Vysoká bazálna teplota, citlivé bradavky. Som tehotná?

akrew
12. srp 2013

Ahojte, snažíme sa s priateľom o bábätko, mám tieto príznaky: vysoká bazálna teplota, výtok, pichanie v podbrušku, citlivé bradavky, bolesť krížov, točenie hlavy, zvýšená telesná teplota.... menštruáciu mám dostať až za 11 dní, ale tak moc chcem bábo a neviem či si to len nenahováram tie príznaky. je pravda že tak ako ma teraz bolia prsia tak ma neboleli ešte nikdy, ani pri menštrácii a podbruško ma začína bolievať vždy 2 dni pred menštruáciou. ďakujem za rady 🙂

xvink
12. srp 2013

Mně osobně to připadá spíš jako příznaky ovulace.

lasirena
12. srp 2013

Ako dlho sa snažíte o bábo? Podľa mňa sa prestaň pozorovať, vypusť to z hlavy a podarí sa to. Obvykle človek keď niečo veľmi chce, tak sa to nedarí...

sarkad2856
12. srp 2013

@akrew Taky bych řekla že je to ovu.Jak dlouho to trvá?

lentilka28
12. srp 2013

@akrew podle mě je to ovu 😉

akrew
autor
12. srp 2013

lasirena asi trištvrte roka, aj ja si to vravím, že by som to mala nechať tak, no nejak mi to nejde :( @sarkad2856 trvá to už cca 2 týždne... len včera sa pridali závraty...

sarkad2856
12. srp 2013

@akrew aha,tak pokud jsou problémy už tak dlouho tak to asi ovu nebude,počkala bych a zkusila udělat test,ten si nedělala?

akrew
autor
12. srp 2013

@sarkad2856 ešte nie, chcela som počkať či príde mrcha alebo nie, snažím sa až tak moc sa nesnažíť aby som nakoniec nebola sklamaná ešte viac ... rozhodla som sa že si ho urobím ak mi bude meškať 🙂 len je to také čudné, ani neviem prečo som sem písala, asi preto aby ma niekto uistil, alebo popísal tie príznaky, fakt neviem sama, zvláštne pocity sú to 🙂

sarkad2856
13. srp 2013

@akrew Chápu,ale i přes těhotenství klidně můžeš MS dostat.Někdy si říkám že jsem asi blázen ale některé těhu příznaky si pak vsugerovávám 😒 Tak hodně moc bychoom mimi chtěly 🙂

akrew
autor
13. srp 2013

@sarkad2856 presne je to aj môj problém, tiež si vsugerujem nejaké príznaky a ako keby som ich privolávala a zase nič :( tak vám držím palce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru