Zpožděná menstruace 3 dny, je na test ještě brzy?

nynuska
20. led 2013

Ahojky, hrozně bych potřebovala poradit.. Ve čtvrtek 17.1 měla přijít MS ale nepřišla, tak jsem si hned dělala testík a byla tam slaboučká čárka, včera na mamatestu se taky objevila, ale dneska ráno byl test úplně negativní. Prostě ani ťuk. Je možné že je na testování ještě moc brzy? Kdybych nebyla těhotná, tak mi je divný, že se mi zvětšili prsa a hrozně mě bolí a to už asi 14 dní. Poradte prosím. Vím, že čtyři dny zpoždění nic neni, ale určitě mi rozumíte 🙂

llluckaaa
20. led 2013

Ahoj, mně testy i po vynechání MS vycházely tak nějak nejednoznačně a je z toho Matýsek. Takže já bych to viděla pozitivně. Gratuluju 😵

band
20. led 2013

pokud jsou testy stejně citlivé a všechny si je dělala z ranní moči, tak to, že tam čárka byla a dnes není - není moc dobré ☹...ještě bych zítra testovala, jestli to není testem, ale mě když se to takto stávalo, tak to byla biochemická gravidita a konec ☹ ...takže se něco začalo dít a pak to nedopadlo...držim palce ať je to špatným použitím testu a zítra vykoukne čárka!

coxa
20. led 2013

Myslím, že budeš muset dva tři dny vydržet a pak udělat test znovu, těžko ti někdo něco jiného poradí.

eloana
20. led 2013

ahoj to je indivudualni...... ja mela v den vynechani temer stejnou jako kontrolni.....kamaradce vysel test az za 14 dni(od doby co mela testovat) byla po IUI zadna opozdena ovulace......

blahova_andrea
20. led 2013

já si dělala test také 3.den po vynechání a bylo to jasné! 😀 takže brzy určitě není. ale testy jsou různé a ne vždy spolehlivé.

sarkad2856
20. led 2013

Já bych počkala dva dny ono by to opravdu mohlo být i testem,Kamarádka byla taky těhotná a najednou jí test nic neukázel,takže bych se přikláněla že si a test selhal.Hodně štěstí 🙂

anetka1701
20. led 2013

Tohle může znamenat úplně cokoliv... Ale zjistila jsem, že v nemocnici na gyndě, ale i třeba na poliklinice v laboratoři, je možný vyžádat si odběr krve na HCG jako samoplátce. Stojí to mezi 200-400 korunama a tam pak máš jasno - žádná falešná pozitivita.

kaaca11
20. led 2013

Já bych měla dostat MS dnes, test jsem si udělala už předevčířem - z ranní moči Mamatest 10 Comfort - okamžitě se objevily dvě stejně silné čárky, chtěla jsem si to ověřit, tak jsem si koupila digitální Clear Blue - udělala jsem si ho večer a vyšel mi + a doba 3 týdny. Dokáže ukázat už délku těhotenství i 1-2 týdny.

romantika
20. led 2013

pockala bych i s tou krvi( ta stoji tak 250KC a stejnak prukazne to je az se vam HCG nejak zvysi coz z jednoho testu nepoznate), ja to mela stejne a az snad do 6-7tt mela hcg velice nizke takze bych nevedela, prcek si daval na cas. Utratila jsem majland za tehu testy ☹ taky skoda penez. Vyckejte, pokud nebudete mit obtize, spineni a tak, tak bych jen co 2-3 dny spis ty tri udelala testik. Mohla jste jako ja otehotnela v druhe fazi cyklu a vse se trochu zpomalilo.
Jinak kdybyste sla na to HCG tak gestacni vacek se tvori az pri HCG vyssi nez 1000. Coz u mne bylo snad az 7+ neco a u prvniho tehu 4+0 je to velice individualni.
Take mi ty testy ukazovali tehu dost rozdilne, jednou ne jednou jo.
Takze kdyby bylo vse ok a nemela jste treba spineni sla bych k dr. ne driv nez 6 tt. Je dulezite tam jit do cca 8-9tt kdyby slo o mimotehu, aby se to vcas podchytilo.
Drzim palce

eva0312
21. led 2013

Já jsem si u obou dětí dělala testy několikrát, pokaždé mi vyšly napoprvé negativně, počkala jsem několik dní a potom už byly pozitivní. Já být tebou, tak ještě chvíli počkám a potom si udělej test znovu. Držím palce. 🙂

jasminecek
21. led 2013

Mně na mamatestu minulý měsíc vyšla slabá čárka po limitu, další dva dny taky a pak přišla menstruace. Těhotná jsem nebyla. Vždy se mi po limitu na těchto testech čárečky dělaly.
Vždy jsem měla pozitivní test 28 DC, pak jen sílil.

lenicka07
21. led 2013

Ahojky, mě v případě obou těhotenství vyšla už druhý den po vynechání menstruace slabá čárka (ale objevila se téměř hned). A to jsem testovala odpoledne. Měla jsem Mamatest, byly tam v balení testy dva a testovala jsem hned další den a výsledek byl ten samý. Pak už jsem tomu věřila 🙂 V tvém případě bych ještě dva tři dny počkala a zopakovala test a hlavně bych se nenervovala. Když jsem si testy dělala a nebyla jsem těhu, nikdy mi tam nic nevyšlo.

ruzicka_2
30. led 2014

Ahojky zdravim všechny maminky , Před měsicem 22. prosince jsem Ms dostala s tim ze kazdy mesic opozdene max pet dni a dorazila , je teda pravda ze v prosinci byla kratka a tento mesic porad nic emoticon Mam uz spozdený ciklus šesty den pokazde kdyz to melo prijit tak jsem citila priznaky v podbrisku krece ze stran me boleli prsa to jsem i zasla k ke gynekolozce s tim to problemem v listopadu kde me tedyx ujistila ze je to normalni a pokazde pred ms jsem si udelala test bohuzel , Jsem nenarazila nikdy na mamatest 10, je pravda ze jsem vzdy byla sklamana protoze zadna carka emoticon snazime se s pritelem o mimi kdy to bude trvat uz rok , proto jsem si nasla tuto diskuzi . Kde me zaujali nazory Vas vsech byla bych rada moc o nejakou radu jestli jsi ten test mam zkusit abych vedela na cem jsem emoticon . Drzte mi palecky abych nesla na injekci na vyvolani Ms, jaky test je nejlepsi kdyz mam nizke hcg v moci dekuji mockrat za rady . Preji hezky den. 😉

kiara9
12. bře 2014

Zdravím,mám otázku,v prosinci jsem vysadila HA,dalsi mesice menstruace chodila na den presne. S pritelem zkousime mimi a mam ted zpozdeni 3 dny. Pred ocekavanou menstruaci jsem mela klasicke priznaky a i bolest prsou. Test mi vysel negativni. Je mozne,ze se mi vysnene dve carky jeste ukazou nebo mam spise cekat menstruaci? Diky 🙂

kaczuska
12. bře 2014

Já jsem to měla podobně, dělala jsem si klasické mamatesty a zprvu to bylo negativní, pak tam byl malý duch (takže pořád jako kdyby to nebylo jednoznačné), tak mě to nedalo a udělala jsem si digitální test a tam mě to potvrdilo těhotenství 2-3 týdny. 🙂 Hodně štěstí =)

michalka_n
14. dub 2015

NOOO JÁ MÁM NĚCO PODOBNÝHO 3 DNY ZPOŽDĚNÍ MÝVÁM NEJDELŠÍ CYKLUS 31 DNÍ, UŽ TÝDEN POBOLÍVÁ TROŠKU POBŘÍŠEK A NA DOTEK JEN BRADAVKY....TYDEN HODNĚ BÍLÉHO HLENU U ČÍPKU ALE TEST DNES RANO NEGATIVNÍ :( TAKŽE ASI ČEKÁM MS :(

klear1
3. čer 2015

Hezké odpoledne, ráda bych se zeptala jak jste holky dopadly, pročítala jsem tuto konverzaci a jsem na to nyní stejně. Cykly mám pravidelně po 31 dnech, nyní 3 den zpoždění, na testech bílo ( včera něco málo viditelné ale jen pro mě 🙂 )O miminko se snažíme už rok a pul, takže už jsem trochu zklamaná z předešlých neúspěchů. Potom jsem si přečetla vaše příspěvky a naděje tam trochu je, myslíte, že by // mohly vykouknout ještě později ? 🙂 děkuji

saga100
1. črc 2015

Ahoj holky. Muj doktor ma ted 14 dovcu a tak to zkusim tady. Menses byl nepravidelny - cca po 14 dnech. Koupila jsem v dubnu gynex a hned nasledujici mesic krasnych 28 dni cyklus.Gynex uz neberu, piju kontryhel a od ovulace malinik. Ovu byla květen i cerven - dle testu a dle hlenu 🙂. Snazeni taky byla 🙂. Minuly ctvrtek jsem to mela dostat.Lehce me od toho dne poboliva bricho jako kdyz to mam dostat, ale nic. Dnes jsem si udelala tehu test, ale negativni. Tresti me hlava jak blazen. Nikdy jsem zpozdeni nemela....Poznám sama nějak, ze treba trpim zanetem, ci mam cystu? Ve stresu nejsem...

michaelapce
9. črc 2015

Zdravim,devcata chtela bych Vas poprosit o radu,uz tri mesice se s pritelem snazime o mimiska ale stale se nedari.Dnesk rano jsem testovala Mamates a byl slabe pozitivni,a odpol mi kamaradka poradila test pepino a byl jasne negativni MS mam zpozdenou cca 3 dny :( mela jste s tim nektrea z Vas zkusenost???je tu sance ze bych mohla byt tehule???Predem dekuji za Vase odpovedi.

michell28
9. črc 2015

Já teda zkoušela test až 3 dny po termínu, kdy jsem měla mít menzes a na 2 testech se hned (ani to netrvalo 3 minuty dle návodu) objevili silné 2 čárky 🙂 🙂 ale každá to máme jinak. Zkusila bych i když je to těžký vydržet fakt dlouho odreagovat se čekání si nějak zpříjemnit a zkusila bych fakt hodně kvalitní 2 testy třeba až za další 3 dny. Ať je jistota 😎 a na gyndu taky moc neplašit a jít až třeba za 10 dní od poslední MS 🙂 ať má radost doktorka a hlavně ty..... 😕

ronyx
9. črc 2015

Každá to máme jinak,hold záleží kdy byla ovulace.Já měla třeba test pozitivní už 8 dní před očekávanou MS a v den očekávané MS už pořádnou dálnici.Ještě zkus nestresovat a testnout za pár dní znova,hodně štěstí 😉

adrianeccka
18. srp 2015

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat moje poslední menstruace byla 18.7.2015a měla jsem menstruaci dostat 15.8.2015 a nic dělala jsem si test a ukázala se jedná čárka, myslíte ze bych byla těhotná neboli za jak dlouho test mám udělat znovu děkuji za řady

claariis
18. srp 2015

Ahojky mám 3 den zpožďění dělala jsem si včera test a vyšel negativní ☹ pořád mám ale slabé bolesti v Podbříšku jako kdybych mela dostat menzes tak to mám asi smůlu ☹ ale pálí mě i žáha no tak budu jen doufat dežte mi palečky ;)

pekkaa
18. srp 2015

Ahoj. Zalezi spis kdy byla ovulace. Zkus testovat vzdy za dalsi 2 dny (vtedy by melo hcg silit a postupne by melo byt neco videt). Doporucuju taky test od dr. Max. Ten je nejcitlivejsi.
Pocity a bolesti pred ms muzou byt uplne stejne jako v zacatku tehu.

lenjii
18. srp 2015

Mně se dálnice ukázala pátý den zmeškané MS. Je to zvláštní. Testuj dál.. uvidíš. Když MS nedorazí a test bude stále negativní, volej na gyndu 😉

luckkaa
24. zář 2015

Ahoj mam dotaz mela sem to dneska dostat a nedostala uz tyden pred ms mivam bolesti prsou,atd ale tenhle mesic sem vubec zadne bolesti nemela mivam bolesti pravidelne mam pockat do kpnce ms jestlu nedorazi? Nebo co mam delat?

zouu
29. zář 2015

Ahoj holky mam taky dotaz snažíme se o miminko uz rok MS jsem měla vždy pravidelně az ted. V nedeli jsem to měla dostat prsa me boli uz neco málo přes tyden az od vcera začaly bolet hlavně bradavky poboliva me i bricho jak kdybych to dostala ale nic. Je tu i tak možnost ze se štěstí usmalo i na nás? 🙂

pandabox
14. lis 2015

tak na me treba tehu testy neplati - pri prvnim tehotenstvi mi test ukazal dve carky az dva tydny po vyvolavacce - tj. v 7 týdnu🙂 Takze neves hlavu. Mam ted taky zpozdeni cca 4 dny a test negativni - jenomze po te posledni zkusenosti si z toho nic nedelam, me proste testy nic nereknou, bud to bude tehu a nebo ne.
Zatim pevne doufam, ze tehu bude, ale budu i rada za MS, mam totiz prumer 24, 25 dni, takze kdyz se mi to ted natahne aspon na 28 tak budu taky rada.. Je to tezky, ale trpelivost musi byt.

veverkamaminka
20. lis 2015

Ahojky. Tak me nepřišla 3týdny pak jsem si udělala pozitivní test a byl z toho Mireček. Je mu 5 měsíců a už jsem mela od porodu 3 menstruace a ted se o dva dny zpozdila počkám tak zas tři týdny a uvidím a držím ti palce.

terezsk
5. čer 2016

Ahoj, mam 3 dny upozdeni chodim casteji na malou, divne tlaky v podbrisku ale jine nez pri cekani na MS. Bili vytok bez zapacha . Ale jinak zadne jine priznaky. Nechraneny styk byl 1.6. Vim ze je brzy ale za kazdou radu budu rada

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru