Zpožděná menstruace a test negativní - trochu nervy 🙂

alilisi
2. kvě 2014

Ahoj ženy 🙂
nikdy nemívám zpoždnění - max. 1 den. Ted už je to 5-6 den zpoždění, bolí mě podbřišek - přisuzovala jsem to nastydnutí v práci, bradavky začaly být citlivější a jsem unavená jako prase. Dnes ráno jsem si dělala test Wondfo a negativní. O miminko se nijak zvlášť nesnažíme, spíš jsme si řekli - až to přijde tak to přijde.

Nejsem nijak vynervovaná z toho že bych měla být těhotná, ale spíš se mi nelíbí, že má ta mrcha zpoždění když vždycky přišla včas.
Jestli máte nějaké tipy nebo myslíte si, že víte co by, tak pište 😉

ines82
2. kvě 2014

Ahoj, zkus si za par dni zopakovat test, nekdy se to prece stava, ze vyjde negativni, ale ve skutecnosti cekas miminko. 😉 Mne taky bolelo v podbrisku a ta menstruace porad neprichazela... 🙂

pisjutynka
2. kvě 2014

Být tebou, tak bych ještě počkala a pak si ještě jednou udělala testík. Podle toho, co píšeš, tak já měla takovéhle příznaky na začátku těhu, strašně mě bolelo břicho a pořád jsem čekala, kdy MS dorazí a nakonec z toho byly // na testíku 🙂.
Ale zase je pravda, že před více jak rokem jsem to nedostala. Do té doby MS přesná na den, nikdy zpoždění. Myslela jsem si, že jsem těhotná a nakonec jsem cca půl roku musela brát hormony a jezdit na vyvolávačky, abych to vůbec dostala.
Každopádně držím palečky, ať ti to vyjde tak, jak si přeješ 😉

alilisi
autor
2. kvě 2014

No jsem na to zvědavá 🙂 Kdyby to bylo těhu tak bysme byli s přítelem štastní. Kdyby ne brali bychom to tak že můžeme aspon ještě nějakou korunu našetřit 😎

pepetousek
2. kvě 2014

@alilisi Pokud se ti posunula ovulace, což se stává, tak se ti může posunout den příchodu ms...nebo jsi mohla mít anovulační cyklus, takže ms kdo ví, kdy přijde....nebo jsi těhotná 😉

ppetrac
2. kvě 2014

Ahoj, jsem na tom úplně stejně. 6 dní zpoždění a dnes ráno test negativní. Přijde mi, že bradavky mě trochu brní, jinak nic. Pokud nejem těhu, tak mě teda hodně štve, že nás to akorát zdržuje od dalšího snažení :(

alilisi
autor
2. kvě 2014

@ppetrac presne tak...uvidime, treba nas to ale mile prekvapi🙂

veruvlv
3. kvě 2014

@alilisi
@ppetrac : ahojky holky, jsem na tom podobně jako vy...🙂 akorát s tím rozdílem, že jsem si dnes dělala prošlý test (to jsem zjistila až poté, co jsem stála v koupelně a stále čekala) 🙂 jinak také se zatím nesnažíme, necháváme tomu volný průběh, snažit jsme se chtěli od září, ale pokud by to přišlo, tak budeme tři 🙂 dejte pak vědět, jak to dopadlo 🙂

ppetrac
3. kvě 2014

@veruvlv Já pořád nic, takže se v pondělí objednám k dr. Jestli má ms přijít, tak ať už přijde, tohle je na prd!

alilisi
autor
3. kvě 2014

@veruvlv a jak ti dopadl ten ,,prošlý´´? Někde jsem četla, že by to zas až tak vadit nemělo kdyby byl starší..
No já dneska ještě koupila jeden a budu testovat příští týden, protože ms pořád nikde, pak bych se objednala k dr.

Holky držím palečky 🙂

veruvlv
4. kvě 2014

@alilisi : na tom prošlém slabounké dvě čárky, ale právě i ta kontrolní a moc se mi to nezdálo s tou kontrolní ☹ jinak MS stále nikde - koupila jsem nové testíky, tak uvidíme 😉 jinak také držím moc moc palečky 😉

faminka
4. kvě 2014

@alilisi Ja jsem mela prvního ducha na testu az 39 DC, přitom normalne jsem to dostavala tak kolem 31 DC... a 3 testy jsem mela negativni, nez se tento vybarvil... tak uvidíš 🙂

zuzkazuzu88
4. kvě 2014

ahojky holky,poradíte mi? Dneska jsem 44DC..cykly mívám jeden měsíc 28DC a druhej 38DC,podle toho jakej mi vyjde vaječník 🙂 tento cyklus byl myslím ten delší,takže teoreticky meškám 5dní. V pondělí jsem si dělala tt a byl na něm opravdu slaboulinký dušík.V úterý jsem byla na krvi a ta vyšla negativní 😒 Takže jsem to vypustila a čekala kdy přijde mrcha.Ve čtvrtek jsem začala špinit ale mrcha se nerozjela,večer jsem už ani nešpinila.V pátek ani ťuk a v sobotu jen z rána,dneska opět nic ☹ nevím čím to ☹ zítra mám v plánu si udělat test znovu,ale myslím,že to nemá moc cenu když byla krev v úterý negativní...co si o tom myslíte? Nemůže to být třeba cysta,nebo tak něco?

alilisi
autor
4. kvě 2014

@faminka Tak to si mě docela uklidnila a potěšila, čím víc to s přítelem řešíme, tím víc bychom mimčo chtěli 🙂
@zuzkazuzu88 Já bych zkusila testnout znovu, i když se říká že z krve je ten výsledek nejjasnější, ale i tak, jsme prostě jenom lidi.. Pak bych se objednala k dr. abys měla jasno co se s tebou vlastně děje 😉

faminka
4. kvě 2014

@alilisi Uvidis, no... ja uz jsem byla taky nervozni, protoze jsem nevedela ani tak, ani tak... a celkove to bylo takovy na dlouho - 1.1. jsem mela prvni pozitivni test a k doktorce jsem sla 9.1. a potvrdilo se to jen z krve, na utz nebylo nic... i kdyz druhy den pak uz malinkata tecka... Ale testovala jsem od 24.12... takze to fakt trvalo... a to jsem mela testy od Dr Maxe, citlivost 10... Tak drzim palce! 🙂

alilisi
autor
4. kvě 2014

@faminka Právě že to nevědění je nejhorší 😖 .. Už se mi o tom i zdálo - byla to holčička 😀 ... Jsem na to zvědavá, ale budu věřit, že to bude mimčo a né vyvolávačka..Jinak moc děkuju 🙂

faminka
4. kvě 2014

@alilisi drzim palecky! My jsme to zkouseli 8 mes, takze jsem byla taky stastna... tak dej pak vedet, ale doufam, ze je to schovanej mimisek 🙂

ppetrac
4. kvě 2014

Tak já jsem dnes po týdnu zpoždění dostala ms :( Držím palce, ať vám to vyjde 🙂
@alilisi

alilisi
autor
4. kvě 2014

@ppetrac Nevěš hlavu, určitě se to brzo povede!! 🙂 Buď v klidu a raduj se ze života - já bych nechtěla být v bříšku vystresovaný maminky :-*

Já ještě pořád nic (i když to pořád čekám) a jsem z toho řádně nervozní.. Včera a dneska na omdlení tak se bojím, co by to bylo když né těhu..

ppetrac
4. kvě 2014

@alilisi Vždyť já vím 🙂 Měj se krásně

snezenka123
5. kvě 2014

Ahojky,ja resim neco podobneho. Termin ms jsem mela prvni v sobotu,mivam cykly 27-28 dni,nekdy i 25. V patek vecer jsem mela mja toalet.pap.ruzovounky hlen,cekala jsem,ze se ms rozjede.,a nic. Ten samy hlen jeste asi dvakrat v sobotu vecer,pak nic,vcera uz nic,dnes taky nic.bricho poboliva a vcerejsi tehu test negativni. Nikdy se mi tohle nestalo 😕
Styk byl 13 dc,ale s pouzitim pharmatexu,a pak 22dc naplno,tak me napadlo jestli ten ruzovy hlen nemohl byt treba uhnizdovani?nevim kdy mam ovulku,ale od poloviny cyklu me vzdy az do ms boli prsa,tak to prisuzuji ovulaci
CO MYSLITE,VY?
moc dekuji za rady

alilisi
autor
5. kvě 2014

Já ti nevím 🙂 jediný co ti řeknu - testuj 🙂 a hodně štěstíí 😉 ... a jestli myslíš první sobotu 3.5. tak u někoho je to brzy na test, viz já :D

andryskam
5. kvě 2014

@alilisi Držím palce a podle toho co píšeš, si myslím, že to bude těhu 😉

alilisi
autor
5. kvě 2014

Ani nevíš jak bysme byli rádi 🙂 Dneska ráno jsem testovala a nějaký dušík by byl ale moc tomu nevěřím, zítra se objednám k dr. a ještě otestuju za dva dny.. Jinak moc děkuju 😉

majkylove
5. kvě 2014

ahojky,já mám zpoždění zatím 2 dny a jelikož je to poprvé tak si zahrávám s myšlenkou že už bych ráno testla,ale mám právě strach že je to hrozně brzo a budu moc zklamaná :-/ celý dny mě bolí podbřišek jak kdybych to měla každou minutkou dostat tak furt lítám na záchod jak blázen a zatím nic,ale jinak mě nic není,prsa vůbec,prostě nic tak nevím.kéž by to nebylo jen zpoždění 😅

snezenka123
5. kvě 2014

Me prave taky boli bricho jako na ms,nosim vlozku uz 3 dny,pripadam si jak blazen 😀
Tak uvidime,jak to dopadne.
Ale priklanim se spis k te ms 🙄

alilisi
autor
8. kvě 2014

Tak holky těhotenství to nebude, sice v pátek duch (Pepino) ale dneska dva testy negativní (Rapiclear a Lady max). K dr. jsem objednaná na čtvrtek tak snad bude všechno ok 😉

majkylove
8. kvě 2014

@alilisi tak to me ted trochu vykolejilo,rano nic dr.max vecer duch pepino tak sem zacala zas doufat☹
rano si skocim na krev a bude asi jasno

alilisi
autor
9. kvě 2014

@majkylove tak jak si dopadla? Doufam ze dobre 🙂

majkylove
9. kvě 2014

@alilisi na krev už jsem ani nemusela,v noci jsem to dostala takže jedem od začátku.Snad nás to nebude příště aspoň tak napínat a příjde to jak má 🙂

alilisi
autor
9. kvě 2014

Určitě se to vám to příště povede! 🙂 ..Moje ms se pořád někde fláká a už jsem na ní pěkně nasraňoučká, mrcha jedna takhle mě nervovat.. Jsem zvědavá na dr.

Tak hodně štěstí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru