Výtok z bradavek, může se jednat o těhotenství?

ladus88
11. únor 2013

Dobry vecer,sice se mi to zda divne ale i tak se optam,ms 2.12./eventualni oplodneni) 14.12,jen jednodenni spineni,6.1. slabsi ms a ted 6.2.Jenze 14.1. 8DC testovano a nic.Vytok z obo bradavek mam cca 2-3 tydny.Muze se takhle brzo jednat o tehotenstvi?Krom gs mamavit nic jineho neuzivam.Vytok je ciry.

ivekr
12. únor 2013

@ladus88 ahojíky, jen se optám tt je negativní? Já taky měla jednou takový výtok z bradavek a bylo to způsobené vyšší hladinou prolaktinu, takže bych to viděla na návštěvu gynekologa. Jinak já těhu ještě nebyla, ale dle negativního tt soudím, že to asi těhu nebude?

romuaska
12. únor 2013

@ladus88 jj muže to být jen třeba změna hladiny hormonu,u těhotenství mi to začlo téct až později,

andulka86
12. únor 2013

bohužel ho někdo má spíše v druhé polovině cyklu před MS, já tedy ano. Po otěhotnění jsem ho právě neměla ☹

ladus88
autor
15. únor 2013

Dekuji za odpovedi no na 22.2.jsem uz objednana

ladus88
autor
15. únor 2013

@ivekr jj vysel negativni testovala jsem 8DC cca 20 den od ovu

ladus88
autor
23. únor 2013

@romuaska Dekuji ,vcera sem byla na krvi,bylo mi receno ze to muze byt tehotenstvi aji vyssi hladina prolaktinu,cekam do uterka na vysledky...🙂

ladus88
autor
26. únor 2013

@andulka86
@ivekr
@romuaska Tak dnesni vysledky dopadly tak ze hcg aji prolaktin negativni...Takze dal to stejne...boest hlavy,bricha a vytok pokrqcuje bez dalsi diagnozy...☹

ebsian
26. únor 2013

@ladus88 Teklo mi mlíčko až od 29 týdne..

penelope26
12. říj 2014

Dobry den mam na vas prozbycku mam 2 letou dceru a kojil jsem ji 3 mesice potom mi mleko zmizelo a ted asi 3 pry pozoruji vítok z bradavky je to asi mazivo a bolest psrou ale mestuaci ocekavam pristi tyden nevite co to muze byt dekuji

penelope26
12. říj 2014

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

penelope26
12. říj 2014

Dobry den mam na vas prozbycku mam 2 letou dceru a kojil jsem ji 3 mesice potom mi mleko zmizelo a ted asi 3 pry pozoruji vítok z bradavky je to asi mazivo a bolest psrou ale mestuaci ocekavam pristi tyden nevite co to muze byt dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru