Vidíte to taky? Jsem těhotná?

hellenkaa
14. led 2014

Ahojky holky, 14.12. jsem měla poslední měsíčky. Cyklus mám dost nepravidelný, někdy 25, někdy 35 dní. Nicméně si vždycky odpočítám 28 a čekám :D. 28. den mi vycházel na tuto neděli a protože jsem to ani včera nedostala a přítel už si mě dobíral, tak sem si udělala včera odpoledne test....až po chvíli se tam asi něco objevilo, posuďte samy, no tak sem běžela do lékárny a koupila si citlivější mamatest, jeden sem udělala večer, tam skoro nic nebylo a druhý dneska ráno, zpočátku nic a pak se tam malinký doušek objevil....ale na fotkách vidět není... Tak co ?? Mám mžitky před očima ?? Děkuju za jakékoliv reakce 🙂

dddkkk
19. bře 2016

Ahoj holky, vidíte tam něco? Furt tady pročítám diskuze, koukám na fotky duchů, nikdy se mi nezdálo, že bych na testu něco viděla, až teď, po roce snažení, že by se podařilo?

englerova14
19. bře 2016

Při velkem zkoumani tam cosi je. Byl test focen v limitu?

evulinka27
19. bře 2016

@dddkkk opravdu při hodně natáčení monitoru.. zkus zítra 🙂 držím palec!!

dddkkk
19. bře 2016

Jj v limitu ... a hlavně je to přesně takový ten duch z toho, že nemůžu vydržet a zbytečně dopředu dělám test.. Dostat to mám až 25.3. tak se modlím. Zkusím další až za pár dní... přišlo mi to nemožné aby tam něco bylo a tak jsem si říkala, že už mi možná hrabe a že to sem dám a uvidím 🙂 nešlo to skoro vůbec vyfotit...

evulinkab
19. bře 2016

Na testu nevidim nic..... 😅 ...A ciste teoreticky, pokud to máš dostat až 25teho, tak ani nic videt bý t "nemuže"..porad máš do další menstruace týden..

evulinkab
19. bře 2016
mercedesse
19. bře 2016

@evulinkab ale může, já měla pozitivní test vždy 25 DC a cyklus 32 dni. Já tam dusika vidím

dddkkk
19. bře 2016

@evulinkab To je právě to,ze mě zarazilo co tam vidím. Zase podle ovu testu jsem měla mít ovulaci před 13. Dny, tj. Skoro hned po MS. Je to na houno, každý měsíc mi to vychází jinak +-5dni... Uvidíme 🙂

evulinkab
19. bře 2016

@mercedesse Ono záleží hlavne na pravidelnosti cyklu...Pokud mela zakladatelka ovulaci driv(tudiš i MS by mela prijit driv, tak potom tam už neco být videt muže, protože treba v tuto dobu by mela MS prijit(pokud byla ovulka driv)..Nicmene jak sem napsala, já tam vidim snehobílo, pockala bych do terminu MS.

dddkkk
24. bře 2016

Tak jsem testovala až dnes a toto se objevilo 10min. po limitu asi tak... tak nevím, ale furt doufám 🙂

nininka23
24. bře 2016

@dddkkk já myslím, že se můžete tiše radovat .-)

iveta93
24. bře 2016

@dddkkk něco vidím a to duchy většinou nevídím, držím palce ať sílí 🙂)

mrskato
24. bře 2016

@dddkkk je tam, držím palce 🙂

dddkkk
24. bře 2016

Děkuju Vám 🙂 ... doufám, že ta potvora zítra nedorazí 🙂 a potom taky ne... dám pak vědět...

dddkkk
26. bře 2016

Tak asi nic ... Dělala jsem si dnes další, protože MS nikde a nic, sněhobílo... Takže se zdá, že ten na fotce výše je falešňák...

evcann
26. bře 2016

@dddkkk tak nejdriv dusik, ms nikde a ten snehobilo? to je divny 😒

dddkkk
26. bře 2016

@evcann Přesně tak... také mi to přijde divné, ale je to tak...

dddkkk
26. bře 2016

@dddkkk A to ten dušík nahoře, na tom testu zůstal, sice jako tenká čárka, ale růžová a zřetelná...

leexi
26. bře 2016

@dddkkk mne taky jeden mesic zacaly vychazet slabe pozitivni testy, zpozdeni uz tyden, behem toho zpozdeni kazdy den test silil.. a pak sem to po tydnu dostala a druhy den uz na testu snehobilo.. zrejme se to neudrzelo.. ale dalsi mesic se zadarilo a uz sem v pulce tehotenstvi.. takze neztracej nadeji kdyby to ted nevyslo 😉

dddkkk
26. bře 2016

@leexi To neztrácím 🙂 .. jen jsem si dělala naději, protože to byl první měsíc, kdy se mi na tom testu vůůbec něco objevilo 🙂 Každopádně Tobě gratuluji!!! a snad Tě budu brzy následovat 🙂

dddkkk
29. bře 2016

Tak pouze pro zachování informace holkám co to tu budou pročítat, hlásím mrcha dnes ráno dorazila ... Inu jede se dál 🙂

leexi
29. bře 2016

@dddkkk tak hlavne neves hlavu, trosku se snaz rozptylit a uvidis, ze to tentokrat vyjde ani to nebudes cekat ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru