Vidíte to taky? Jsem těhotná?

hellenkaa
14. led 2014

Ahojky holky, 14.12. jsem měla poslední měsíčky. Cyklus mám dost nepravidelný, někdy 25, někdy 35 dní. Nicméně si vždycky odpočítám 28 a čekám :D. 28. den mi vycházel na tuto neděli a protože jsem to ani včera nedostala a přítel už si mě dobíral, tak sem si udělala včera odpoledne test....až po chvíli se tam asi něco objevilo, posuďte samy, no tak sem běžela do lékárny a koupila si citlivější mamatest, jeden sem udělala večer, tam skoro nic nebylo a druhý dneska ráno, zpočátku nic a pak se tam malinký doušek objevil....ale na fotkách vidět není... Tak co ?? Mám mžitky před očima ?? Děkuju za jakékoliv reakce 🙂

klara.t
22. led 2014

Podle mě na posledních dvou obrázcích nic není, ale klidně se nechám překvapit 😀

ladie
22. led 2014

@lea277
@adriankavalo12
Podle mě jsou negativní 😒

pisisvori
22. led 2014

@adriankavalo12 na těhle teda nic nevidím

adriankavalo12
22. led 2014

Tak vůbec nevím :( no od včerejška začinám pít kontryhelový čáj a papat kyselinu listovou snad mi to pomůže doufám že jo :( nemáte někdo stim zkušenosti?

saminomimino
22. led 2014

@hellenkaa něco tam je a jak to jde vyfotit obvykle to miminko bývá,tak ať se drží zuby nehty🙂

saminomimino
22. led 2014

@lea277 jedna čárka 😒

saminomimino
22. led 2014

@adriankavalo12 bílo,ale možná blbé foto

saminomimino
22. led 2014

a čtu že tazatelka už mí 1-2 týdny,tak gratuluji 😵 😵

hellenkaa
autor
24. led 2014

@saminomimino Děkuji 🙂 Už jsem byla ve středu i na ultrazvuku, ale mimísek tam ještě není, tak mi vzal krev a když jsem včera volala, tak říkal, že mám tak malou hodnotu Hcg, že to tak je v pořádku, tak snad ve středu už se objeví a budem moct vyloučit mimoděložní 🙂

saminomimino
24. led 2014

@hellenkaa to je moc brzy,a mimoděložní už bys asi dávno pocítila🙂tak ať jde vše jak má 😵

myskaq
25. led 2014

Ahoj Holky, posledni ms 20.12.2013, ovulace podle kalendare probehla 4.1.2014 mezi uplne prvotní priznaky bych zaradila to ze se mi hned asi 6.1. udelaly boláky na obliceji, hrozne me bolela hlava, pichani v podbrisku, ms mela dorazit 18.1.2014 nedorazila do ted ...místo ni jen krece jako kdyz ji mam dostat a bílý výtok. A tak jsem si vcera kdyz jsem jela z prace rekla ze koupim testy a testnu to az dnes rano. Coz jsem udelala...a výsledek?? Nevím,, prvni test prvni carka se objevila v prvnich sekundach na druhem testiku to trvalo asi dele ale do limitu se to podle me veslo.. kazdopadne asi bych mela zkusit pro jistotu jeste digitální ?? ze?? :/

tsterinka
25. led 2014

@myskaq gratuluji 🙂

myskaq
25. led 2014

@tsterinka Děkuji nejak tomu nemuzu verit porad a to ze jsem v zazhranici mi to stezuje :D 😀

tsterinka
25. led 2014

nemysli na to kde jsi,ale jak na tom jsi,a věř já když jsem objevila // taky jsem nevěřila,byla jsem uplně mimo,no a teď když podepisuji žákajdu a píšem úkoly tak jsem taky mimo 😀

nikitaguza
3. únor 2014

Ahoj holky,vidíte tam něco,prosím? Nebo už mě hrabe?! ☹ 😖

sasanka033
3. únor 2014

@nikitaguza obavam se, ze druha moznost. hrabe ti🙂 ja tam teda nevidim vubec nic a popravde trochu me desi ta druha fotka. to jsi ten test nejak vypreparovala?? nebo co to je? esli jo, tak to je vazne na chocholouska🙂 bylo by lepsi este dva dny pockat.

bobinaa
3. únor 2014

@nikitaguza Já třeba vidím pidi ducha...

zrofka
3. únor 2014

taky tam bohužel nic nevidím 😉

vercula7
3. únor 2014

@nikitaguza nahoře něco vidím ale na dolním ne a ten duch nahoře mi přijde divně tenký jako by byl test vadný nebo prosvítala testovací čárka

nikitaguza
3. únor 2014

Asi jsem už fakt na chocholouška😀 to víte,po 6ti pokusech IVF bych tam ty čárky vážně moc ráda viděla.No uvidíme,co po odběru krve. A moc děkuji za názory,jsem ráda,že jste na ty fotky aspoň mrkly 🙂

monyna83
4. únor 2014

@nikitaguza Já vidím na obou fotkách dušíka, moc držím palce 🙂 také mě teď v únoru čeká IVF

novynka
4. únor 2014

já nevím, druhou čárku jsem zahlédla až po jaké době zírání... spíš bych řekla, že to prostě jen prosvítá, a jestli ti to třeba vylezlo až po více jak 5 minutách od testování, tak to může být matoucí... nicméně, nevěš hlavu, testuj dál a ráno... já měla slabého ducha teprve čtvrtý den po vynechání MS 🙂 držím palce

nikitaguza
4. únor 2014

@monyna83 No dneska jsem dělala zase ráno test a nic,takže jsem si jistá,že to nevyšlo,ještě jdu zítra na krev. Nechci to vzdát,ještě to jednou zkusím.Už jsem si poplakala,odpočnu si a jdu dál. Přeji pevné nervy a hlavně hodně štěstí 🙂

nikitaguza
4. únor 2014

@novynka Děkuji 🙂 ráno na testu bílo,takže je to jasný ☹ zítra krev,ale nevěřím,že by to mohlo být ok. Poplakala jsem si a půjdu do posledního pokusu.

monyna83
4. únor 2014

@nikitaguza Ještě neházej flintu do žita 🙂 Budu držet palečky 😉

Díky moc, pro mě ale rok 2014 začal velmi trnitě, tak uvidíme 🙂 🙂 🙂

kstablova
4. únor 2014

@nikitaguza já teda vidím taky ducha

nikitaguza
5. únor 2014

Takže už je to jasný na 100 %,hcg 0. Děkuji za podporu a ať se vám snažilkám daří líp,než mě. 😉 🙂

jandulinaa
8. únor 2014

Ahoj holky 🙂 Také mám podezření, ale oko je blbec a proto nechám posouditmé testy vás,. Já už ani nevím, jestli tam ducha vidím, či nikoli... 😀 ☹ Testy jsou dělané před několi dny( možná bylo brzo). Anti neberu cca. půl roku (zakázáno lékařem pro neustálé záněty atd, od té doby klid). Styk probíhá většinou bez ochrany, ale dovnitř "to" nejde :D MS by měla přijít kolem 11.2.... Prsa cítím (zdají se i větší-včetně dvorců), břicho nafouklé, někdy až bolestivě k prasknutí, pocit plnosti, nechuť k jídlu je extrémní (potom pro změnu bych snědla vše), nepálí mě žáha už jen vyjímečně, někdy dokonce budí i v noci a ani Rennie a soda nepomáhá... Po kávě, kterou miluju, je mi těžko, sem tam si připadám, jako kdyby mě z ničeho nic vzal někdo trámem po hlavě, unavená, bílý hustý výtok a sem tam píchne v podbřišku... Děkuji za názory 🙂

luciebx
8. únor 2014

@jandulinaa bohuzel ja tam nic nevidim.. ale to neznamena ze tam neni.. pac fotky jsou zkreslujici a skutecnost je viditelna jasneji. .. vyckej par dni.. a testuj znovu

jandulinaa
8. únor 2014

@luciebx Díky 😉 Tak to za týden ještě zkusím a když nic tak nevadí, není přece všem dnům konec 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru