Vidíte tam ducha?

martinececka
23. kvě 2021

Ahoj holky dělala jsem si test protože mě začali bolet bradavky jsem asi 5 dní po ovulaci vidíte tam něco zdá se mi ze tam vidím slabého ducha nebo se mi zdá že to vidím jen já?

izzylka
3. čer 2021

@adellia já bych ti tak ráda nějak pomohla...uplně vím, jak se cítíš 🙈 já byla víc než z "potratu" vynervovaná z toho, abych nemusela na zákrok...já do nemocnice nechtěla vůbec, nakonec jsem tam stejně skončila na 2 dny na pozorování pro podezření na mimoděložní 🤦🏻‍♀️ snad tě uklidní, že z 99% to takhle na začátku odejde fakt samo a bez pomoci.
Ty špiníš nebo něco? Dej si večer horkou vanu, nebo sprchu, červené víno prý pomáhá, já jsem pila i kontryhelový čaj 😅 jinak u toho posledního většího "potratu" , jsem čekala furt nějaké bolesti a mazec krvácení a bylo to bez bolestí a krvácení jsem měla jako slabší ms...ale hrozně se to táhlo...střídavě jsem špinila a krvácela asi 3-4 týdny 🤦🏻‍♀️ neboj, bude to dobré, tělo se s tím vypořádá samo. Dr tě možná požene ještě párkrát na krev jestli hcg klesá, pak by ti měl udělat ještě utz, jestli se vše odplavilo samo....jen kdyby tě začalo hodně bolet břicho a dostala jsi vysoké teploty, tak na pohotovost...jinak věř, že si tělo poradí 🙂

klokanka31
3. čer 2021

@adellia Pokud jsi na samém začátku tak by si tělo mělo poradit samo. Mě to takhle odešlo samo cca 5.tt. A hned další měsíc se zadařilo. Zbytečné revize podle mě nejsou dobré.

adellia
3. čer 2021

@izzylka ne právě už ani nespinim..
Jen mě úplně lehce bolí břicho...

adellia
3. čer 2021

@klokanka31 loni jsem taky byla začátek a poslali mě na revizi

klokanka31
3. čer 2021

@adellia To jsou doktoři no 🙄

izzylka
3. čer 2021

@adellia vysaď ty léky a čekej, no...max to zkus nějak podpořit...tou vanou, vínem...na netu bude určitě spousta rad...

klokanka31
3. čer 2021

@adellia Taky bych doporučovala to nějak rozjet...u mě pomohlo vylézt na Sněžku 😔

adellia
3. čer 2021

@izzylka alkohol nepiju 🤗 teď jsem vylezla skoro uvařená ze sprchy a ani kapka 🤦
Jen mě bolí břicho - žádný extrém..

adellia
3. čer 2021

@izzylka a čtu dnes jen to. Dokonce mám na fb ve dvou spokuponach dotaz (jedna je přímo proti revizím)

adellia
3. čer 2021

@klokanka31 to bych nedala 🙈🙈
Zkoušela jsem horkou sprchu - nic
Na netu mám přečtené snad vše 🤷

izzylka
3. čer 2021

@adellia ono se to nerozjede ale hned po nebo během sprchy 🙈 čekej do zítra a opakuj 😅

adellia
4. čer 2021

@izzylka včera "terapie" udělaná 3x a nic 🙈

jirinafrymlova
29. čer 2021

@martinececka holky vidíte něco ? Jinak nevidím u vás. Tyčinkový ano ale proužek nevyšel

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru