Zpožděná menstruace. Kdy si mám udělat test?

lenuli2
31. srp 2011

Ahoj prosim o vsechny rady,skusenosti🙂uz mam tri dny spozdeni MS,test sem delala v den ocekavane a bouzel jen jedna carka,kdy to mam skusit znovu?vzdy sem to mela pravidelny,tak sem stoho trosku zmatena,ale miminko strasne chceme.dekuji:-)

peroli
31. srp 2011

@lenuli2 Záleží na tom kdy si asi myslíš že jste mohli na miminko zadělat... 😉 😵 k tomu datu bych připočetla tak minimálně 10-14 dní (i když říkají že už za 7 dní ale na druhou stranu některé věci fakt potřebují čas 😉 ) a pak bych testla 😉
Mám kamarádku která počala 2 dny před MS, ta už nedorazila, tak si ještě ten den udělala test a nic... Za 2 týdny šla k doktorovi a už tam měli váček 😉 😵 😵 Teď má krásnýho chlapečka 😵
Jinak držím pěstičky na // 😵 😵

hhranolka
31. srp 2011

Me od 1carky-den po vynechání po 2 čárky trvalo cca 5 dni ... 5 dni po vynechání jsem měla slabou carku a za dalších 5 dni uz byla opravdu hezky silna i druha čárka. A ke gynekologovi vyrazit az tak 14 dni po vynechání(pokud samozřejmě nebudeš špinit, či mít jakýkoliv problém) dříve to nemá smysl, stejně tam nic vidět není.... Ja neznala vyrazila hned při slabě carce a samozřejmě o mimcu ani jediny náznak....

helcenka
31. srp 2011

Ahoj, mě se u prvního dítka v první den vynechání MS na testu taky nic neukázalo, jen jedna čárka. Druhá se objevila až tři dny po předpokládaném vynechání MS. Teď u druhého se mi druhá čárka objevila jeden den před očekávanou MS. Takže je to různé. Držím palce.

hansed
5. zář 2011

U první holčičky jsem testovala den po vynechání a už byly krásné //, u druhého miminka jsem testovala 3 dny před MS a měla jsem taky krásné // 😉

hojda
5. zář 2011

Máš citlivost testu 10? Určitě testuj z ranní moče, tak je vyšší koncentrace hcg. hodně štěstí!

coxa
5. zář 2011

U druhého prcka v den MS taky nic a až tři dny potom. 😉 Držím palce!

pavlisak
12. únor 2013

Já jsem se testovala 4 dny před očekávanou MS (clearblue) vyšlo mi + 1-2. Hned druhý den jsem šla k doktorovi a nic neviděl, vzal mi krev na HCG dneska si budu volat na výsledky.. Ve čtvrtek jdu znovu na konntrolu,tak doufám,že to všechno dopadne dobře.. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru