Vychází mi slabě pozitivní testy a nejsem těhotná

georgine
31. bře 2007

ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli máte některá zkušenosti s tím, že vám vycházely slabe pozitivní testy a pritom jste nebyly těhotné.. Chtela jsem vedet kolika z nás se to stalo a treba jestli vite jake testy to rády dělají a atd.. budu ráda ze jakoukoliv zkusenost.. dekuji

georgine
autor
5. dub 2007

nikitko, no já uz tem testum BEST neverim sice ukazuji taky slabouu cárku ale to mi delali i minuly mesic a nic.. ale min.mesic mi UNIMARK neukázal vubec nic ani po nekolika hodinach (neez jsem ho vyhodila do kose)tak doufám...

dekuji a tehu bacily chytám.. radsi vic nez mín 😀 😀

dasty
5. dub 2007

georginko tak jak ti je??? Doufám,že na nás taky něco alespoň trochu plivneš -myslím těhu bacila 😀 🙂 😀

georgine
autor
5. dub 2007

ahoj dastynko:: no co ti budu vykládat.. prsa mi nejak stezkla 😲 je mi blbe a na testiku to v limitu ukazuje // tak nevim.. jeste cekám..

rozak
6. dub 2007

dasty nezapomněla jsem na tebe s těhubacilama? Když tak druhá dávka neuškodí! 😀 Pčíííííííííííííííííííííík. A tajnej recept pro dasty i georginku - nechejte si pohladit bříško od svých chlapečků - ať přivoláte miminko - u nás to vypadá, že to zabralo 😉

georgine
autor
6. dub 2007

no to je supeeeeeeeeeér jako ze si to nrekla drive.. ukázalla se // cárka 😵 az se malej vzbudí tak mu to nvrhnu.. no uvidíme.. fakt super!!!

rozak
6. dub 2007

georginko ale jenom jednou !!!Kdyby to zabralo, ať tam nemáte víc než 2 😀

georgine
autor
6. dub 2007

jjo rozkaz šéfe.. zapracujemem na tom.. 😀 😀 vis jak se to ríká hladí, hladí az vyroste malá..

dasty
6. dub 2007

ahoj holky -no teda tak oběma velký gratulace ještě pšikejte ještě ješťě.Teda tak abych snad hned hupla na taťku když vás vidím 😀 .Holky holt vy toho čápa ptáka umíte lákat 😀 Byla jsem teď dva dny v práci a večer je tam chlap,teď jsme hledali 2hodiny sklíčko po bytě od brejliček -hrůza.Holky krásný velikonoce,pěknou šukajdu jak se říká a po Velikonocích čekám,že napíšete ,že čárky na těhu testu jsou silné .Holky moc moc vám to přeju páčekpaaaaaaaaaaaaaaa

dasty
10. dub 2007

holky tak co jste těhule vy mě napínáte????doufám,že na mě něco taky zbyde 🙂 🙂 a koukejte se rozdělit a poslat těhu bacílek dál 🙂

georgine
autor
11. dub 2007

dasty nejspis te zklamu ale uz to vypada ze to nevyslo.. dostala jsem to!! tak jsem zase zpátky na zemi a sílím partu netehotných.. ale cekajicich.. 😀 😀 kurna to by v tom byl cert ze bychom toho ptáka nezlákaly 😠 uz zase nemám toho sveho ptáka u sebe ale to neva stejne mám doma jinou "návstěvu" to by z toho vábení nic nebylo.. je zase ne min tyden v práze.. no nic kdo si pocká ten se docká..
rozacku a co ty?? 100%tehulko 😵 jak pak je??

rozak
12. dub 2007

Georginko, jak to, co se stalo. 😔
Já snad v pohodě, až mám strach jít na gyndu nebo pro nový těhutest, aby v tom bříšku něco bylo. Tolik si věřím, že jsem fakt těhule.
Chtěla bych jít na gyndu až v 8. týdnu jako s Filípkem. Tak budu tobě i dasty držet pěstíky tento měsíc. 😉 Neboj, určitě to vyjde, to jaro je vidět všude 😀

dasty
12. dub 2007

georginko tak to mě je líto,já to měla jeden měsíc taky i slabý test,ale mimi se neudrželo alespoň tak mě to vysvětlila doktorka.Neboj příště nám to výjde 🙂 🙂 To já ani ptáka nemusím lákat teda myslím toho svýho,ale jde o to zda já snesu vejce 😀 😀
georginko:když se bojíš pro těhu test nechoď a vyčkej,já šla s Pá´tou až v10týdnu,ale myslela jsem si,že jsem tak 6tt docela to byl šok 😉 .Držím pěstičky. 🙂 Moc děkuju za ty pěstičky teď jsem v půlce cyklu tak to zkoušíme a buď na konec zasejem nebo ne 😀 😀 😀 Holky to jaro dělá divy tak snad i s náma 😀 🙂

rozak
12. dub 2007

Dasty nebojte, určitě to vyjde tobě i georgince a ostatním snažilkám. Pak si tu budeme příští měsíc vykládat, jak začínáme tloustnout - já budu mít náskok 😀 Takže pěkný den, musím uvařit svým hladovým krkům - mám doma manžela - má studijní volno, tak je to trochu náročnější. Přijdu zase juknout 😉 🙂

dasty
13. dub 2007

rozačku to víš,že se tu pak sejdeme při bolestech.Já teď plánuju s kámoškou dovču do Chorvatska a s malýma na září tak uvidím-buď budu těhule a nikam nebo ne a pojedeme. 🙂 My máme zítra oslavu číslo 2,Pá´tových narozenin jsem uhoněná .Jdu si dát sprchu ,kafe a večer jdeme s kamarádama na kafčo-už se těším.Papapa a kdy jdeš na kontrolu s hráškem???

dukie
14. dub 2007

Překrásný jarní sluníčkovatý den přeji všem děvčatům v diskuzi. 🙂 My visadili HA v lednu t.r. a nechali to "náhodě". Musím se ale přiznat, že už začínám být malinko netrpělivá a nejraději bych té náhodě začala pomáhat. 😀 Koncem dubna nás teprve čeká svatba, není kam spěchat... ale i tak se k Vám snažilkám přidávám. 😉

rozak
14. dub 2007

Dukie vítej mezi snažilkami - však se přijď podívat do 45.týdne - je to tam super, snažilek ubývá a přibývá těhulek, tak ať se doplní řady.
Dasty ještě si říkám, že vydržím příští týden - to by měl být podle mých výpočtů 7. a pak tam půjdu v 8.jak tenkrát s Filípkem. Moje dr. nemá UZ, tak mě na něj dřív jak v 13.týdnu - pokud bude vše OK nepošle. Takže mě čeká jen brrrrrrrr prohlídka a fajn průkazka - doufám.
Jinak se mi stále zvětšují prsa 😠 a začíná občas fest plavat žaludek, podbřišek už cítím jen občas, tak doufám, že tam kulihrášek pořád je. 😔 😵
A co ty a georginka? Už zase bude ovulace? Budu na vás myslet a těšit se na odpověď 😉 🙂 a zprávičku o // 😀

dasty
14. dub 2007

ahoj dukie moc vítam mezi snažilky 🙂 Jestli se snažíte od ledna tak je to kraťoučká doba 😉 ,alespoň si tu svatbu klidně užiješ 😵
Rozačku:tak to moc velký gratulace alespoň bude mít Filípek brzy sourozence.Zrovna jsme koupili malýmu panenku chou-chou mluvící je posedlý po bratříčkovi a dali jsme mu jméno Filípek/chtěli by jsme pokud budeme mít druhé mimi pojmenovat Filípkem/Neboj kulihrášek je tam pěkně schovaný v bezpečí.Tak až půjdeš napiš a dej vědět 🙂 Georginka nevím .-dlouho tu nebyla.Já budu mít po víkendu po ovulaci ,pak od pátku 5dnů utroš a očekávat zda mrška příjde.Ale tenhle měsíc jsme to se snaženíčkem flákali,tak spíš počítám,že mrcha přijde.Zatím papapa těhulko,musím jít žehlit a vařit papa

rozak
14. dub 2007

Dasty jasně že dám vědět, jestli to vyjde, tak to oslavíme. Však se svým otálením s návštěvou mudr. se ke mě určitě brzo připojíte -když píšeš, že budeš mít po ovulaci a oslavíme to společně - minimálně ještě s georginkou 😀 😉 Budu na vás myslet a budeme držet všech 8 konečetin - které snad máme 😉 🙂

georgine
autor
14. dub 2007

ahoj holkýýýý moc se omlouvám ze jsem tady flouho nebyla.. mel jsem celkem forfy..skola atak.. vsak to znáte a to jaro no to se cloveku nechce mc pect u pocítace.. 😀

no nic k veci.. mrcxha dosla takze nevim co se delo nebo ne naposledy tusim 9.jsem si delala test a byla tam slabounká.. ale 11 prisla ms.. tak mám dost.. no bud jsem mela v sobe nejake hcg nebo to byl nejaký ulet.. já nevim.. ale to me poucilo jako ostatne vzdycky ze wse mám testovat az pred ms.. setri to penize a nervy. 😠 .. jo jinak jsem si alespon udelala radost a mám nove nehtiky.. pak je supnu do alba..
rozacku: neboj urcit to výjde.. musi to byt stresy, kdyz nevis jak to s mimi vypda a nemás moznost mit jinou dr.. která má utz? ale i tak to musi vyjit a //jsou tam? to uz museji byt tlustice jako blázen.. a uz te prepadaji myslenky jak to vsechno zvládnes i s fildou?? 😉
dastynko a o ty devucho?? asi nic?? nebo snad jo 😲 😉 já uz to fakt neresim.. beru to jako co se má stát stane se.. a v ten pravy cs.. maly je tedka uplne zlaticko, je hodnoucky, vykládá, a je bez plínky a dudliku.. mám z nej obr radost.. to mi vsechno vynahradi.
jo a nová snaži vítej...

dasty
15. dub 2007

rozačku uvidíme-já už se alwespoň 3 měsíce neměřím/bylo to pro mě stresující/ tak uvidíme.Buď se připojím nebo se budu čachtat v moři 🙂 🙂 Ale mám jít pokud do května neotěhotním k mudr a dostanu další prášky 😒 Ale těch 8 končetin mě pobavilo,hned po ránu.Drž se těhulko 🙂
georginko:já to měla jeden měsíc jako ty a doktorka mě říkala,že se nemám testovat dřív než týden po meškání/protože se kolikrát mimi neudrží aniž by o tom člověk věděl-příjde menstruace a je to pak i pro tebe stresující/Já teprve georginko to mám dostat někdy 29,tak ještě nevím,ale ani s tím moc nepočítám,že bych byla.Tenhle měsíc snaženíčko jsem pěkně flákala,už na to těhotenství nejśem tak upnutá a je to lepší.To je dobře ,že máš s Ondráška radost,u nás je to podobný,kreslíme,děláme výlety,chodíme za kamarády a už se nemůže Patriček dočkat školky.Holky nebojte příjde to když to nebudeme moc čekat.Zatím papapapa mějte se a hezkou neděli 🙂

georgine
autor
15. dub 2007

ahoj dastynko.. no jáí uz tomu pomalu prestávám verit a tak nejak se snazim hodit do klidu.. potrebuji se necim zamestnat hlavu.. myslim ze běhání o uřadech kvuli vyrizování stavebního povoleni mi ty myslenky 100% vymaže.. to bude des bes! mám z toho hruzu nevim kde mám zacit.. je toho hodne.. 😖

no budu ti drzet pesticky.. na ruhou stranu si riká ze me v tom stresovém období snad ani to mimi nepotká a tím možná lip.. az se to pak vsechn uklidní tak budu radsi..

rozak
15. dub 2007

Nebojte holky, určitě se k vašík klučíkům kamarád určitě brzo přibude.
Dasty mě zase moc pobavila ta panenka s jménem Filípek 😀 U nás je přeautíčkováno, tak by se tu panenka hodila taky 😒
Georginko běhání po úřadech určitě odpoutá myšlenky a mimi tu bude hned, nejlíp začít uprostřed - popořádku začíná každý 😀
Taky přejeme krásnou neděli - mě přijde mamka, manžílek se učí - půjdeme do Zoo - zase - mamka po tom touží, že už tam nebyla 100 let - tak hurá do brněnských zoo kopců 😉
Přejeme krásnou neděli, užijte si manžílků i svých andílků a zase na koukanou 😉

georgine
autor
15. dub 2007

jo to bude asi nejlepsi, hned ze startu muzu ty uredníčky pořádne nasra... 😀 .. taqk nakoukanou mamko 😀

dukie
15. dub 2007

Georginko: Svatební povolení je malina. Nejlíp je buď tam oba zajít a vyřídit to najednou (musíte sebou mít rodný listy) nebo si vyzvednout předem formulář "žádost o sňatek" a doma to v klidu vyplnit, vzít rodný listy obou a zanést to tam. 🙂 Teda aspoň tak jsme to řešili my - ovšem jak je to u církevního sňatku, to nemám tušení. Jo... a je dobrý v té době už vědět, kdo Vám půjde za svědky. 😉 Pisá se to do té žádosti i s jejich rodnými česílky. A to je všecko. Přidělí Vám termín (resp. si ho po dohodě s paní úřednicí vyberete - u nás v Brně se "zamlouvá" termín asi 3 měsíce dopředu...), a tím máš to základní za sebou. Pak už "jen" příprava svatby jako takové... 😀

rozak
15. dub 2007

dukie georginka ti určitě poděkuje, ale její manžel ne 😀 Píše stavební a ne svatební. 😉

dukie
15. dub 2007

rozačku: 😀 Aháááá... tak to bude chtít asi hodně moc nervů, to teda jo. 😕
georginko: Omlouvám se za zcela zcestnou radu 😅 , držím pěstičky, abys na úřadě narazila na nějakou hodnou, milou, sdílnou a především vstřícnou duši. 🙂 A kdybys narazila na pravý opak, nenechej se rozházet. 😎

rozak
15. dub 2007

Jasně georginko, rozházej akorát ty úředníčky 😀
Jinak u nás v zoo dnes bylo tolik lidí, že to připomínalo májový průvod - a těch kočárků. Jsem úplně utahaná, malej mi usnul, umyju se a asi ho budu následovat.........
Doufám, že Patriček a Ondrášek byli taky hodní a maminkám zbyla nějaká energie navečer 😉 🙂
Dukie ty jsi úplný expert na vyřizování svatebního povolení. Za chvíli bude georginka expert na stavební 😎

mufy
16. dub 2007

Holky co říkáte na testy Mamatest?Dělala jsem si dneska testík a po 10 minutách se tam objevila velmi slabá čárka.( fakt ji tam vidím )Když jsem se testovala minulý měsíc s Bestem 2 tak mi čárka slabá vyšla pokaždé.Myslíte,že je to zase jenom klam?Zkusím počkat do středy a doufám,že bude silnější.

rozak
16. dub 2007

Mufy teď jsem na tebe myslela. U mamatestu bych tomu věřila. Taky mi vyšla pozitivní až na mamatestu - i s Filípkem. Moc držíme pěsti, ale myslím, že to vypadá dost nadějně. Pokud je tam slabá a znamená pozitivitu, bude den ode dne sílit 😉 😵 Hodně štěstí 🙂

rozak
16. dub 2007

Mufy a co teplotka ? - vlož nám grafík 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru