Vychází mi slabě pozitivní testy a nejsem těhotná

georgine
31. bře 2007

ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli máte některá zkušenosti s tím, že vám vycházely slabe pozitivní testy a pritom jste nebyly těhotné.. Chtela jsem vedet kolika z nás se to stalo a treba jestli vite jake testy to rády dělají a atd.. budu ráda ze jakoukoliv zkusenost.. dekuji

divabara
31. bře 2007

Ahoj georgine,
mne se to stalo dvakrat s testem best a opravdu jsem tehu nebyla.Bylo to,kdyz se mi zpozdila MS, lutealni faze pak byla o neco delsi nez normalne zato pak prisla MS v poradne sile. Mne jedna lekarka rikala,ze to testy opravdu mohou udelat, zalezi jak jsou delane-riakala cosi o bete a o alfe,ale ja tomu moc neropzumim.Nejak jsem se dale na to neptala.Kamaradka zase mela slabe pozitivni test pri cyste.Takze je to opravdu mozne.

dasty
31. bře 2007

ahoj georgine:mojí kamarádce před měsícem měla zánět močáku ☹ Prý to může být falešný i když máš cysty jak psala divabara.

georgine
autor
31. bře 2007

hmmm to je dost mozne.. minuly masic mi vycházely taky slabounke testy, ale tedko jsou taky slabounke ale maji mirne vzestupnou tendenci.. den ode dne se mi zdaji malilinko tmavsi.. teplota v norme.. tak cekám.. jsem prastena protoze se testuju brzo, mám jeste cas.. ale mozna. 😉 to výjde

lajla
31. bře 2007

pokud maji vzestupnou tendenci, tak je to opravdu dobre znameni 😉

dasty
31. bře 2007

georginko:tak držím pěstičky ať je to mimísek.Kamarádce která měla ten močák měla ty testy pořád jen slabé 🙄

georgine
autor
31. bře 2007

jo jak jsem jiz psala min.cyklus sem mela nadeji, ale postupem casu se vytrácela stejne jako druhá čarka na testiku.. no tak tedka doufám.. no a kdyz nevýjde tak co se dá delat.. budem muset zacit od znovu.. ale i to snazenicko neni na skodu.. tak je treba si ho uzit..

dasty: muzu se zeptat jak dlouho se snazite?? Páta je porádnej klucík, to uz by se ti sikla i holcicka,vid??

dasty
31. bře 2007

georgínko:v červnu jsem vysadikla HA,ale ještě jsem nechtěla-dělala jsem si v tý době do září řidičák 😉 -tak spíš jsme se vyhýbali plodným dnům -nechtěla jsem aby mě při jízdách bylo zle 😢 .Od října jsme začli pořádně a zatím nic ☹ .Ale doktorce jsem řekla,že se snažíme od června.Myslela jsem si ,že to půjde jako s Patričkem do 3 měsíců a zatím nic 😖 .Teď beru utroš na srovnání cyklu mám je sice 25-29,ale naposledy 23 tak to už jsem za doktorkou šla.Ondrášek je taky moc hezký klučina a určitě by si sourozence přál viď???Georgíku mě už je to jedno co to bude,ale už by to mohlo přijít.A co vy snažíte se dlouho????

georgine
autor
31. bře 2007

no dysty, my se zatim nesnazime nejak dlouho od ledna07 no ale jsem z toho taky tak trochu zmatená u Ondry to bylo tak ze jsem 1 ms dostala a pak uz se červenaly testiky, ale od te doby co jsem zazila jaek je to byt tehu tak na to moc myslim.. kazdy mesic si ríkám ze uz to urcite vyslo a tak.. moc bych si prála jeste jedno miminko a uplne nejvic byc si prála holcicku.. no snad se nám to brzo podari.. nevim cim to je, ale zdá se mi cím dál slozitejsi v dnesni dobe otehotnet.. myslim si ale ze obecne nad tím moc premyslim.. ☹ snad si knám mimca najdou cestu 🙂

dasty
31. bře 2007

georginko:já od října do prosince byla jak posedlá a k tomu taky po holčičce-poslední 3měsíce jsem sklidněná a už je mě jedno ať je to co je to,ale už by to mohlo být.S Patričkem jsem v březnu vysadila HA a v červnu už byla těhule.Ale je pravda,že jsem nebyla tak posedlá.Máš pravdu je to složitější a moje doktorka mě uklidňovala,že je to taky tím,že člověk je přece jen o 4roky starší než u prvního,jsi po porodu,to jsou další změny atd.atd.stres,myslíš na to,že chceš atd.atd.Dala mě ultroš -má být i na podporu těhu-moje doktroka je optimistka prý si myslí,že v do května budu těhu.No nevím-už se na to neupínám,ale ráda bych.Jinak mám kolem sebe 4kamarádky co už čekají druhé mimčo,nebo mají a nikdo z nich nešel u druhého mimi pod 6měsíců a to mě uklidńuje,že je to normální.Neboj miminka příjdou a o to víc budeme rády i když je to ted stresující.Byla jsi u svý doktorky???Hlavně nevím jak ty georginko,ale já u prvního neměla takový znalosti od ovulace po splození jako teď.A myslím si,že to bylo dobře-teď ,čím víc vím ,tím je to horší ☹ Přeju nám brzy mimíska a tobě tu vysněnou holčičku-snad se to brzy povede 🙂 🙂 🙂

rozak
31. bře 2007

ahojky. Posíláme Ondráškovi velkou gratulaci k narozeninám. 😵 A přejeme mu krásnou zdravou sestřičku nejlépe v prosinci 07 😀

dasty
31. bře 2007

georgínko taky gratulace Ondráškovi vůbec jsem si nevšimla.HLavně brzy sourozence 🙂 😵

georgine
autor
31. bře 2007

no je to presne tak dastynko, cim vic znalosti tim vic smuly a neuspechu.. no nebyl jsem jeste u sveho doktora, ale uz o tom hodne uvazuji, treba mi zjisti nejaky zánet nebo neco co mi muze bránit v otehotneni já se pak zbytecne stresuju.. Já vim ze u prvního teu jsem si jednou spocítala z recese ze bych mela mit ovu za 14 dni a tak jsem na pritele udelala boudu a vyslo to.. jemu jsem o takových vecech nerikala.. proste jsme chteli mimi a ti chlapi takovým vecem nerozumi, ale i kdyz si to tedka planuji jak chci tak to nejak nevychází.. sice mi vycházi nejake testiky.. tak snad, ale kdyz kolem sebeb vidim kolik holek tady na konikovi zapadlo hnedk ze startu tak tomu proste neverim, a kdyz vim ze jsem treba nestihla ovu tak jsem z toho zklamamná, ale u prvního jsem byla porád v ocekávání a prekvapena, jenomze tedka jsem jedine vystresovana, a tak nejak podvedomne si privolávám príznaky(nebo já nevim-uz nepoznám co je prirozenen a co zprostredkovane) 😖 😒

georgine
autor
31. bře 2007

dekuji vám toje milééé 🙂 🙂

rozak
31. bře 2007

Dasty moc se mi líbí tvůj názor, že klidně bereš i kluka. Mně už to začíná být taky jedno, hlavně ať se zadaří. Druhýho kluka si přeje i manžel, tak uvidíme. V mém okolí je to s otěhotněním spíše naopak. Kamarádky mají 2. dítě bez potíží do dvou měsíců a pořád se ptají, jestli už máme // i my 😝

rozak
31. bře 2007

Georgine my máme těhupříznaky taky, neboj - i když u Filípka jsem je teda skoro neměla. Ale ty máš přece aspoň tento měsíc naději v podobě slaboučké //.To já to dnes nevydržela a zase byla /. Tak teď už aspoň ať je před námi další kolo snažilkování. 😒

georgine
autor
31. bře 2007

hmm rozak: to musi být celkem stresujici.. tyhle otázky nemám vubec ráda.. ale nastesti se me na to vsichni neptaji.. ale ja bych jim to uz ráda dala vedet..
je jasne ze normálne uvazujici clovek si preje hlavne aby bylo miminko zdrave a v porádku to je na 1.míste.. jenomze vite jak to.. muj malej rosták si ne sobe nenechá ani kšiltku a nezustane dele nez 10min cisty, ale takovou krásnou lalinku, se staicka, a puncocháckama. no hnedka bych si dala rict.. 😵

no a na druhou stranu auticek máme taky dost.. tak by se u nás libilo i klucikovi 😉

rozak
31. bře 2007

no já už si dělala i soukromej průzkum - venku, když jsou rodiče se 2 dětma, tak mají buď 2 holčičky nebo 2 kluky a když je smíšený párek, tak vždy je starší holčička 😠 TAk se duševně připravuji na kluka, prvně jsem chtěla holčičku tak moc, že jsem Filípka i obrečela, to jsem matka, co? Ale teď jsem tak moc ráda, že ho máme.... 😀 😵

dasty
31. bře 2007

georginko hrozně mě připomínáš mě před 4 měsícema,každý měsíc jsem si připadala těhotná a až budu -tak to snad ani nepoznám.Já když jsem šla k doktorce tak jsem si trochu vymýšlela -řekla jsem 10nebo 11měsíců,že se snažíme,ale jelikož poslední menst.byla 23dnů dala mě ten utroš,kdybych řekla míń,že se snažíme ☹ řekla by ať to nehrotím.Pro ni 2roky žádná doba a ještě k tomu když už 1dítě máš.Jsem ráda alespoň se mnou něco dělá,kupovala jsem si i ovu testy,ale i když ovulace probíhala stejně jsem neotěhotněla/partner pořád stejný jako u prvního prcka/ prostě nechápu 😠 Já bych za tím doktorem zkusila jít 🙂Georginko neboj to zvládneme a sejdeme se pak v debatě těhule určitě-musíme tomu věřit 🙂

georgine
autor
31. bře 2007

ty jo.. já pisu jak blbec.. to je proto ze si to po sobe neprectu.. omlouvám se.. 😅

muj manzel si pral prvni kluka a pak holcicku, ze se jako o mladsi sestricku bude vice starat a chránit ji.. to jsou nároky co?? Veris tem cinskym kalendárum co jsou u holek v albumech..

rozak
31. bře 2007

To já už tu objevila i diskuzi první dítě přirozeně, druhé.....ale asi je to lepší nečíst. Malýho jsme měli taky až 6. měsíc snažení a asi to dopadne stejně i s tím druhým. To si potom říkám, že jsem tu antikoncepci neměla předtím ani jíst. Ale zákon schválnosti by nám to určitě ukázal.... 😀

rozak
31. bře 2007

Jaký čínský kalendáře máš na mysli? Na to jsem nenarazila, ani jsem na tohle nikdy moc nevěřila. Věřím na výpočty, proto mě nadchlo měření bazální teploty. Aspoň částečně má to dělání brášky logiku 😉 Pořád jsem spekulovala, kdy tá ovu proběhla a tohle do toho vnáší trochu jasna. Hlavně když se mátožíme z malého večer, víme, jak rozložit síly.... 😝

georgine
autor
31. bře 2007

dastynko tomu proste musime verit.. no cesta k dr.me proste nemine.. ty ovu testy jsem nezkousela ale merenim bt jsem taky zatim moc nepochodila.. nejak mi na FF nechce ukázat jestli jako tedka ovu probehla nebo ne.. minuly cyklus to bylo 24 nebo 26.já tedka nevim.. No to se ti nedivím ze sis prihodila mesice snazeni vzdyt na tom nic neni, no aspon se na tebe porádne koukla.. hlavne vydrzet.. a nebo si zejet treba na nejaký relax.. mazilek mám tedka v plánu navstívit vinný sklipek - tak doufám ze bude viný..

rozak: no kdyz se kouknes do alb na koníkovi..zkusim nejake najit.. je to celkem zajimave.. pak mi vyslo i se snubním prstynkem, ze bych mela mit 1.kluka,2.holcicku, 3.kluka a jeste jedno miminko.. jenomze nevim jsetli to pocitá i potraty.. no snad ne.. merim bt uz 2.cyklus a zatim nic moc.. no snad se to zlepsi..

rozak
31. bře 2007

Já to s prstýnkem zkoušela - prvně mi jednoznačně vycházel druhý kluk a teď se to motá na holčičku. Že by párek? 😀

georgine
autor
31. bře 2007

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
tady jsem nasla jeden kalendár moc se omluvám za skopírování ale je to jenom ilustrativní.

dasty
31. bře 2007

rozačku:omlouvám se,že jsem nereagovala na tvé odpovědi,nic tam nebylo když jsem četla jen od georginky.Asi kdybych věděla,že to nepůjde tak snadno s miminkem asi bych se snažila dřív i když/Páťa do 2,5let byl pořád negativní.nechtěl chodit za ruku,hodně neušel bez kočárku apod./Tak v září jsem odbourala kočár to mu bylo 2,5roku začal víc chodit pěšky-musel byl bez kočárku.Chodit za ruku a to už jsem si k němu mimi dovedla představit.Před tím byla má představa,že půjdu s kočárkem a Páťu budu někde nahánět.
Mě to podle čínského kalendáře vychází popré kluk/když byl Páťa počat/ teď od dubna do listopadu holčička.Holky je to fuk,hlavně -zdravíčko.Na něco to,že to mimi nejde hned je dobré-člověk přehodnotí vše nepodstatné/alespoň u mě/.Teď budu skákat radostí až to nedostanu a budou tam //čárky na testu.U Páti jsem to prostě brala,že je to normální.Alespoń vidím,že normální to není a je to zázrak 😵

georgine
autor
31. bře 2007

jo je to zázrak akkdy to dasty cek¨ás - nebo spise necekás..

no k tomu vzdorování.. mám z toho taky obavy, protoze Ondr je taky pekne kvitko.. kdyz si umane tak stoji, neslysi a rve.. no to by me odvezli , ale jindy je k zulibání, vsechno uklizi, odnásí do kose. povídá si se mnou.. no doufám ze ho to prejde.. zacala jsem u nás nastavovat takove podmínky jako by tady bylo mimi.. jako ze se musi sám svlíknout oblect, ze me musi pockat pred baraákem a neutect, a chodit za ruku a delit se.. no snad nám to půjde jenom lip a lip..

janickabez
31. bře 2007

ještě tady kolovalo tohle 😀

www.obfocus.com/calculators/gender.htm

dasty
31. bře 2007

georginko přejde ho to neboj, Patričkovi jsem koupila panenku hrozně po ní toužil- baby anabel byla po vánocích ve slevě.Ustrojila jsem jí jako kluka lacláče,rolák a jmenuje se Matýsek.Patriček se o něj stará,spí s ním a když vidí skutečný mimi je hrozně něžnej -nosí hračky,hladí po nožičkách.Před rokem to bylo ero-jo pomáhal mě,pohladil,ale s tím posloucháním to bylo horší a teď opravdu si dovedu k němu sourozence představit.Přál by si hrozně brášku,ale myslím si,že ani sestřičkou by neopovrhnul.Holky oproti mě máte ještě mrňousky-nebojte to příjde,já tomu věřím.Šlo to jednou musí to jít i podruhý,po třetí???

dasty
31. bře 2007

georginko myslíš menses??Právě jsem ho před 2dny dostala poprvé po utroši,já si myslím,že pokud to zabere tak až tak těsně před 3 braním.Pokud ne klusám k doktorce-tak mě to nakázala a budeme postupovat dále.Ještě nic nedělala-myslím,že by se zaměřila zda opravdu ovuluju. A ty georginko,rozaku??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru