Vychází mi slabě pozitivní testy a nejsem těhotná

georgine
31. bře 2007

ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli máte některá zkušenosti s tím, že vám vycházely slabe pozitivní testy a pritom jste nebyly těhotné.. Chtela jsem vedet kolika z nás se to stalo a treba jestli vite jake testy to rády dělají a atd.. budu ráda ze jakoukoliv zkusenost.. dekuji

georgine
autor
31. bře 2007

dost dobre..srandovni

georgine
autor
31. bře 2007

no já zatim nemusim brát zadne tabletkky(snad) a ms mi má prijit 15.. takze jsem zvedavá.. ale tedka na základe toho cínskeho kal.(janickabez) me vychází na brezen kluk no nic na duben je to holcicka tak se kdyztak mám zase na co tesit 😀 😀

georgine
autor
31. bře 2007

no nic bobátka robátka uz vázne ficím do vany a jdu se vykupkat a neco spisnout a spát.. tak pa a zase se ozvete.. 😔 😉

dasty
31. bře 2007

ahoj snažilky,zase brzy tady-jdu spáchat nějakou omačku na zítra.Zatím se mějte a georginko ať ani ms nepříjde.Čusík pááááááááááááááá

rozak
1. dub 2007

Ahoj holky.Včera jsem už moc nestíhala, tak aspoň pozdrav takhle po ránu.Co nového u vás. Mně dnes teplota nesestoupila, spíš naopak, tak nevím. Ale břicho mi pořád pobolívá, čípek se mi dnes zdá i mírně otevřenej - uvidíme.
Dasty klobouk dolů s tím vařením večer a ještě o víkendu, to my dnes vyrážíme na papu k babi - vždy je o víkendu prostřídáme... 😀

georgine
autor
1. dub 2007

ahoj rozaku, to máte super s tím obedem u babi.. taky bych to bralamoje teplota je taky v norme 37,1.. a kdyt o vlastne cekás.. jestli si to uz psala tak se omlouvám sem si nevsimla..a jak je to stím čípkem vubec tou nerozumim co to znamená.. mozná ze dasty vyrila vecer protoze dneska nekam vyrází.. taky bych nekam sla..

rozak
1. dub 2007

georgine normálně mám cyklus 33 dnů, luteální fázi 11, dnes jsem luteální 12.den ale cyklu 32.den (měla jsem dřív ovulaci). Mně čípek minule před MS trochu změknul a otevřel se, podle toho jsem poznala, že se nezadařilo. Holky sice tvrdí, že měly čípek nachystaný na MS a pak se zavařel a byly //, ale já jsem spíš pesimistickej realista. Tak ať se zadaří aspoň u tebe. Teď dovařím malému, pak hurá k babi a ještě to chceme vzít přes kolotoče, které máme pod oknem. Mrknu se sem až večer. Tak krýsný den tobě i dasty a klučíkům. Jak probíhala oslava? Taky to máte doma jak z vykradenýho hračkářství a autíčka všude? 😀 😉

georgine
autor
1. dub 2007

jo prsne tak jako z vykradeneho hrackárství 😀 😀 dostal motorku na baterky od tatinka(album) no tam z toho jsem jelen to bys si asi nezapamatovala jak je to z tim cipkem.. no nic treba se vázne zadarilo.. já tomu uz nejak prestávám verit ze se zadarilo priznaky nikde, jenom teplota a testy se nejak podezrele zastavily v intenzite.. no uvidime. Plánujeme navstívit ZOO tak se uvidi kdyztak sem hodim nejake fotky.. papa a uzijte si den, hlavne bez aprílů 😀

rozak
1. dub 2007

Motorka super, někdy mám dojem, že si můj manžel nakupuje ty dárky pro sebe. Taky musím založit album, ale nějak fotíme ty fotky ve větší rozlišení a nejdou mi tam dát 😒 Tak krásný Zoo celé rodince, my do něj chodíme taky často.... 😵

georgine
autor
1. dub 2007

no jo jenomze nejsme cela rodinak.. manzel jezdi na sluzebky,, 10dni pryc a 4 dny doma. no a tento vikend tady neni a já potrebuji nejak zabavit prcka.. no na ty fotky si musis stáhnout program.. já pouzivm irfanwiew.. onje zmensi a pak je v pohodicce vlozis. tak pak ficim do obchodu..

dasty
1. dub 2007

ahoj holky rozačku a georginko:je to s tím vařením na bednu ani mě to už neba,ale musím malej se může po omáčkách utlouct a táta zase po masu. 😀 U nás je to taky jak v hračkárně ,ale díky mě přiznávám se bez mučení-já Páťu fakt asi rozmazlím.Máme teď oslavu teprve Patričkových narozenin-byl pořád marod/leteěla jsem mu pro kolo,helmu,zítra jdu pro balonky a obejdnat dort/nevím holky jak u vás,ale nejvíc to vadí tchýni kolik má hraček přitom mu koupila tak za celou dobu jednu.Rozačku jsem raději tak pesimista a už mě ani menstruace nepřekvapí-spíš mě jednou mile překvapí až nepříjde a stejně si budu myslet,že jde o poruchu.Holky musím jít zase brzy-jdu žehlit

kupska2
1. dub 2007

georgi,hezke tema,ano stalo na best testech.jak uz jsem psala ve snazilkach.jsem si myslela 2za 30kc,to je dobri a pak 2 i kdyz jsem tehu nebyla.

rozak
1. dub 2007

Dasty ať to žehlení utíká, taky tady mám nové kolo a to minulé bylo nedávno 😠 Georgine děkuju za typ na fotky, musím na to někdy mrknout a něco stvořit. Tak co? Bylo Zoo? Co příznaky těhu? Já si taky přeju, aby jednou moje těhotenství začalo děsným zvracením - to bych věřila na tu holčičku 😵

georgine
autor
1. dub 2007

dastynko no to stou tchýni je asi nejaký virus u nás je to stejne.. ta nejvice kibicuje a pritom mu koupila asi jednu no to je strasne jak je to vsude stejne.. no ale varit dva obedy tak to je fakt na bednu 😲
rozačku: jo v ZOO bylo super.. malej byl hodny a bylo krásne jenom manzel mi tam chybel... Jo príznaky jsou jednoduche jsem tlusta(ale to neni tehu- jsem totiz ¨čokoholik) no obcas je mi blbe jako ted, ale to bude ze sladkých pendreku.. bylo jich trchu vic.. 😖 já si taky preji aby moje tehu zacalo zvracenim a abych to na sobe fakt poznala.. ta nejistota me ubijí..

dasty
3. dub 2007

georginko:je to stejný s tchýní a mě už to neba.Nejraději by byla kdybychom zůstali při jednom dítěti 😒 ale vím proč protože příjde jednou za měsíc a asi si myslí,že kdybych byla znovu těhotná musela by pomáhat a to nehrozí. 😖 Doufám,že nikdy taková nebudu a dětem vždy pomůžu 🙂 Georgínko neboj kdyby to nedopadlo tenhle měsíc výjde jiný.Byla jsi už u doktorky???Holky žehlila jsem 4hodiny a udělala svíčkovou mńam 🙂 malej se může utlouct 😉
Rozak máš pravdu:všechny mé kamarádky včetně mojí maminky když čekala mě začlo při holčičce zvracením 🙂 Mě je to jedno hlavně už by čáp mohl přijít a ten mrzák lítá někde mimo asi si budu muset koupit něco na vábení ptáků 😀 😀 😀

rozak
3. dub 2007

Dasty to s tím vábením ptáků je super nápad 😀 Tak začne s tím, co je doma? 😅 😀 😉

mufy
3. dub 2007

Ahoj holky já mám také špatné zkušenosti s testem Best 2, taky se mi objevila pokaždé slabá čárka a těhu jsem nebyla.Ale za to byla na všech těchto testech.I do 3 minut.Nejlepší je si koupit test ClearBlue,ten je moc citlivý a ukáže pravdu a nebo ještě testy Mamatest. 🙂

georgine
autor
3. dub 2007

jjo to je vázne super nápad.. musime zacitř s tim ptákem co máme doma.. pak uz budem muset hledat jineho cápa.. no tak nejak si myslim ze to tento mesic nedopadlo.. priznaky pomalu nikde. spise jako pred ms, ale na tu mám jeste cas. ☹

dasty
3. dub 2007

holky jsem ráda,že jsem vás rozesmála přece klokan přiletí v březnu-zrovna jsem si na to vzpoměla 😀 .Začneme přesně doma s vábením a pak uvidíme 🙄 .U nás není problém chlap by chtěl pořád,ale mě už to začíná nebavit je to přece jen skoro 7měsíců a výsledek"nulu,nula prd 😀 😀 😀 Já pěvně věřím,že do srpna otěhotním a pokud ne-tak fakt už mě hrábne ☹

rozak
3. dub 2007

Dasty taky mám dojem, už aby to bylo a to se snažíme 3 měsíce. 7 měsíců je moje noční můra, ale co naděláme, že. TAk si jen držet pěsti. Oni ti chlapi u toho vypnou mozek a jde jim to, ale mně se to teda někdy nedaří...a ty kilometry v nohách večer taky nejsou vždy erotiku vyvolávající.... 😀

georgine
autor
3. dub 2007

jj to jsme na tom asi stejne.. ale dastynka má asi více sily protoze vydrzela 7.mesicní snazeni, do toho kupa zehlení a jeste varit vecer omácky tak tomu ríkám nocní mura.. 😖 no u nás to zatím jeste jde, proc taky ne..ze jo?? ale spíse me ubíjí ze kdyz uz teda sexujem tak pak jsem jak blbec a pocítám kdy byla ovu jestli jsem nebo nejsem tehu a to az do príchodu ms.. to mi na tom nejvic vadi.. kdyby se tehu dalo nejak snadno rozpoznat a nejlepe pred ms.. ale to asi nejde.. a mozná je to dobre, protoze vsechno má svuj cas, ale já jsem se narodila teda urputne netrpelivá tak se s tím musim poprat..

dasty
3. dub 2007

Rozak:já si taky říkala,že to bude hned ,ale když to vidím a třeba má nejlepší kámoška čekala skoro 3roky-tak je to nic proti mým 7měsícům,ale už by to mohlo být.Jo chlapům to nevadí-možná někdy i vyhovuje docela jsi mě pobavila s kilometrama v nohách fakt 😀 😀 😀 Všechny mé kámošky co čekají druhé tak první bylo do třech měsíců a druhé u každé nejméně půl roku,tak i možná proto se až tak teď netrápím,ale až se to bude blížit k roku tak mě trefí šlak .Ty máš ještě malýho prďouska,ale já už mám 3letýho a ten se mě chudák pořád ptá kdy bude bratříček a je mě ho líto.Opravdu by si moc přál sourozence ,kdybych to věděla,že to půjde tak těžko začla bych jaoko ty v roce 🙂

rozak
4. dub 2007

Dasty to je právě zákon schválnosti. Kdybychom začaly ještě dříve, tak je to hned, to si piš. Zrovna včera jsem slyšela, že jedna známá otěhotněla v šestinedělí - ale takhle bychom to zase brzo nechtěly, viď? 😕 😢

dasty
4. dub 2007

rozačku:to máš pravdu tak takhle brzy ne,ale už jsem mohla začít jako ty 🙂 Teď bych brala i dvojčata cokoliv hlavně užžžžžžžžžžžžžžž 😀 Snad se nám to do léta povede nebo já skončím někde mezi bláznama 😝

georgine
autor
4. dub 2007

ahoj maminy.. tak co jak válcite??? co raubíri jsou hodní atak.. jo abych nebyla od diskuze tak co ríkáte na testy UNIMARK(zelená krabicka citlivost 25mIU/ml)??? co kdyz se tam objevi slabá cárecka ale hodne slaboulinká.. ale nikomu to nerikejte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

dasty
4. dub 2007

georginko,že by????No to by byla paráda-moc moc gratuluju a pěkně na mě foukni ten tvůj těhu bacil-už chcuuuuuuuuuuuuuu takyyyyyyyyyyyyyy 🙂

georgine
autor
4. dub 2007

no já se vubec neraduju, protoze to nebylo v limitu.. ale rikám si ze kdyz jsem si delala taky ten unimark min.mesic tak i po 3 hodinách tam nic nebyloa tedka to bylo zrejme do 20min.. tak tomu neverim.. uvidím v prístích dnech.. ale citim se tak, dneska jsem musela vyhodit syrový krosant protoze jsem z neho cítíla jakoby aceton ale ostatní o zblajzly a ríkaly ze tam nic necítí ze je to dobry.. a v obchode kolem salámu mi taky nebylo nejlip.. no treba sem si to vsugerovala, no tak nevim..

rozak
4. dub 2007

Georginko držím pěstičky na rukách i na nohách. Moc ti to přejeme, máš přece jen už velkýho bráchu k němu. Tak nám hodně blinkej, ať máme nějakou holčičku - kdyby u nás pak vyšel kluk, tak se budu kochat u tebe nebo u dasty 😀 ....a neboj, nikomu nic neřeknu 😀

georgine
autor
4. dub 2007

doufám ze uz zitra zacnu blinkat at je jasno, ale nevim.. jo a muze se stavat ze me pichá v podbrisku na leve strane a le to zálezi kdyz se prudce otocim, nebo neci nesu ale i kdyz jsem v klidu.. no vetry to asi nebudou..

no az to budu mit jasne tak to obrecime spolu 😀 😀 😉 tehotenstvi je taky pekne návykové tak doufám ze jsem ten virus snad chytila od kamarádky která ma 15.5.termín porodu..

nikitka26
5. dub 2007

Ahoj georine, chci tě jen povzbudit. Já testovala taky testem Unimark a vyšel mi pozitivní. U mě to sice byly hned čárky jak brno,ale testovala jsem až 36 DC. Ale myslím si, že těhu jseš, každá čárka se počítá a myslím si, že nezáleží na tom, jak je drahý test.Podle mě jsou spolehlivé i levné testy. Držím palečky a posílám ještě dávku těhubacilů, aby se mimísek pěkně uchytil 🙂 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru