Zpožděná menstruace 3 dny, je na test ještě brzy?

nynuska
20. led 2013

Ahojky, hrozně bych potřebovala poradit.. Ve čtvrtek 17.1 měla přijít MS ale nepřišla, tak jsem si hned dělala testík a byla tam slaboučká čárka, včera na mamatestu se taky objevila, ale dneska ráno byl test úplně negativní. Prostě ani ťuk. Je možné že je na testování ještě moc brzy? Kdybych nebyla těhotná, tak mi je divný, že se mi zvětšili prsa a hrozně mě bolí a to už asi 14 dní. Poradte prosím. Vím, že čtyři dny zpoždění nic neni, ale určitě mi rozumíte 🙂

bart3wik
15. čer 2016

Ahoj, mám už týden spoždění MS a stále nic, 1. den se mi nic neukázalo, mám to skusit znovu?

sunny79
10. srp 2016

ahoj vsichni, tak pridam take torosku do mlyna 🙂. Mam zpozdeni 3 dny, menstruaci mam maximalne po 28 dnech, takze cekame co bude. Minuly mesic jsem ji dokonce mela uz po 21 dnech,ale to pricitam prvni inseminaci. Jsme totiz tento mesic po druhe inseminaci, takze vim diky ultrazvuku a doktorovi, ze jsem ovulovala presne den po inseminaci, tudiz je zde velka pravdepodobnost, ze mohlo dojit k otehotneni. Bojim si udelat test, protoze se bojim zklamani. Stale me poboliva bricho,ale tento mesic me bolelo nejak jinak. Paty den od ovulace me na par hodin hodne intenzivne bolelo bricho a neskutecne se mi nafouklo,ale uz druhy den zase nic. Den pred ocekavanou menstruaci a v den ocekavane menstruace me bolelo bricho taky,ale mene intenzivne nez normalne mivam, take me tolik neboli zada. Vlastne tyto bolesti se prubezne stale objevuji a mizi i ted. Nekdy me v brize picha, nekdy je to jen tlak, nekdy mam pocit,ze mi prijde menzes a pak to zase odezni. Nemam zadne nevolnosti ani zvetsena, nebo citliva prsa, nic podobneho. Pockam asi jeste do pozitri a rano si udelam svuj prvni test, jen doufam,ze mi menzes neprisla z nervu nebo tak neco. Taky jsem mela ted par dni porad pocit zimy a chodim doma ve svetru a balim se do deky. Teplotu si merim kazde rano a neklesla mi jako u menzes,ale kolisa mezi 36.9 a 36.7, neroste jak pisou jine tehulky. Tak proste nevim, holt budu cekat 🙂. Drzte pesti.

sunny79
10. srp 2016

@sunny79 Tak jsem to nevydrzela a udelala si ted test, bohuzel vysel negativni, tak jsem zklamana,ale menzes stale nikde, tak nevim co si myslet a zda uz ted je vhodne volat svemu doktorovi, nechci jit ted na vyvolavacku, co kdyz mam jen nizkou hladinu hCG a teplota mi taky nesla dolu. Jsem z toho smutna ☹

sunny79
10. srp 2016

@pandabox ahoj, chtela jsem se jen optat jak to dopadlo. Jsem rada,ze si napsala,ze na tebe tehu testy neplati, protoze ja mam ted poprve zpozdeni 3 dny, takze uz je to 30 den a normalne mam menstruaci po 28 dnech. Dnes jsem to nevydrzela a udelala si test,ale je negativni ☹, tak nevim. Jeste pockam, neklesla mi ani teplota a porad se drzi mezi 36.7 - 36.9, normalne mam mit touhle dobou tak 36.2-36.5. No proste nevim zda jit uz k doktorovi a nebo to jeste nevzdavat.

zupou92
11. říj 2016

Ahoj, ja neberu HA uz tak 2.5 roku,zatim se nezadarilo. Normalne mam mens.tak 25-28 dni, ted jsem mela 4 dny zpozdeni,ale test jsem si nedelala,protoze dnes rano menstr.prisla. tak jsem to obrecela...podle me je blbost si ten test delat(myslim sebe),kdyz menses prisla....

bibianka111
22. říj 2016

@nynuska
Ahoj bejt tebou tak si udelam dr.max test .
Protoze mamatesty prý delaji falesne duchy 🙂 kdyz se ti tam objevila slaba čarka a pak nic tak si myslim ze to byl opravdu falešnak ...

han86
16. lis 2016

Ahoj holky, dostávám menstruaci vzdy pravidelne a ted již 5 dni zpozdeni. Delala jsem si 3 ruzne testy a na kazdem //... V pondeli jdu k doktorovi a uvidim, co se dozvim.. vubec se mi nechce verit, ze bych mohla byt v tom. Drzi se me ted jiz dva tydny chripka, tak jsem myslela, ze to je zpozdene diky tomu.. Bricho me boli, jako by to melo kazdou chvilku prijit a stale nic.. jake jste mely priznaky?

bibianka111
16. lis 2016

@han86
5 dní zpoždení...
Test pozitivni
Určite jsi tehu 🙂 gratuluji

kacenkamichal
11. kvě 2017

Ahoj poradí mi někdo?
Menstruace mi nedorazila už týden, ale hrozně mě svědí prsa trochu se zvětšily, občas mě Pícha v podbřišku, ale test stále negativní :( jsem s toho nešťastná

klarinoo
24. kvě 2017

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat. Snažíme se o dítě, neřeším řádnou teplotu, hleny. Mám staženou aplikaci inteligentní žena. Dnes mám 2den zpoždění, ale negativní. Mám test z Dr.Max. Je to brzy na test? Bolí mě prsa i divně žaludek

kacenka_1707
24. kvě 2017

Ahoj,jak tak tady čtu vaše příspěvky,tak mam stejny problém.už 3 den mam zpoždění,boli mi bricho jak kdybych to mela dostat.prsa jsem mela natekle bolestive ted to trochu splasklo ale menses nikde ani priznak(vytok)nic....s manzelem se snazime o mimco 5.5 jsem mela ovu tak jsme toho vyuzili😄 tak nevim jestli mam doufat nechci panikařit a nechci byt zase sklamana.mam vydrzet??,co vy na to?😕

aleenka1234
24. kvě 2017

@kacenka_1707 udělej si test, na měla silnou druhou čárku už v den ms.

kacenka_1707
24. kvě 2017

Tak jsem neodolala a pred chvili jsem si udelala test a je pozitivni no a zitra chci k doktorce aby mi to štěstí potvrdila 😁

kykyna25
5. čer 2017

ahoj pred mesicem sem mela s pritelem pohlavni styk sice sem antinkoncepci brala ale myslim ze sem jeden zapomela vzit ted uz 3 dny mam zpozdeni u menstruace test sem si delala ale negativni tak nevim jestli bylo brzo nikdy sem zpozdeni nemela dekuji za radu

bubicko
1. črc 2017

@sunny79 ahoj chci se zeptat jestli to vyšlo já mám ty samé příznaky dekuji

kacenka_1707
2. črc 2017

@bubicko
Jestli mas priznaky,co jsem sem psala já,jako pnuti a bolestivost prsou a celkove divný pocit v podbrisku jako kdyby si to mela dostat tak u me se to potvrdilo.jsem v 10+5tt.udelej si popř.testik ať víš a jestli jseš tak se ti to ukáže i kdyby sis ho udelala večer.nebo behem dne.drzim palce

denisavolsikova
2. čer 2020

@llluckaaa Dobrý den ,mohu se zeptat? Mám 3 dny od vynechani MS a test dnes ráno negativní, myslíte že je brzy? Nebo se mám priklanet k tomu že test je prostě negativní děkuji.

kopretinkaruze
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru