Zpožděná menstruace, test negativní. Stalo se vám to?

batusi
23. črc 2013

Ahoj, chtela bych se Vas holky zeptat, 22 dni zpozdena menstruace, test negativni, na utz nic, vse pry vypada, ze tehotna nejsem aje vse ok. Pry mam stale cekat, zda menstruace prijde ci ne?Stalo se Vam to nekdy? Do ted menstruace pravidelna po 30 dnech. Ach jo ☹

pisjutynka
23. črc 2013

Ahojky, já to měla taky takhle.. dost dlouho jsem brala HA, jako každý měsíc jsem vysadila a MS přišla pravidelně. A pak najednou nic, žádná MS. Myslela jsem si, že jsem těhotná, ale testy negativní, na utz taky nic. Nakonec jsem musela jezdit na vyvolávačky a brát utrogestan, abych to vůbec dostala. Naštěstí se mi to pak srovnalo a dneska jsem ve 4. měsíci 🙂 těhu. Ale být tebou ještě chvíli počkám, pak bych to řešila s gynekologem.

batusi
autor
24. črc 2013

Moc dekuji za odpoved! Toho se prave bojim... Jasne, mam pry vyckat, to je jasny... A jak dlouho to trvalo u tebe, nez se vam to povedlo urpavit to pisjutynka?

lucinkab
24. črc 2013

a BT merias? ak ju máš dole tak ms by mala prísť....podľa mna je 22 dni vela...sla by som ku gyn a nec vezme krv ak tam nebude HCG tak uz len vyvolavacku....mne meska 4dni ale teplotu mam vysoku uvidime co dalej ak bude meskat 7dni urobim si test...zatial sa bojim ze tam bude len 1/

batusi
autor
24. črc 2013

BT nemerim, ale jsem si jista, ze je dole. Gynekolog rikal, ze musim vyckat, ze na utz vidi, ze by mela prijit menstruace, asi mam nejakou hormonalni poruchu, tak trosku tusim. Musim jeste vyckat, ale jsem z toho dost nervozni, protoze uz tolik dni a nic. Bojim se toho nejhorsiho... Ten pocit bezmoci je desny... 😢

sarkad2856
25. črc 2013

@batusi tak pokud nejsi těhotná a doktor to vyvrátil,injekci na vy volávačku nedal?mě vždy když mám víc jak 3 týdny

salomee
25. črc 2013

..no mě se to taky stává, tak jednou do roka jsem mívala jeden cyklus delší, max. o 19 dní..ale taky žádnej zřetelnej problém při vyšetření. A vyvolávačku jsem nechtěla, ono to vypadalo, že to přijde samo..

pisjutynka
26. črc 2013

batusi: No měla jsem z toho strach, ale nakonec se mi MS upravila asi po 4. - 5. měsících. Sice žádná sláva, ale můžu být ráda, že se mi to po 10ti letech braní HA vůbec upravilo 🙂.
A jak jsi na tom ty, už se ti MS dostavila už jsi byla u doktora??

batusi
autor
29. črc 2013

Holky, bohuzel stale nic. Delala jsem si jen tak tehotensky test, ale negativni, jak jinak, je mi jinak uplne dobre, zadne bolesti, nic takoveho.Jiz delsi dobu uz ziji v zahranici a musela jsem si tady najit gynekologa, ktery se na me podival pred a rikal, ze je vse z jeho pohledu vporadku, ze by se mela menstruace dostavit sama. A kdyz jsem mu polozila otazku, ze kdyz se nedostavi, tak mi odpovedel, ze jede ted na dovolenou a pote muzu prijit. Tak uvidime...Nejradeji bych jela do CR zpet, mam stale vetsi duveru v lekare v Cesku. Nejradeji bych jela do Ceska na vysetreni.mam uz totiz strach.

romuaska
29. črc 2013

@pisjutynka ahojky,kdy jsi mela yedy pozit test??

pisjutynka
29. črc 2013

@romuaska mno teď nevím, esli myslíš od doby, co jsem měla problémy s MS - to pak bylo cca po roce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru