Vyvolávačka nic nevyvolala. Stalo se to někomu?

luccii
22. dub 2008

Stalo se to někomu? Těhotná bohužel být nemůžu...
Když mi MS nepřijde ani zítra, mám prý jít na gyndu...

elana
22. dub 2008

Když to není těhu, tak příčina bývá většinou v poruše první fáze cyklu, že není dostatečně připravená sliznice estrogeny, říká se tomu negativní progesteronový test.

Dr. Ti nejspíš vypíše žádanku na horm. profil a bude se to léčit.

malaika
22. dub 2008

jak dlouho jsi po vyvolávačce? Tohle se řeší v mnoha diskuzích... udává se, že MS může přijít až 10-14 po injekci...

luccii
autor
22. dub 2008

malaika: jsem 9. den po ní... podle me gynekolozky ma MS prijit do 7-10 dnu po vyvolavacce

terkytka
22. dub 2008

Tak to ještě klidně počkej týden, do 14 dnů by měla přijít, taky mi injekce působila až za dlouho. Když neproběhne ovulace, nevytvoří se ani dostatečná sliznice pro uhnízdění vajíčka=není MS. Injekce je silná dávka progesteronu, která MS vyvolá, ale třeba to chvíli trvá.

luccii
autor
23. dub 2008

terkytka a dalsi mesic jsi uz MS mela?

poleva
23. dub 2008

nič si z toho nerob
po vyvolávačke by mala dôjsť od 12 - 14 dní
mne došla na 15 a sama od seba 😵

misa.ottovka
23. dub 2008

Ahojík holky, mám podobný problém, akorát s tím rozdílem, že snažilkuju, HA jsem vysadila už před půl rokem a od té doby mám MS naprosto pravidelně 28 DC. Dneska jsem 33DC, těhu test 2x negativní, tak řeším,jestli jít na vyvolávačku??????????

kapka
23. dub 2008

miša,můžeš být těhu-testy to někomu ukáží později.....Na vyvolávačku máš čas mě se ms zpozdila o tři týdny taky mívám cyklus 28 dní a doktor řekl že to je ještě ok...že někdy z neznámých příčin se ms opozdí.....

vendulka
23. dub 2008

já když šla v první cyklius na vyvolání, tak mi mudr. říkala, že to může přijít až do 14 dní, mně to přišlo myslím 6 den...a celkem jsme byla 60DC

misa.ottovka
23. dub 2008

Kapka děkuji za radu jsem z té mojí situace zmatená a ny vyvolávačku se mi moc nechce...Dr.mi taky říkala at přijdu až později

poleva
23. dub 2008

môže dôjsť aj skôr
ale mala by od 12 - 14 dní
ked si dáte do google vyhladávača agolutín - je tam príbalový leták a je to tam pekne rozpísané.
ja som bola na nervy z tej injekcie, som nespala poriadne 2 týždne
no a na 15 den som super spala a poobede dorazila mrcha
teraz mám pravidelne, predtým som nemala asi 2 mesiace lebo som mala missed abort

luccii
autor
23. dub 2008

poleva, to se divim, ja spim normalne... ted to bude 10 dni po pichnuti agolutinu... tak teda na vasi radu jeste pockam... diky holky

a nemam na gynde pozadat o hormonalni profil?

poleva
23. dub 2008

luccii ešte určite počkaj, ja som zle spala a aj hlava ma bolela
a dosť som bola nervózna

luccii
autor
24. dub 2008

tak stale cekam a nic...

mmmk
24. dub 2008

Luci, ja byla 3x na vyvolavacce - cyklus uz asi 70 dni, prvni injekce, 3 tydny, nic. Tak sup, druha injekce, vyssi davka, 14 dni nic. Takze pak 3. a to uz si delal doktor srandu, ze jestli me to nezabije, tak uz se krvaceni spusti. A spustilo, muj cyklus byl asi asi po 130 dnech. Byla jsem jak casovana bomba, tak to ber, ze muze byt i hur 😎

luccii
autor
24. dub 2008

teda mmmk, to jsem jeste neslysela! tak to pockam asi az do pondeli a nebo jen zitra zavolam do ordinace...

mmmk
24. dub 2008

Luccii, mne vzdycky rikali do dvou tydnu od injekce. Pichali ti agolutin?

luccii
autor
24. dub 2008

jj presne ten, ale MUDr. mi rekla, ze MS prijde do 7 az 10 dnu

terkytka
24. dub 2008

Luccii: další měsíc jsem MS dostala normálně, protože mi Clostil vyvolal ovulaci, tudíž musela odejít z těla vytvořená sliznice pro uhnízdění vajíčka.

saska81
24. dub 2008

mne prva vyvolavacka nic nevyvolala tak po 14 dnoch som dostala druhu a MS prisla do 3 dnoch po 60 dnoch cyklu 😉

ivanalysonkova
28. dub 2008

Ahoj holky, tak jsem dnes byla po 14 dnech meškání na vyvolávačce. Prý mám hodně vysokou sliznici, ale těhotenství neviděl. Stalo se některé z Vás, že po injekci MS nepřišla a byly z toho //. A jaké jste měli teploty? Já se pořád držím kolem 36,9 (předovulační teplota 36,3)
díky 😉

luccii
autor
28. dub 2008

tak jsem 47 DC, 14 dnu po vyvolavacce a MS stale nikde... MUDr. chce pockat jeste 14 dni (jsem totiz po operaci slepaku)

tinau
19. kvě 2008

ahojte dievcata, ja mam velmi podobny problem 😒
druhu mesiac snazilkujeme a hned mrcha 10 dni meskala, tak som sa potesila (inokedy mi nikdy nemeskavala, tak som to brala ako hotovu vec)
test bol asi po 5 dnoch meskania negativny, tak som na 11den meskania isla na gyndu a tam mi lekar oznamil, ze nie som tehotna a ze to je nejaka funkcna porucha a pichli mi vyvolavacku
ja som z toho cela nestastna lebo hned na zaciatku snazilkovania zacnu problemy ☹ ja to nechapim a kym sme sa nesnazili o babo, tak vsetko klapalo a mrcha chodila na cas
To mam zacat verit na murphy zakony alebo co???? 😖 😀

kay
19. kvě 2008

ahoj Tinau, já byla na vyvolávačce po cca 50DC minulou středua dnes dostala MS, tzn. cca 14 dnů... ☹záleží na tom, jestli jsi brala HA, jak dlouho a taky jak se Tvoje tělo vypořádá s novým stavem bez HA.. nebo taky nervy určitě pracují..

prettybaby
19. kvě 2008

lucii, no ako? dosla, ci nie?

misule82
20. kvě 2008

Já jsem zatím měla agolutin 2x a vždycky MS dorazila po 5 dnech. Akorát že místo normálních 6 dní, ji mám jen 3 a to ještě slabě 😒

d57
20. kvě 2008

Já když se snažila o první dítě, tak se mi stalo, že jsem MS neměla ani 40 den, testy jsem měla negativní, šla jsem proto na vyvolávačku. Dr. řekl, že by se do 14 dní měla dostavit, ale ultrazvuk mi nedělal, jen se zeptal zda byl těhu test negativní. Když jsem to ani po 14 dnech nedostala, udělala jsem si těhu test a najednou byl pozitivní. Přitom když jsm si ty testy dělala ten 40. den - měla jsem 3 druhy testů a všechny negativní.

tinau
20. kvě 2008

ahojte,

tak ja som vysadila HAK pred dvoma rokmi a vtedy mi meskavala, ale odvtedy sa to uz upravilo a teraz nema dovod meskat 😠

d57 - no, prave ze mne robil ultrazvuk, tak neviem ci sa aj tak mohol zmylit, ale asi skor nie, aj ked je mojim zboznym prianim, aby sa mylil 🙂

a po kolkych meskajucich dnoch vam pichli vyvolavacku?? Mne meskali 10 dni.

mmmk
20. kvě 2008

Tak musim prispet novinkou - opet zmena lekare a konecne jsme nasla takoveho, podle ktereho neni normalni, ze mam takovy sileny necyklus 🙂 Dal mi na vyvolani utrogestan (jdu na laparku, mam PCO) a rekl, ze MS prijde tehdy a tehdy - a? Ona na den presne psila. Brala jsem ten Utrogestan 2-0-2 po dobe 6 dni 😵 Rikal, ze takhle je to nejjistejsi a nejpresnejsi a pro telo nejmene agresivni. Divil se, ze agolutin jeste nekdo pouzival. Kdybych ho navedla sem, tak by se asi divil 😀

tinau
20. kvě 2008

tak aj ja som sa cudovala, ze co to chce do mna pchat 😖
a ako som bola cela z toho mimo, tak som sa ani nedokazal branit

ja si beriem od toho lekara kartu a uz som si aj nasla inu lekarku a mam na nu dobre referenci 🙂
dufam, ze ked ma prezre, tak mi povie nieco viac a hlavne, ze dobre poradi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru