Vidíte na testu něco nebo už mám halucinace?

mondourek
3. črc 2014

Hlky muzu se eptat vidite tam neco nebo uz mam halucinace???

sasanka033
3. črc 2014

bohuzel ja tam nevidim nic 😒

mydvaapes1
3. črc 2014

Zkus se podívat proti světlu na ty vlákna z profilu jakoby ....

weri
3. črc 2014

Já vidim 🙂.

stepankakv
3. črc 2014

@mondourek ja taky Vidim ;)

bajana
3. črc 2014

viem, ze je to hrozna rada, ale jedina ucinna-netestuj predcasne, pockaj aspon do MS alebo aj neskor....ak si, tak si, ak nie, tak nie, teraz s tym uz nic nenarobis ... ja tam sice nieco vidim, ale este to vobec nic nemusi znamenat....taketo "vyvolavanie duchov" je nanic

moucha
3. črc 2014

Není tam nic.

luciebx
3. črc 2014

ja vidim.. ale ja bohuzel takovyhohle duchacka mivam kazdej mesic a mrcha stejne dorazi.. tak asi jen vyckej a uvidis zda bude silit

lenkaef
3. črc 2014

nevidím☹

saminomimino
3. črc 2014

vidím,ale taky vidím že test už je zaschlí,takže tenhle duch může znamenat cokoliv,i když já testovala jednou 9DPO a taky tam bylo tohle a syn má dva měsíce 😉

lencak80
3. črc 2014

já vidím dušíka, také jsem to tak měla, jsem na to zírala jako výr, jestli to tam vůbec je a za dva dny už to bylo lepší....

pampalin
4. črc 2014

Já nic nevidím... ☹

sssimka1
4. črc 2014

tiez tam nic nevidim, ved pockaj este jeden ci dva dni a test zopakuj, nemusis sa takto trapit...

tmagda
4. črc 2014

taky vidím

rina76
4. črc 2014

Nic tam není, počkej pár dní a zkus test zopakovat.

verunkach
4. črc 2014

také nic nevidím ☹ , ale doporučuju zopakovat za pár dní, také jsem z počátku druhou čárku neměla, a postupně se zvýrazňovala, doporučuji testovat cca 4 dny po zpoždění, to je už spolehlivé🙂

nynus
4. črc 2014

Vidim ale trosicku

mafeska
4. črc 2014

nevidím nic

paracka
4. črc 2014

Vidim slabeho dusika, zkus si zopakovat tak za dva dny

sarkad2856
4. črc 2014

@mondourek Taky vidím jak je tady už psáno další test za 2 dny 😉

dadinkag
4. črc 2014

je tam dušík 🙂

kass86
4. črc 2014

Já teda také dušíka vidím 🙂. Držím palce. Vím, že to není snadné, ale je třeba počkat a test opakovat. Pokud už měla menstruace přijít, můžeš zkusit digitální test. Za sebe doporučuji Clear Blue. Já si jej dělala tři dny po vynechaní menstruace.

eicul82
4. črc 2014

nevidím nic...

curdibilka
4. črc 2014

Nic tam není...

jenny.kay
4. črc 2014

To je tak slabý a viditelný spíš jen při troše dobré vůle, že to může být falešně pozitivní test.

leeena_4
4. črc 2014

@mondourek já mám velkou fantazii, takže náznak vidím, ale v téhle fázi je to podle mě nic neříkající a je to 50:50.

kacka0303
10. črc 2014

Ahoj před pár dny jsem měla na testu taky něco podobného a mezi tím i čistě negativní :( takže jsem tomu naděje nedávala a to i přes to že jsem měla kratší mens než normálně ... ale dneska už mám čárku viditelnou 😀 takže i když tam ted někdo nic nevidí nevzdávej to a jak tu některé píšou testuj za 2 až 3 dny a nebo krev 🙂 držím palečky 🙂

chrisula
10. črc 2014

@mondourek vidím 🙂

luciina
10. črc 2014

Spíš tam nic není než je ... třeba o par sní později. Držím palce.

dezyre
10. črc 2014

Mě by zajímalo jak to dopadlo, už je to skoro týden :D 😅 😅

mondourek
autor
21. črc 2014

Holky jsem z toho blazen koukejte co mi dnes vylezlo a tak nevim jestli je to normalni takove nadeje a pak y toho nic neni??je normalni si rano udelat test a ejhle je tam a odpoledne nic? Davam rani testik

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru