Vidíte to taky? Jsem těhotná?

hellenkaa
14. led 2014

Ahojky holky, 14.12. jsem měla poslední měsíčky. Cyklus mám dost nepravidelný, někdy 25, někdy 35 dní. Nicméně si vždycky odpočítám 28 a čekám :D. 28. den mi vycházel na tuto neděli a protože jsem to ani včera nedostala a přítel už si mě dobíral, tak sem si udělala včera odpoledne test....až po chvíli se tam asi něco objevilo, posuďte samy, no tak sem běžela do lékárny a koupila si citlivější mamatest, jeden sem udělala večer, tam skoro nic nebylo a druhý dneska ráno, zpočátku nic a pak se tam malinký doušek objevil....ale na fotkách vidět není... Tak co ?? Mám mžitky před očima ?? Děkuju za jakékoliv reakce 🙂

benjik
14. led 2014

@hellenkaa no něco tam je,ale mě to spíš příjde jen že je vidět ten testovák jako kdyby byl tester nepoužitý. Počkej tak do pátku a zkus to znovu.

kattherinne
14. led 2014

Ahojky, připomíná mi to můj první testík, zkus to další den a pak obden, to už by mělo být jasnější...🙂 Držím palečky... 😉

pisisvori
14. led 2014

@hellenkaa dušík tam je zkus znova pozítří nebo zítra když nevydržíš, ale doporučuji stejný test🙂

hellenkaa
autor
14. led 2014

Děkuju moc holky🙂 už sem si dělala milion testů, ale nikdy se mi nic podobnýho neukázalo a to i když sem je kontrolovala po dni.... věřím, že se tam za pár dní objeví v plný parádě :D

maarika
14. led 2014

něco tam je,ale zkusila bych testnout třeba zítra,nebo pozítří,to už by mělo být něco vidět 🙂 Držím pěsti,aby to vyšlo 😉

loupacek
14. led 2014

Jak kdyby proletěl duch a nechal stopu, ale vidím to. Držím pěsti. U druhého dítěte jsem měla podobného ducha (duch právě spí 😀).

tehuli
14. led 2014

tak já ti můžu říct že jsem si dělala díky zpoždění ms asi 10testů a jelikož jsem otěhotněla cca 6.12.2010 tak mi test doopravdy dvě čárky ukázal až 10.1. do té doby nic..teda já viděla jeden a tak koncem prosince tam byl jakoby duch říkám to je asi tim jak je to mokré to by bylo určitě jasně červený..a pak jsem se zpětně dozvěděla o těchto duších🙂 takže zatím nejásej ale myslím, že to je na dobre cestě;)

danielka1985
14. led 2014

@hellenkaa takovyho douska jsem mela ve ctvrtek pak jsem zkusila dalsi 3 a jeden vysel negativni,ale byla tam skoro neviditelna carka na testovacim,asi byl testik vadny,na druhem jsem nemela ani jednu carku a na tretim se objevily 2 cary,ale byly na bokach,takze jsem to brala zase za vadne,ted mam 2dny do mrchy(dle nejdelsiho cyklu 32dnu),tak pockam,jinak doufam,ze se ti do par dnu vybarvi🙂drzim palecky🙂

hellenkaa
autor
14. led 2014

Jé děkuju za tolik reakcí🙂 už jsem si koupila ten digitální clearblue..asi trochu zbytečně drahé, ale nebaví mě lovit duchy:D a myslím, že každá známe ten pocit, že to musíme co nejdříve vědět:D Věřím, že tam je🙂

pisjutynka
14. led 2014

Jůůů, já začínala úplně stejně 😉 moc moc gratuluji 🙂

maxinkaa
14. led 2014

Já to vidím 🙂

hellenkaa
autor
15. led 2014

Tak se mi to nezdálo🙂

sarkad2856
15. led 2014

@hellenkaa Tak o tom už nejde pochybovat 😉 gratuluju

kettrinka
15. led 2014

@hellenkaa moc gratuluju 🙂 jak dlouho jste se snazili?

jetynka
15. led 2014

@hellenkaa Gratuluju 🙂, tak tady je to snad už jistější, už jsem ti chtěla napsat, že moc nevěř těm papírovým testům, já si dělala zmíněný mamatest 10 a měl duchy, další už byly bílé jako sníh tak jsem to neřešila 🙂 a ms přišla ze 17denním zpožděním.

benjik
15. led 2014

@hellenkaa gratuluji a přeji hodně štěstí a zdravíčka!

chris_n
15. led 2014

@jetynka mama testy jsou známé svojí nespolehlivostí 🙂

hellenkaa
autor
15. led 2014

@kettrinka děkuju, No snažili jsme se 4 měsíce, po třech už sem to přestala řešit a prožívat, začala jsem se soustředit na hubnutí, solarko, hledání nové práce a najednou...z ničeho nic:D stará pravda potvrzena🙂 pokud to moc chceš, tak to prostě nejde🙂

Moc všem děkuji🙂

adriankavalo12
21. led 2014

Co myslíte? 🙂

majka220990
21. led 2014

@adriankavalo12 he to možné, že tam je, zkus testnout ještě později, kolikátý den máš dělaný test?

adriankavalo12
21. led 2014

Včera jsen si ho dělala 🙂

lea277
21. led 2014

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o radu 🙂 ms mešká tri dni, čo je u mňa bežné ale aj tak som si dnes spravila testík a vyšiel čudne :-/ Do piatich minút sa objavila taká rozmazaná druhá čiarka, ono to nebola ani čiarka, skôr taký fľak, ktorý po cca 10 minútach úplne zmizol. Prikladám aj fotku pre lepšiu predstavu "fľaku" :- ) Zajtra nemám čas ale pozajtra si hneď ráno spravím samozrejme ďalší test ale som nedočkavá a chcem vedieť váš názor. Čo si o tom myslíte?

klara.t
21. led 2014

@lea277 já druhou čárku nevidím..

lea277
21. led 2014

@klara.t ako som písala, je to taký viac menej ružový "fľak" a práve preto prosím o radu 🙂 v poriadku, ďakujem 🙂

adriankavalo12
22. led 2014

😖 holky vidíte něco?

dagina
22. led 2014

duch tam je

dagina
22. led 2014

@lea277 dle mě, by tam náznak čárky mohl být..., šup koupit ještě jeden test 🙂

lenkaef
22. led 2014

Je to špatně vyfocené,zkus udělat ještě jeden test a vyfotit při denním světle :o)

lenkaef
22. led 2014
eliotka1
22. led 2014

@lea277 Některé testy to tak dělají, že se barva jakoby přelévá a po pár minutách zůstane sněhobílo. To se stalo i mě a těhu jsem nebyla. Chce to prostě vydržet počkat až do konce vyhodnocení testu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru