Výtok 6. den po ovulaci, máte zkušenost?

maice
16. pro 2013

Ahoj, prosím o Vaše zkušenosti. 6. den po ovulaci se u mě objevil velmi hojný karamelový (ale jednorázový ) výtok. Máte s tím nějkaou zkušenost? Myslíte, že se může jednat o zahnizďování? Děkuju

neominka
16. pro 2013

@maice no klidne to uhnizdovani byt muze, i kdyz to byva vetsinou 7-8 den DPO... Ale klidne to byt muze 🙂

maice
autor
16. pro 2013

Po vcerejsku pokracuje spineni i dnes, na MS mi to prijde hodne brzy ☹

bergina
8. únor 2014

Já měla ovu 2.ho a od včera mám výtok... Ale normálně bílý, tak by mě taky zajímalo, jestli je to uhnizdovani

kackabo
10. bře 2014

Já měla cca 6a 7.dne po ovu výtok takový hodně hustý dožluta možná taky takový karamel světlejší a dnes už ne, ms očekávám někdy ke konci tohoto týdne začátkem dalšího, mám dost nateklý podbříšek a celkově nafouklé břicho, občas mě píchá v podbříšku včera večer mě tam i bolelo

reezi
17. bře 2014

Ahoj já jsem 6 a 7 den po sexu začala špinit, včera jsem začala slabě krvácet a v krvi malé sraženinky...nejdříve jsem si myslela, že jde o nidaci, ale ty sraženinky mě matou, stalo se to někomu z vás? děkuji
( je to opravdu jen slabé krvácení nevyužiji víc než dvě intimky den+noc) P.S.
MS mám mít až příští týden..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru