Záleží na intenzitě čárky těhu testu?

ladyella
15. črc 2013

Ahojky, zalezi na intenzite? Uz tyden mam druhou carku na testu, je slabounka ale ruzova a viditelna, ale opravdu slaba a 7 dni co testuji tak se nezmenila. Digitalni clearblue mi vysel pozitivni 1-2. Stalo se to nektere z Vas, ze jste proste ty dalnice nikdy nemely a presto se nejednalo o mimodelzni tehotenstvi a vse dopadlo dobre? Jinak priznaky mam, sem tam me boli bricho jako pri ms, citliv bradavky, ktere jindy moc nemivam, slaby bily vytok temer od ovulace a bt se drzi stale nahore..cyklus mam dlouhy cca 40dni a dnes jsem 46dc. Moc vsem predek dekuji za odpovedi 🙂

luckamb
15. črc 2013

Být tebou skočím si dvakrát po sobě na krev ať víš jestli hcg roste nebo ne....kdyby nerostlo nebo rostlo pomalu, může být riziko mimoděložního. Takže popros Dr. a ona tě na tu krev určitě pošle...kdyby ne, můžeš si tam dojít i ajko samoplátce.

ratatooy
15. črc 2013

nezaleží,já dalnice nikdy nemela,zaeži to na vyšce hcg,jinak gratuluju k těhotenství,ale určo zajdi na krev at se vi že je vše v pořádku

berynka
15. črc 2013

Ne, po týdnu už jsem měla čárky stejně silné

sarkad2856
15. črc 2013

Přesně tak jak je tady už psané čárky jako dálnice být nemusí,tam je důležité aby stoupalo hcg ... test může být vadný nebo něco jiného a proto někomu neukazuje hezké // čárky a tak potom je lepší koupit ten digi...Já měla taky vše ok a nakonec to nedopadlo 😒 takže bych šla co nejdříve k dr at veme krev

vlckulka
15. črc 2013

Řekla bych, že na síle čárky úplně nezáleží, ale zase si myslím, že sílit by měla podle toho, jak stoupá hcg 🙂 Děti mám vymodlené, takže po prvním pozitivním testu jsem testovala jak smyslů zbavená 😀 a čárka byla slaboučká a postupně sílila 🙂

luciinka001
15. črc 2013

Ja sem ji teda taky nemela uplne stejnou jako tu prvni 🙂

ckei
15. črc 2013

@ladyella já to tak měla, asi 5dní jsem měla čárku pořád stejně slabou a nakonec to skončilo potratem.

kamiska
15. črc 2013

Měla jsem nevyrazne - ne moc silici. Vysledek vidis - nevidis v profilu.

barbusinka
15. črc 2013

Jak bylo řečeno, nezáleží na intenzitě. Zajdi k doktorce a uvidíš - nemá smysl se zbytečně nervovat... Neklesej na mysli, já měla test negativní, pak pozitivní a mimino z toho je v pohodě 😉

lucieandrlova
15. črc 2013

Připojuji se, že nezáleží na intenzitě. Já jsem měla první slabou čárku, téměř nebyla vidět (to jsem byla ve 2 týdnu) a po týdnu zesílila. A pak už byla zřetelná. (Jak postupně přibývaly hormony...) Nejjistější je odběr krve. Testy (proužky) ukazují zřetelně většinou až kolem 4 týdne. Jak psaly maminky přede mnou - zajít na gynekologii. Lékař musí udělat prohlídku a zkontrolovat, že miminko je tam, kde má být. Přeji hodně štěstí!

nikollita
16. črc 2013

Já jsem taky neměla vyloženě dálnice. Ty byly až tak 3 týdny po (ne)očekávané MS, jinak čárka slabá, ale viditelná.

sheima
20. črc 2013

U obou holčiček jsem měla čárku slaboučkou.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru