Zpožděná menstruace, těhotenské příznaky, test negativní

mishon
9. zář 2013

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit. 10.8. nám selhala ochrana, asi tak 6 dní po skončení MS. Přibližně o týden později jsme měli přerušovaný styk. Od té doby mám na dotek citlivé až lehce bolestivé bradavky, jsem víc unavená, mám trochu bílý výtok, spíš tvaroh. Občas mě bolí břicho, jako u MS. Taky mám už o týden opožděnou MS, ale tím se nemůžu řídit. Vysadila jsem antikoncepci koncem června, hned jsem dostala MS z antikoncepce a pak po 32 dnech už přirozenou MS, takže těžko říct, jestli ji mám pravidelnou nebo ne. Poslední test, který jsem si dělala ve čtvrtek byl opět negativní. Bojím se, že si to všechno jen vsugerovávám :( Dnes se objednám k doktorce, ale i tak by mě zajímalo, jestli některá z vás byla těhotná, ačkoli se to na testu dlouho neukazovalo.. Miminko bychom si moc přáli, ačkoli jsme si to představovali trošku jinak. Děkuji všem za rady.

veronikapigi
9. zář 2013

@mishon Ty bradavky a bolesti břicha mužou být následkem vysazení Ha.Já vysadila před dvěma měsici je mi stejně jako tobě plus bolesti a točení hlavy, je mi na zvracení a tak no hruza.Nekomu se stane,že MS třeba nedostane pul roku ne-li déle.Já ji naštěstí dostala po 24 dnech a za dva týdny by mi měla přijít zas pokud tedy přijde.Byla jsem na gynde taky jsem si myslela,že jsem těhotná ale nejsem řekl mi,že po vysazení se vaječníky dávají pomalu dohromady a proto máme takové příznaky 🙂

mishon
autor
9. zář 2013

@veronikapigi Asi to tak bude, byla by velká náhoda takhle rychle otěhotnět. Ale zase je fakt, že jsem asi před čtyřmi lety vysadila na půl roku a neuvědomuji si, že by se mi něco takového dělo. Uvidíme. Ale byli bychom moc rádi, kdyby to vyšlo 🙂

veronikapigi
9. zář 2013

@mishon Někomu se stane,že otehotní hned první měsíc po vysazení a někdo hold na to nemá stěstí a trva mu to déle.Ha je svinstvo to už jsem take poznala 🙂 Tak uvidíte za jak dlouho se vám to podaří hodně štěstí 😉

mishon
autor
9. zář 2013

@veronikapigi Děkujeme 🙂 no my se ještě ani pořádně nesnažíme, spíš by to byla dost náhoda, ale hezká 🙂

veronikapigi
9. zář 2013

Tak to jo =) Tak uvidíte kdy se vám to podaří času dost 🙂

pandabox
9. zář 2013

Ahoj, take bych se chtela poradit..v dobe ovulace jsem mela nekolik za sebou nechranenych styku - s tim, ze jsme ale prerusovali..dar dni na to se mi spustil vytok - prusvitny a husty, ale nezapachal..zacaly celkem slusne tlaky v podbrisku - az opravdu neprijemne, prsa se mi zvetsila, ale nebolely. MS jsem dostala jiz 21 den cyklu - trvala ale relativne kratce (cca 4 dny). Vzhledem k tomu, ze jsem se citila tentokrat hrozne, bolest/tlak podbricha byl veliky, MS prisla predcasne apod, tak jsem bezela treti den po nastupu MS na gyndu. Tam mi udelali ultrazvuk, rekli mi, ze cysty nevidi, jen miniaturni myom, ktery to prej nezpusobuje, a ze mam lehce zvetsenou sliznici - zadne leky mi nedali. Kazdopadne, ze to na zadny zanet ani nic takoveho nevidi. MS skoncila, bolest podbricha je stale stejna..neuveritelny tlak. Delozni cipek je nejvice natekly (kdyz se vysetruju, tak se tam neda skoro ani sahnout). Zacinam byt zoufala..dneska jsem si delala pro jistotu test, ale negativni (popravde jen proto, abych mohla eliminovat pripadne podezreni...). Nemate s tim nekdo zkusenosti??
Zitra asi pobezim znovu na gyndu (bodou mit ze me uz radost..).
Moc diky za Vas nazor..B.
Včera v 18:17 • Odpověz • Pošli IP •

veronikapigi
9. zář 2013

@pandabox Ten výtok patří k ovulce a někdo při ní mívá i bolesti v podbřišku a prsou jsem dukazem mě bolí nepřetržitě 🙂 Těhotná asi nebudeš,když jsi měla MS a nemáš třeba náký zánět nebo dělali ti cytologii?

pandabox
9. zář 2013

@veronikapigi A je ta bolest snesitelna? Protoze tahle ne - minuly tyden u doktora mi rekli, ze zadnou infekci, zanet nemam.
Na Cytologii mam jit 19., az..

veronikapigi
9. zář 2013

@pandabox Občas to dost bolí ale dá se to snest je to i nepříjemne.Tak to je divný jen mě napadá nemáš něco třeba s čípkem,když je zvětšený ? Moje mamka měla nábeh na rakovinu s čípkem a musela na operaci a to ji prozradila až cytologie právě

pandabox
13. lis 2015

@veronikapigi tak jsi mela pravdu - mela jsem pak hned DVE konizace DČ🙂

lasicacek
17. lis 2015

Ahoj holky, potřebuji poradit. 🙂 Brala jsem antikoncepci Minisiston ale asi jen dva měsíce a půl vysadila jsem jí kvůli častějšímu krvácení. Ale zase tak vážné to nebylo, abych třeba krvácela denně nebo tak ale každý týden aspoň jednou. No vysadila jsem ale celý rok jsme se snažili o dítě než jsem jí začala užívat tak jsem teda vysadila a hned po vysazení přišla dvoudenní ms. Od té doby nic už je to měsíc a pořád žádná ms čekám ale místo toho mně bolí jen bradavky malinko prsa a bradavky více zčervenali a trochu ztmavli. Dítě si moc přeji a tak na sobě rozpoznávám různé symptomy. Výtok se mění z průhledného na bílý a z bílého zas na průhledný jako horská dráha... Po vysazení jsem samozřejmě měla nechráněný sex a to alespon dvakrát... Břicho mně pobolívá jako bych to měla dostat dobrý týden ale pořád nic tak se ptám zda už by se třeba nemohlo zadařit..????? Prosím o přečtení a nějaké názory. Modlím se aby ms nepřišla. ☹ 😒 Díky moc. Mimochodem testy jsem dělala dva týden po sobě a oba nega.

nina1010
12. říj 2023

Ahoj holky potřebovala bych poradit už 4 dny mám zpoždění TT jsem ještě nedělala mám bolestivá prsa na dotek a občas tlak pod bříšku z manželem jsme se přes dva roky snažili ale nic teď jsme to nějak vypustili z hlavy a mám docela obavy nevím jestli na TT ještě čas abych nebyla zase zklamána moc děkuji ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru