Vidíte taky ducha?

evse
3. bře 2016

Ahojte. S přítelem se snažíme již několik měsíců. Od gynekoložky jsem měla předepsaný Utrogestan 17.-26. den cyklu. Momentálně mám zpoždění menzes - 7 dní. Dělala jsem si těhotenský test a vidím slaboulinkou čárku. Chci si ověřit, zda ji vidíte taky ( jestli už z toho taky neblázním).
Děkuji mnohokrát

mary28
4. bře 2016

Také už mám asi týden zpoždění a dnes na testu jen slaboučký duch, chtěla jsem sem hodit fotku, ale technika se mnou odmítá spolupracovat 😒

evse
autor
8. bře 2016

Test je falešně pozitivní. Dalších asi 5 testů je negativních. Čímž končím tuto diskusi...

evse
autor
8. bře 2016

Děkuji všem za podporu a příspěvky...

evse
autor
10. bře 2016

@mary28 jak jsi dopadla? Sílí druhá čárka?

mary28
10. bře 2016

@evse Nakonec jsem zjistila, že jsem neměla zpoždění, naopak hodně opožděnou ms. V lednu mi totiž antibiotika totálně rozhodila cyklus. Jinak těhotná jsem, zatím jen krátce, ale mám to už potvrzené od doktorky 🙂 Čárka mi moc nezesílila, ale koupila jsem si ten digi test..a šla na gyndu 😀

evse
autor
11. bře 2016

jééé tak to je krásná zpráva! Moc gratuluji a přeji, ať je vše v naprostém pořádku!!! Mě dnes dorazila MS s 15 ti denním zpožděním, i když užívám Utrogestan...

evse
autor
11. bře 2016
mary28
12. bře 2016

@evse tak preji at se zadari brzy 🙂 dekuju 🙂

dendulin111
12. bře 2016

Ahojky muzu se k vam pridat?S manzelem se snazime 2.mesic a zitra bych to mela dostat ale nevydrzela jsem to a vcera vecer si udelala test. Zda se mi to nebo je tam trochu dusik?☺

evse
autor
12. bře 2016

já ho tam teda vidím 🙂 jen, ať sílí! 🙂

dendulin111
12. bře 2016

@evse jee dekuji😊co myslis mam zkusit testnout jeste zitra z ranni moci?nebo radeji pockat jestli to nedostanu a zkusit az v pondeli?

evse
autor
12. bře 2016

z ranní moči bude určitě silnější a pak bych testovala co 2 dny 🙂

dendulin111
12. bře 2016

@evse tak zitra rano zkusim teda☺minuly mesic jsem mela tolik priznaku a vubec nic😁a ted mi naopak neni nic a kupodivu mivam uz tak 10dni pred ms silenou zravku laduju do sebe co najdu a ted nemam hlad ani chut vuuubec na nic a to je u me fakt hodne divne😀

evse
autor
12. bře 2016

moc ti to přeji 🙂 dej pak další fotečky 🙂

dada_88
12. bře 2016

@dendulin111:je tam.. 😉

mr_falko
12. bře 2016

jj, je tam 🙂 😉

dendulin111
12. bře 2016

Jee vy ste mi udelaly takovou radost😊Tak uvidime zitra😉

dendulin111
13. bře 2016

Holky tak dnes rano jsem delala test a nic😐Ms zatim nedorazila takze nevim..

aknicul1
14. dub 2016

Ahoj holky 🙂 vidíte něco? mám dva dny před ms, pobolívá mě podbřišek ale jinak nic 😔

dada_88
14. dub 2016

@aknicul1:mně se zdá, že ano 🙂 ale ruku do ohně bych za to zase nedala 😀

andu
14. dub 2016

Vidím a nějak podobně jsem začínala. Přítel samože nic neviděl a tvrdil mi, že mám vidiny 😀

aknicul1
14. dub 2016

@andu tak uvidím jak to dopadne. Snad to vyjde 🙂 a děkuji za podporu, už sem myslela že blázním ☹

evse
autor
14. dub 2016

docela špatná kvalita fotky. Zítra testni znova dej vědět

andu
15. dub 2016

@aknicul1 Kdybych vyfotila svůj první test, není ten stín ani vidět. Šlo to poznat jen pod určitým úhlem a jen určitým okem, hi hi. A koukala jsem i na testy, které jsem si dělala u syna a je tam něco podobného 🙂 Tak držím palec!

dudlik226
27. dub 2021

Je tam duch?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru