Zase slabší čárka. Měla by sílit?

ellozz
21. únor 2012

Ahoj, rada bych vas poprosila o vase nazory.
Mam tri dny zpozdenou ms, jsem 16 dpo. MS mam pravidelnou, tak jsem si hned první den vynechani udelala test a byl pozitivni - slabsi carka nez kontrolni carka, ale dost jasna. Dnes jsem pokus opakovala a zase carka stejne silna jako prvni den.
Na webech jsem našla info, že damam, ktere mely pozitivni test carka silila.
Co si, prosim myslite, mate podobnou zkusenost? Diky

pospes
21. únor 2012

Myslím si, že pokud půjde opravdu o těhu, tak čárka bude sílit postupně, zkus den, dva počkat a testovat znovu 😉

spagatice
21. únor 2012

Záleží na tom, jakou značku testu máš. Já jsem nikdy neměla testovací čárku stejně silnou, nebo silnější než kontrolní. A když se mi ta testovací hodně přiblížila kontrolní, tak to bylo na úplně obyčejných testech. Na mamatestech jsem měla dost velký rozdíl v odstínech. No a mám dvě děti 😀

ellozz
autor
21. únor 2012

Moc diky, pridávám fotku, treba jsem paranoidni.
Prozila jsem si zamlkle tehotestvi a tam den zpozdeni a carka stejne silna jako kontrolni.

pospes
21. únor 2012

@ellozz Tak to jsou začínající dálnice 😉 Vypadá to slibně 🙂 Zkus testnout za pár dní...

saminomimino
21. únor 2012

hcg stoupá každých 48 hod takže testovat obden,ale vaše je jasné těhu není co řešit 😉

crca
21. únor 2012

Tohle jsou nepřehlédnutelné // 😀 takové jsem neměla ani při HCG 800 s dvojkama a nijak extra nesílily,nikdy jsem je neměla jako kontrolní takže potichoučku gratuluju 😉

marketa97
21. únor 2012

to je jasně pozitivní test 🙂 souhlasím s pospes, zkus dva dny počkat a pak opakuj znovu 🙂

salomee
21. únor 2012

@ellozz Já jsem měla podobnou pár dní po vynechání a pak jsem ještě testovala ze sportu po dalších pár dnech a nikdy jsem neměla kontrolní stejnou jako testovací... nevím, čím to je, ale snad to ničemu nevadí. Asi kdyby nesílil "duch", je to o něčem jiném, ale tohle jsou už seriózní čárky🙂.

ellozz
autor
21. únor 2012

Moc diky🙂 na pochybnost mi vnukla sestricka meho gynekologa, ktera mi rekla, ze pozitivni test nic neznamena. Mam si zavolat pristi tyden a na dalsi tyden me pry objedna. Jeste jednou moc diky🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru