Vychází mi slabě pozitivní testy a nejsem těhotná

georgine
31. bře 2007

ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli máte některá zkušenosti s tím, že vám vycházely slabe pozitivní testy a pritom jste nebyly těhotné.. Chtela jsem vedet kolika z nás se to stalo a treba jestli vite jake testy to rády dělají a atd.. budu ráda ze jakoukoliv zkusenost.. dekuji

georgine
autor
25. dub 2007

jo tak zkus zitra.. uvidis.. a nebo tam taky zavolej...

denousek
25. dub 2007

kam mam zavolat??na gyndu??

georgine
autor
25. dub 2007

jo presne tam aa zkus vylicit co más za problem a uvidis co ti reknou.

denousek
25. dub 2007

no co mi reknou ze mam prijit n KREV minule sem mu to rikala ze mi ty testy ak kecaji ale rekl mi ze je to normalni tak nevim ach jo....tak nic ale diky za snahu jeste vyckam tento tyden a kdyz to nedostanu tak tam skaknu pa

georgine
autor
25. dub 2007

no me taky vycházeli jednou slabe testy . zavolala jsem k dr. a ten mi vzal krev a ni c alespon budes mi t jistotu.. treba ti nejak hapruje cyklus... me taky budu muset dr. navstívit protoze mi po 6dnech zacala jakoby zase ms.. je to sice labou nke a ani ne tak krvave ale nevim.. no a to jsem mela mit od 22 do 26.ovu .. copak tomu muzu verit, kdyz tak spinim.. 😒

dasty
1. kvě 2007

georginko,rozačku kdepak se tak dlouho touláte???Co u vás novýho???Jaký bylo tuleníčko georginko??A jak rozačku mimi???Já to dostala,ale počítala jsem s tím -tak ještě jeden měsíc a jdu k doktorce koncem května.Te´d máme mít za týden tuleníčko tak se těším.Holky písněte nebo jste uletěly 😀 ???

rozak
1. kvě 2007

Ahoj dasty. Já teď moc nestíhám, manžel se mi u počítače učí na atestaci, tak sem můžu jen na chvilku, když malej spí. Jinak je to bída. Taky se teď proto touláme - tak různě - po babičkách, kamarádkách atak. Ale už se to krátí - atestaci má 14.a15.května. Jinak jsem večer utahaná jak kotě, tak usnu po 9.hodině.... 😒
to je blbý, že mrcha přišla, ale určitě bude mimi brzo i u vás - buď samo nebo s mírnou dopomocí doktůrků. Když vidím, jak jsem teď úplně grogy, tak si i říkám, jestli jsem to moc neuspěchala. Ale jinak se na mimíska hrozně těším a řeším, jestli si říct pohlaví nebo se nechat překvapit 😉 😵

dasty
1. kvě 2007

ahoj Rozačku,tak to tě teda opravdu lituju,že takhle musíš lítat ,ale taťka to udělá a bude dobře 🙂 Neboj Rozačku neuspěchala a ničeho nelituj,bud moc ráda,že jsi těhulka.Mrcha přišla,ale já s tím počítala,moc jsme se tenhle měsíc ani nesnažili,byli jsme oba utahaný.Ale tenhle měsíc to bude jiný a když neotěhotním dostanu asi další prášky a snad se zadaří 🙂 jen se těš na mimi a já pokud otěhotním si to nenechám říct, u Páti jsem si to nechala a nebylo to pravé překvapení.Tak snad vydržím a nenechám si to říct 🙂 rozačku moc ti to přeju a hodně odpočívej ať jsi na ta dvě miminka odpočatá,Já jdu teď s mýma chlapama ven,líbat se pod stromem a na procházku.Papapapapa

rozak
1. kvě 2007

Jé já úplně zapomněla, že je dnes líbací den. Tak ještě že manžílek přijede na oběd k našim, my vyrazíme jako předvoj a on tam dojede. 😉 To u nás je to s tulinkováním taky bída, ještě že je mimísek v bříšku a nemusíme se organizovaně snažit 😀 TAk si užijte procházku, nech se popusinkovat tím velkým i tím malým chlapem a budu držet pěstičky, ať se zadaří bez prášků. Krásný svátek práce!! To já bych to s tím pohlavím chtěla taky vydržet, ale manžílek říká, že si to nechá říct sám....a pak to všem rozkecá 😀 😀

dasty
1. kvě 2007

ahoj rozačku,jak to,že jsi zapoměla na tak důležitý líbací den,to bude těma těhotenskýma hormonama 🙂 Já právě taky nechci organizovaně se tulit,to bylo možná tak první 3 měsíce,teď ani nepočítám kdy by mohla být ovulace a jen když máme chuť ,tak to je dobry ne???Já za 14 dnů doberu utroš a pak dostanu clostík na ovulaci a snad už se zadaří 🙂 Zatím papapa políbená jsem byla tak hlavně,že neuschnu 🙂 Hezký večer a napiš zase jak se daří a co Filípek.Náš Patriček spí s Filípkem v postýlce/myslím panenku/ a chtěl by moc brášku Filípka,tak snad mu ho dáme,??A co vy co by jste chtěli????

georgine
autor
1. kvě 2007

ahoj holky moc se omluvám ze jsem tady nebyla, ale vy taky ne.. no chápu to mamka má tedkom plnou hlavu jiných starosti(rozacek) a dastynka pracuje.. no a u me tulenicko bylo a doufám ze uspesne.. nejdrive bych se mohla testnout tak 9.kvetna coz je casu dost na nejake závery.. no a uz se budu pomalinku taky loucit s temito stránkami.. uz me dobíhá strasák maturita.. 28.5. den M.. tak mám bobky a vubec nic neumim.. no uvidime.. tak tady budu mit puntase.. ☹ ale já to napravim. tak zatim papa

rozak
1. kvě 2007

Georginko, držím pěstičky s maturitou. Já tady naříkám a ty se k tomu ještě učíš k matuře. Od zítra sebou musím hejbnout a začít taky makat a ne pořád fňukat a naříkat, jak jsem unavená. Doufám, že ti na maturitku nebude moc blbě a budeš se jen s prominutím hloupoučce usmívat nad tím, jak jsi těhulka.
Tak se opatruj a neboj, maturitka bude určitě už jen třešnička na dort k //. 😀

dasty
1. kvě 2007

georginko je to s náma hrůza na to psaní 😝 .Ale držím pěstičky na tu maturu a na to miminko 🙂 Koukala jsem do alba ,že máte taky pejska 🙄 .Máme tu samou rasu a jmenuje se Dastík je to miláček už ho máme 7,5roku.Tak doma mám přesilovku 3kluky na jednu maminu,ale mě to neva všichni jsou bezva 😝 .My máme příští týden snažilkování a koncem měsíce uvidíme zda se zadařilo. 😅 Holky už se chystám asi hodinu do postele opravdu papapapappa a písněte dřív než rozaček porodí 😀

georgine
autor
1. kvě 2007

😀 😀 😀 😀 to byla super hláska.. uz písu rozacek nemuze byt rychlejsi..
razacku taky doufám ze se bude priblble usmivat, ale jako vitez ne jako porazená.. jo já bych si prála jit k mature s // na konte.. ale nevim jestli to vyjde..no nebudu se k tomu moc upínat..

holky já uschnu.. s politováním musim konstatovat ze tady muj manza zase od po neni tak jsem zustala nepolibená a suchá.. no fuj! snad neuschnu na furt.. a doufám ze je to jenom povera..

dasty
1. kvě 2007

georginko jsi fakt rychlá to ani tak počítač v tý rychlosti nevzal 😀 .Neboj matura výjde a abys jí celou neproblinkala ,myslím tím,že budeš těhule 😝 😀 .Jak to,že jsi alespoň když nemáš manžu doma neslíbala synka-chlap jako chlap,navíc podstatně mladší 🙂

georgine
autor
1. kvě 2007

no to me nenapadlo.. ale dneska jsme se libali az dost tak snad to taky plati.. sice to nebylo pod tresni ale co na tom sejde..
no co mi malje denska provedl to byste nechápaly 😀 ráno jsem po probuznei brouzdala na internetu a byla taková pohodicka a klid.. malej hondej ani nedutal.. pak asi po 20min jsem se zvedla od PC a málem sem spadla zase zpátky na zidli.. umíte si predstavi ze jsem mela do pulky obyváku (6,5m) oranici(resp.asfalt) malej si vesele vybagroval kvetinác a vytvoril na koberci neco jako asfalt.. nevedela jsem jak se uklidnit driv, takze jsem to vzala naráz.. malej dostal, pes dostal, pribehl s vysavacem a hodinu sedel v pokoji a ani nedutal.. zacala jsem cistit tu spoust, pracne jsem pretvorila vysavac na mokré cisteni, a pustila se do boje.. napadlo em ze ten koberec bude belejsi kdyz tam pridám vanish na prani(oxiaction) no jo jenomze to zacalo být belejsi nez jsem chtela.. no nic rekla jsem si tak vycistim celý koberec a tak jsem do zásobníku na vodu lila cistou vodu a nejak jsem to asi prepiskla, protoze mi vyskratoval vysavac 😖 no tuž co ted.. koberec mokry a spinavý a vysavac nikde.. vzala jsem ryzák, a zacala to drhnut, pak jsem koberec vysusovala rucníkama a fenem.. no a kdyz navecer trochu proschnul tak jsem videla ty svetle fleky a ty tmave taky.. no vypadá to hrozne.. asi zavolám odborníka ten mi pujci KARCHERA a je to.. takze jsem se dneska nenudila a vody jsem doma mela fakt dost.. takze snad neuschnu.
to uz by snad stacilo-- kurna ze me bude spisovatelka. 😀 😀 😀

zoeh
14. lis 2009

No mě se taky dneska ukázaly // na testu, ale byl to Beta2, o kterém jste psaly, že Vám vycházel falešně pozitivní, tak nevím. 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru