Vyvolávačka nic nevyvolala. Stalo se to někomu?

luccii
22. dub 2008

Stalo se to někomu? Těhotná bohužel být nemůžu...
Když mi MS nepřijde ani zítra, mám prý jít na gyndu...

mmmk
20. kvě 2008

Mne se strasne nelibi pristup doktoru, ze nemenstruovani nebo strasne nepravidelne a dlouhe cykly jsou v poradku! Zajimave je, jak vsichni rvou, ze se nemaji brat HA v kuse a ze menstruovat zena musi, i kdyz je to jen krvaceni ze spadu! Pritom zase jini vytecnici klidne predepisou ty druhy HA, kde je MS jen jednou az 3 mesice 😠

tinau
20. kvě 2008

ten moj ma zase taky pristup, ze mi vlastne nic dokopy nepovedal... ja vlastne ani neviem preco mi meska (ked doteraz to nikdy neurobila) a ani nepovedal co mi ide pichnut a co to urobi, ake to moze mat dosledky

pripadala som si ak keby mal nejaku pasovu vyrobu ... 😠

velmi sa hneval lebo ja teraz vlastne ani neviem co sa deje a pekne ma vypoklonkoval z ordinacie

takze si berem odtial kartu a idem k inemu lekarovi

petuska03
22. čer 2010

Ahojte dievcence..mam jeden problem,bola som na vyvolavacke uz druhy raz tento rok po sebe....naposledy som po vyvolavacke dostala MS 16 aprila po 10tich dnoch od pichnutia..meskala mi vtedy MS 35 dni.....teraz som bola na nej 8.juna a este stale MS neprisla :(((((((((((((((
trochu mam obavy..mala som sexik naposledy 8 maja a robila som si tehot.test tyzden 10 dni potom a posledny tehot.test 25.maja a bol negativny....takze tehotna asi nie som..ale ta MS stale nikde....
stale mam obavy,dnes je to presne dva tyzdne od pichnutia :( aj vy mate skusenost ze sa MS nedostavila do dvoch tyzdnov po pichnuti?

petuska03
22. čer 2010

Ahojte dievcence..mam jeden problem,bola som na vyvolavacke uz druhy raz tento rok po sebe....naposledy som po vyvolavacke dostala MS 16 aprila po 10tich dnoch od pichnutia..meskala mi vtedy MS 35 dni.....teraz som bola na nej 8.juna a este stale MS neprisla :(((((((((((((((
trochu mam obavy..mala som sexik naposledy 8 maja a robila som si tehot.test tyzden 10 dni potom a posledny tehot.test 25.maja a bol negativny....takze tehotna asi nie som..ale ta MS stale nikde....
stale mam obavy,dnes je to presne dva tyzdne od pichnutia :( aj vy mate skusenost ze sa MS nedostavila do dvoch tyzdnov po pichnuti?

bebinko
11. led 2013

ahoj chci se zeptat zda mate zkusenost stim ze cysta muze ovlivnit tehotensky test??? mela jsem i predtim cysty vzdy mi pichli agolutin a cysta zmizela ale nikdy jsem nemela pozitivni test, jsem zoufala a to cekani je nejhorsi, dekuji

saidy
28. led 2017

Ahoj holky, obnovuji diskuzi. Nepřišla mi druhá porevizní MS (první byla v termínu), po 10 dnech zpoždění jsem dostala vyvolávačku (na UTZ cysta, HCG z krve negativní). Dneska je to 11. den od injekce a pořád nic, jenom po sexu bylo trošku krve a za pár minut už čisto. Nevíte, jak se to řeší dál, pokud vyvolávačka nezabere? MS chodila vždycky na čas, i po revizi (ZT v 8tt) první přišla včas a teď nic. Ráda bych otěhotněla, ale s takovým cyklem necyklem nevím, mám zpoždění 21 dnů a negativní testy ☹

domuskalarisa
11. únor 2017

@saidy jak to dopadlo?

saidy
12. únor 2017

@domuskalarisa nakonec přišla po 13 dnech a cysty odešly s ní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru