Vyšel někomu 8. DPO na těhotenském testu alespoň dušík?

amona
27. čer 2012

Hrozně mě svrbí prstíky, nejraději bych ráno testovala hcg test, vyšel někomu 8 DPO alespoň dušík?

clloi
27. čer 2012

tak 8. DPO je docela brzo, mně vyšel dušíček malinký až 10 den po IUI 😉 ale zkusit můžeš 😀

kikina9
27. čer 2012

Tak záleží, kolikadenní embrya ti zaváděli. Pokud po 5-ti dení kultivaci, tak už by mohlo být na testu něco vidět 🙂
Já jsem testovala 9DPO a už tam byly // 🙂 Držím palce 🙂 🙂 🙂

hojda
27. čer 2012

11 den po oplodnění

natalie77
27. čer 2012

Měla jsem pozitivní test 9.DPO, ale byl to falešný duch po Pregnylu....12.DPO už bylo bílo ☹ . Držím pěsti.

vera_vila
27. čer 2012

Myslím, že je ještě brzy... zkus to vydržet, ať nejsi zbytečně zklamaná... ještě aspoň do toho 11-12DPO...

anina32
27. čer 2012

Já jsem testovala už šestý den, byl tam dušík který jsem si spíš představovala než aby tam byl, ale neskutečně mě to povzbudilo, konečně jsem začala věřit že tam něco, jinak jsem byla od začátku přesvědčená že to nevyšlo, že jsem je nechala v Caru na WC 😕 Pak jsem testovala 8. den a to už byl dušík o poznání silnější, už jsem ho viděla néjen já 😉 A 10. den se to už dalo i vyfotit 😉 Jinak jestli chceš testovat takhle brzo, tak se nelekni že to nebude vidět hned, vyskočí jen jedna čárka a víc nic, ta druhá čárka, dušík , začne být vidět až tak po deseti minutách zasychání. A když nebude vidět, tak to nevzdávej, dokud to nebudeš mít potvrzený z krve, tak ještě pořád můžeš být těhotná. Nemám zkušenost s tím Pregnylem, mě dali píchnout Ovitrelle. Zaváděli mi 2 morulky, uchytila se jedna, už kope o stošest a moc se těším až už bude venku 😉 😉 😉 😉 Držím palečky at to taky vyjde 😉 😉 😉 😉

denousek
27. čer 2012

mě 10DPO

ange_de_la_morte
27. čer 2012

Mi vyšel duch až při 2 dnech zpoždění, bylo to nějak okolo 14 DPO , do té doby vůbec nic

karlam
29. čer 2012

mně 7. den po ET vyšel dušík

pajiskazemlyna
29. čer 2012

Na 8DPO je to možná pravděpodobné po ET, ale při přiozeném otěhotnění je to SKORO nemožné ... já měla pěkného viditelného dušíka na 10DPO odpoledne 🙂
Držím palečky 🙂
Zkus ještě 2 dny vydržet a testni 10kovým testem z ranní moči 🙂

holubice.petra
23. črc 2012

já jsem 6.den po ET měla taky dušíka 🙂

kacci
24. led 2013

Měla jsem ducha pátý den po KETu blastocyst. Jsou z toho dvojčata🙂

nase_ema
10. bře 2015

Holky, musí být vždy při uhnizďování špinění?

milca111
11. bře 2015

Já neměla nikdy spineni při uhnizdovani

riga
22. led 2017

@amona 8dpo na dvou testech z pěti těhotenství, 2x devátý den a 1x desátý po ovulaci.

alhena
22. led 2017

8dpo jsem testovala včera a nic, sněhobílo (SeeNow z otěhotnět.cz a Dr.Max Ladymax, oboje citlivost 10)... budu zkoušet zítra 10dpo, tak uvidíme... je to už druhé těhotenství a u prvního jsem měla též takto příznaky před testem

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
alexkisss
14. dub 2021

Tohle SOU me testy 7dpo ovulace byla potvrzena u gynekologa takže je to mozne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru