý test není 😅 2 testy naprosto čisté, přitom we stejný den jsem na testu z Dr.Max už měla slabou čárku ( ale dobře widitelnou, žádný duch) - no kdo měl prawdu ? máme Matýska takže asi tak 😀 a jednou jsem dokonce wytáhla z obalu test GS Mama a on měl tu nasákawou část jakoby wyškubnutout na stranu takže by nejspíše taky neukázal nic. A omlouwám se za ,w, nefunguje mi jednoduché

veronikanel
autor
14. dub 2013

@ange_de_la_morte Já jsem si až do teď nemohla stěžovat,těhu mi potvrdil správně 🙂 Ale teď právě nevím...nejspíš se plete vzhledem k mým bolestem břicha 😀

ange_de_la_morte
15. dub 2013

@veronikanel : no to už nedokážu posoudit, no budeš asi muset ještě chwilku počkat a pak uwidíš 🙂

veronikanel
autor
16. dub 2013

Maminky,tak včera večer první test,negativní a dnes ráno druhý z balení - duch...Okey,někdy se stane,že je ta "hranice" vidět,ale jaká je pravděpodobnost u třech různých značek?A ještě když mi to ta samá večer neudělá,je čistá a ráno už je tam duch(opět (ne)viditelnej fakt hodně slabě)...Pro jistotu jsem běžela za kamarádkou a viděla ho taky... 😖

mataharyy
16. dub 2013

@veronikanel Jsou některé testy (nepamatuji si značky), kde za optimálního světla je vidět kde by se čárka měla zbarvit, ne u všech, ale někde jo, ale je to bez příměsi toho barviva, takže to je opravdu vidět jen když hodně nakláníš na světle a pečlivě zkoumáš 😅 😉

anina32
16. dub 2013

@veronikanel Ranní moč je koncentrovanější, takže by čárka měla být vic vidět než večer. Porovnej toho ducha co si měla před dvěma dny s tím dnešním, jestli je silnější.

veronikanel
autor
16. dub 2013

To je právě těžké,mě u toho předtím zbledla i ta kontrolní čárka,takže i ten dušík.Kamarádka sice říkala,že se jí dnešní zdá silnější,zas ale pokud bych to měla brát tak,že je ten první starší,je jasné,že bude světlejší,ne?? 😕 Tedy nevím... 😀
Jinak vím,právě proto jsem založila diskuzi,jen se mi vážně nezdá,že bych ty značky schytala takhle naráz a pokud by to bylo jen tím,že mohou být vidět na nějakém světle,pak bych je viděla i u prvního testu(v krabičce byli dva),který byl stopro negativní a ať jsem s ním kroutila jak jsem chtěla,dušík nebyl,kdežto dnes u té samé značky ano :O

hannyy
16. dub 2013

@veronikanel kdyz o tom mluvis, ja jsem si delala ted 3 testy a dva byly jasne negativni od firmy Intem ale i kontrolni carky byly svetle, dneska 34dc jsem zkusila posledni a byl tam duch, prvne jsem si rikala : achjo zase nic to je jasne, ale hned jak se tt nasal tak kontrolni carka uplne zrudla a pak jsem se sla oblect a koukam znova a taky byl tam duch, prve jsem si rikala ze mam halucinace a kroutila jsem s tim vsemi smery ale byl tam , ja mam ale testy 25 a chci ty 10 , verim ze tam by to bylo lepe videt ... kazdopadne hladina roste obden takze kazde dva dny by to melo o neco silit, kazda jsme jina. 😉

backstreet
16. dub 2013

Já mám za sebou 3 těhotenství a pokaždé jsem na začátku viděla jen ty DUCHY. Ani manžel tu čárku neviděl...
😉 🙂

veronikanel
autor
16. dub 2013

Já si dělala hlavně 10,25 jen jeden...
Tak to zkus a uvidíš,držím palce 😉
Já kdybych to měla shrnout :
1mamatest - duch - ráno
1pepino - neg.- ráno
1 neznámý(nepamatuju si značku) - neg._- ráno
1 neznámý(opět jiná značka) -duch - ráno
1 secreet - neg. - večer
1 secreet - duch - ráno

A pak se v tom vyznejte...MS by měla přijít tak za 3dny(ovšem mám jí neprav.),tak já nevím,jsem z toho zmatená 😀

backstreet
17. dub 2013

Určitě to bue pozitivní, uvidíte... Držím pěsti
😉

veronikanel
autor
17. dub 2013

Jsem si dnes dělala schválně pepino,který mi předtím ducha neukázal a co myslíte...byl tam 😒
Nic méně,koupila jsem dnes dva testíky v jedné krabičce,ráno počůrám já i kamarádka(ta těhu není určo) a když se i u ní objeví duch,přestanu plašit 😀

posibilities
18. dub 2013

a jak dlouho jsi poporodu? Já 4 měsíce a asi týden řeším úúúúplně to stejné :D tak by mě zajímalo co z toho bude 😕

janadajova
7. dub 2014

tak toto se mi stalo dnes, vidim ji tam z různých úhlů....dr.max.......takže koukám těhotná jste .)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru