Zahnízdění oplodněného vajíčka bez příznaků, jde to?

vlci_mak
17. lis 2012

Ahoj holky,
chci se vás zeptat, určitě s tím máte zkušenost vy nebo vaše kamarádky.... Je možné, aby došlo k zahnízdění oplodněného vajíčka v děloze, aniž by to provázely klasické příznaky jako bolest/píchání v podbřišku a špinění? HA jsem vysadila před půl rokem, od té doby mám nepravidelnou MS - prodlužuje se cyklus. Takže jsem přestala počítat dny. Poslední dva měsíce jsem měla cyklus 32/33 dní, takže podle toho bych mohla dostat MS cca 21.11. Nicméně už přes týden mě děsně bolí prsa, což se mi nikdy nestávalo tak brzy, takže předevčírem jsem si dělala test a kupodivu vyšel pozitivně, dnes opět dvě čárky. Chodím častěji čůrat, jakýsi pocit v podbřišku mám, ale jinak kromě prsou a větší únavy nemám další příznaky. Vím, že hormon HCG vylučuje až zahnízděné vajíčko, ale žádné píchání v podbřišku nebo špinění jsem neměla. Je tedy možné zahnízdění bez příznaků nebo se mám obávat mimoděložního těhu?
Předem vám děkuju... 😉

naomi6
17. lis 2012

@vlci_mak Gratuluji k těhu a rozhodně se nestresuj žádným mimoděložním těhotenstvím. Nemusíš mít žádné příznaky. Každá jsme jiná. Kdyby mi nerostlo břicho, tak ani nevím, že jsem byla těhu 😉 Držím palce a užívej si to!

camelinka
17. lis 2012

souhlasim s naomi, kdyby mi nerostlo bricho tak nevim ze jsem tehotna 😉

girafka
17. lis 2012

@vlci_mak já se taky musí přidat k holkám..Nic jsem na sobě nepozorovala, prostě jsem si v práci řekla, že až pojedu domu tak si koupím test a uvidí se a ono se vidělo🙂 Tak moc jsem si to přála, až jsem se toho lekla🙂 Hodně štěstí

vlci_mak
autor
17. lis 2012

Holky, moc děkuju za uklidnění, budu myslet pozitivně. 🙂

camelinka
17. lis 2012

@vlci_mak to je dobre, ono co se ma stat, tak se stane s nervovanim, nebo bez nej a ke konci te bude zlobit takovych tehotenskych neduhu, tak bud rada, ze jestli se zadarilo, tak zadny trapeni nemas 😀 😉

ladus88
17. lis 2012

Muzu se otat na trosilinku jine tema? 😒 Snazime se uz cca 6mesicem,chodim na vyvolavacky aby byla sance nejdriv pravidelneho ms a pak ovulky.Mam 2dny pred injekci a uz je to myslim cca 4den co me zacina jakoby podat v podbrisku.Jsem nahlazene a chodim i vice na wc.Myslite ze by bylo mozne aby se telo uz zacalo samo chystat na ms nebo neco jineho?(treba mimi)Ted me ceka druha vyvolavacka

lv
17. lis 2012

@vlci_mak též o žádnem hnízdění nevím, poznala jsem to až vynecháním menses

beru3nek
20. lis 2012

@ladus88 : já myslím, že můžeš být těhu, držím pěsti

tsterinka
13. srp 2013

ahoj vsem,uz jsem zoufala,ne a ne se to povest.jedno ditko uz mam,ale hodiny mi zaklepaly a ne a ne se to povest.cyklus mam 30 az 33 dni.MS 27.7. trvala 5 dni 1.8. A 8.8. jsme mely styk a 10. me hrozne bolelo v pravem podbrisku,druhy den totez a jeste se k tomu pridala bolest hlavy a dnes me zacaly bolet prsa a tlak v podbrisku,vytok zadny.Je mozne ze by to mohlo znamet neco dobreho? 🙂 predem dekuji za vase odpovedi.

valerie12
20. črc 2016

Dobry den vsem mam otazku.pred tydnem sem dostala menstruaci trvala mi pouze dva dny ale vubec to jako normalni menstruace nevypadalo.s pritelem spime skoro kazdy den a pokazde to do mne da a ja ted nevim jestli sem vtom nebo ne.muzete mi nekdo poradit

misula29
20. črc 2016

@valerie12 poradím ti udělat test 😉

valerie12
21. črc 2016

@misula29. Děkuji a myslite že bych mohla byt vtom protoze toto se mi este nikdy nestalo ????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru