Zpožděná menstruace, pididuch na testu

dennnisa89
16. čer 2017

Nechapu to. Mivam cyklus 26-27 dni. Mela jsem nechraneny sex 15. den cyklu v dobe ovulace. Pote jsem mela uplne vsechny tehotenske priznaky. Bolelo me skoro kazdy den divne v podbrisku, pichalo me ve vajecnicich, prsa se mi zvetsila, zvracela jsem, zavrate atd., ze jsem si myslela, ze uz to nedostanu. Tento cyklus trval 32 dni a pak jsem to dostala. Od ovulace do MS byl zcela negativni test, jenze dnes 2. DC mam na testu slabouckeho ducha. Ve skutecnosti jde lip videt a carka je doruzova. Je blbost, abych byla v tom, ze? MS je normalni, mozna lehce slabsi.

laura1972
22. črc 2017

@dennnisa89 ahoj, já tedy ducha vidím dobře na obou fotkách 🙂 kdy budeš testovat v pondělí? Nebo zkusis dřív?

dennnisa89
autor
23. črc 2017

@laura1972 budu testovat az za 15 dni 😂 zitra nebo dnes mam ovu a zitra budu se svojim 🙏👶

dennnisa89
autor
23. črc 2017

@barbiel diky, takze ten muj hnupik nakonec muze, ale jeste nemam plodny hlen, takze si myslim, ze se ovu chysta. Uvidime. 🙏👶 A rozjela se mrsina? 🤒

barbiel
23. črc 2017

@dennnisa89 jojo, rozjela ted vecer...😒 Co uz 😉

dennnisa89
autor
23. črc 2017

😈 mrcha, ale neboj se, vyjde to priste 😉🤞 citim to v kostech. Jsem nervozni, aby ovu neprobehla v noci. 😬 No tak dobrou a zase si dame vedet 😉💋

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru