Za jak dlouho po ET/KET se Vám objevila druhá čárka?

evitaa
28. zář 2012

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho se Vám objevila druhá čárka po ET/KET? Jaký testík jste použily? Dostaly jste ms i přes Utrogestan a Estrofem?

caricia1
28. zář 2012

Ahoj🙂 Já měla jen Utrogestan,používala jsem mamatest 10 - za mě,nejlepší,nikdy se nespletl. A // jsem po KET měla 8. den,pak jen sílila,sice pomalu ale sílila 🙂 Držím pěsti!!! 🙂

veverka.terka
28. zář 2012

@evitaa ahojky, mně už taky 8. den byly vidět //, sice slabě, ale byly 🙂 😉 a pak den odedne sílily 🙂 a taky sem měla jenom a pouze mamatest, přijde mi ze všech nejlepší, nejspolehlivější a je za pár korun 😉 ať se taky brzo ukážou krásné // 😉 😉 😉

ruda
28. zář 2012

já měla mmatest a čárka byla 8. den, 7. den jsem měla v krvi 73 HCG

evitaa
autor
28. zář 2012

Pomalu začínám ztrácet naději - dnes je to 11. den a nic ☹ Alespoň že ms ještě nepřišla. V pondělí to jistí doktor.

domca1221
28. zář 2012

Ahoj holky, můžu se zeptat, jak dlouho se vám držel pregnyl 5000 v těle? píchala jsem 19. a včera i dnes mam ducha na testu?? MS má dorazit v neděli, tak vím, že bych měla počkat, ale po skoro 3letech snažení už je to fakt na palici :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru