Vypadá to, že jsem těhotná?

uglyduckling
10. bře 2014

Co myslíte .... tři různé testy a na všech slaboulinká druhá čárečka, víc ja 10 dní zpoždění, bolí mě bradavky, mám pocit nafouklého břicha a večer křece v oblasti pupíku. Na gyndu se jen tak nedostanu, tak by mě zajímalo co si myslíte 🙂

gingerini
10. bře 2014

Já bych řekla, že ano, ale ještě bych test opakovala a raději se příliš nenadchla 😎

uglyduckling
autor
10. bře 2014

včera odpoledne jsem si dělala první testík a tam byla todruhá čárka o něco málo tmavší a tyhle 3 jsou z dnešního rána.

tsterinka
10. bře 2014

@uglyduckling noo,hezké,pokud bude sílit,já bych se klidně nadchla 🙂

mymetka
10. bře 2014

zopakuj test za 3-4 dny, pak bych se začala radovat

vercas01
10. bře 2014

Taky jsem to tak měla, ale je fakt, že já si test dělala hned první den spožděné ms...

vercik83
10. bře 2014

ahoj, já myslím, že jsi těhotná. měla jsem to taky tak, po týdnu se vybarvil., ale taky jsem poprvé testovala v den opožděné menses. Ale někomu s eto třeba nikdy úplně nevybarví:o¨

berynka
10. bře 2014

na víc jak deset dní zpoždění je to hodně velký duch 😅

ninjisu
10. bře 2014

@uglyduckling taky jsem to tak mněla 3 dny na to krásně silná a týden po vynechání silná i na dále. Musí sílit. Už jsem jednou byla těhu a asi 3.týdny pořád slabá bylo to špatné těhu, pomalu se vyvíjel. v devátém týdnu drobek nemněl ještě ani srdce. Takže revize. Držím palce at je vše v pořádku. 🙂

ninjisu
10. bře 2014

@uglyduckling jo na gyndu běž až bude srdíčko. JInak ti to stejně nepotvrdí. Já byla 6+5 a srdíčko nebylo. a 8+5 už krásně tlouklo a drobek mněl 2cm. Takže radím 9 týden od poslední MS.

jana123123
12. bře 2014

Ahoj holky ja sem nedostala menstruaci a jeste sem si test nedelala ale vzdy sem mnela presnou jako hodinky us meska asi tyden a poboliva mne v podbrisku a prsa mne vubec neboli muzete muy poradit a jeste test sem si nedella nebo sem se docetla ze to je jeste brzo dik moc za rady jana 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru