Zapomněla jsem vzít pilulku Azalie, mohu být těhotná?

edelin
2. črc 2013

Ahoj, už asi 22dní beru azalii, jsem po porodu v dubnu. Někdy v druhém týdnu jsem zapomněla 2pilulky a teď v sobotu večer jsem jí taky zapomněla - vím jsem blbka :D , vzala jsem jí až odpoledne kdy jsme měli s přítelem nechráněný styk - poprvé asi po půl roce... Teď tu tak sedím s malou 3měsíce na klíně, pobolívá mě břicho a jsem nějaká nervózní... :D Co myslíte můžu být těhotná? Kdy si udělat test když nemám MS? Jen cca před týdnem jsem pár dní špinila.

dri
3. črc 2013

Hoj,jestli jsi těhotná,to ti neporadím.Beru taky Azalii a sem tam mě břicho pobolívá. Abych si ji nezapomínala brát,nastavila jsem si v telefonu budík a ten mě upozorňuje. Vypnu ho až si prášek opravdu vemu 🙂)

edelin
autor
6. črc 2013

Taky budu muset nastavit, jak je člověk po roce bez tabletek tak zapomíná a ještě když pořád lítám kolem prcka... Tak uvidíme - už je to týden! :D

terez27
6. črc 2013

test bych si udělala tak 10 dní po styku ráno, to už by mělo být něco vidět a pro jistotu ještě za 2 dny zopakovala...ať to dobře dopadne.)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru