Zpoždění M, špinění a bolesti v podbřišku. Jsem těhotná?

ada80
2. lis 2007

chtěla jsem se zeptat bolí mě v podbříšku jako bych měla dostat menstruaci ale pouze špiním a menses nikde mám od pondělí zpoždění pouze mám jen to špinění tak by mě zajímalo jestli to měla některá z vás a byly jste těhotné. díky za odpovědi

martina26
5. lis 2007

Já ti přesně nevím, objednává nějaké materiály,nebo letáky a zadává nějaká data do PC jmenuje se Veronika její přítel je někde u obchodníků jmenuje se Lukáš.

petule24
5. lis 2007

ajaa, můj doktor říká, že výtoky ke zdravému těhotenství nepatří, tak si to pohlídej..., jinak, přeji hodně moc štěstí, třeba to vyjdu. U mě na ultrazvuku nebylo nic vidět ani v tom 5tt kdy jsem na to přišla, tak neboj, vidět by mělo být dost zítra na ultrazvuku, tak uvidíme 🙂. P

mywiel
7. lis 2007

Ahojte, nasla som vasu temu a som rada, ze nie som sama, lebo aj ja mam bolesti akoby predmenstruacne ale stale nic. Tak som si kupila test a je pozitivny som v 7 tyzdni, na buduci tyzden mam ist na gyndu, tak sa trosku bojim ci tie bolesti su normalne, ale nemam ich stale ani nie su zas take silne. Dik za akekolvek objasnenie, lebo sa trosku bojim. ☹

martina26
7. lis 2007

myviel - tak to ti moc gratuluji a neboj je to normální.

mywiel
7. lis 2007

Diky martina 26 tak uz som trosku spokojnesia, je to poprve, tak je to vsetko pre mna nove a ako poznam moj charakter tak potrebujem, casto byt uistena, ze je vsetko ok, ale to pocituje asi viac buducich mamiciek a je to normalne. Ved vsetko sa uvidi v stredu po kontrole, ked to potvrdi aj lekar, lebo zatial som si robila len test. Ty si tiez mala podobne pocity, ked si cakala babo?

lenk
7. lis 2007

ahojky holky , mam bolesti stejne jako kdyz cekam na menses ...muze to byt i tehotenstvi??? mela jste nektea takovi priznaky na tehotenstvi?? jsem po IUI.

mywiel
7. lis 2007

Ahoj Lenk, tak ja mam presne bolesti ako menses, kedze sa menses nedostavil tak som si kupila test a mam dve //, som v 7 tt. Tak vam prajem nech vam to vsetkym vynde a nech ste tiez v tehu cim skor.
Ja tomu este stale nemozem uverit, lebo sa to podarilo hned druhy mesiac ako sme sa rozhodli zalozit rodinku. Pre mna je to uplne neuveritlne, ze to slo tak rychlo, ja som myslela, ze to bude trvat aspon 7 mesiacov, lebo co mam kamaratky uz maminky niektore sa snazili aj dva roky. Takze treba cakat, lebo pride mesiac ked sa MS nedostavi a vtedy ten prekrasny sen na ktory sme sa pripravovali vsetky sa stane realitou. Drzim vsetkym palce. 🙂

poleva
19. lis 2007

mna sem tam pichne dole na ľavej strane

numerenka
20. lis 2007

Ahojky holky,ráda bych se k vám přidala do diskuse, před týdnem jsem zjistila,že jsem těhotná.Už mám za sebou i krevní testy,které to potvrdily.Akorát mě pořád pobolívá v podbříšku,tak jsem z toho celkem nesvá.Na ultrazvuk jdu až příští týden 🙂

poleva
21. lis 2007

numerenka blahoželám
a nedáš grafik do víťaz.tehu grafíkov ?

jana.cb
5. pro 2007

Ahojky holky.Chtěla bych se vás zeptat na váš názor či zkušenost.17.11 jsem byla na inseminaci a doteď jsem nedostala menstruaci i po dobrání Duphastonu takže mám 5 dní spoždění.Bolí mě břicho, mám citlivá prsa, občas je mi na zvracení a jsem dost náladaová.Nešpiním ani nemenstruuji.Včera jsem byla na krvi a mám HCG 57,9 což je porý na hranici a na ultrazvuku není zatím prý nic vidět je to také prý brzo takže jdu v pátek znova na test z krve.Máte některá z Vás přehled kolik má být HCG cca 17 dní po inseminaci aod kdy je zárodek vidět?Sliznici mám 11,2 mm což je prý dobré.Předem Vám děkuji za váš názor či radu.

marta55
10. únor 2008

Ahoj jsem tady nová mám spoždění týden,pobolívá mě v podbříšku tlačí mě žaludek mám citlivé prsa a jsem unavená,ale test byl negativní můžu být v tom aj když test těhot. nepotvrdil stalo se to některé.Asi zajdu k lékaři.

martina26
10. únor 2008

AHoj marti, zkus zajít opravdu k lékaři, udělá ti test krve a tam se uvidí 😉 Držím pěstičky. Taky se snažíme o druhé miminko. Už rok a půl a zatím bez úspěchu. Ke všemu mi to zkomplikovaly zdravotní problémy, ale nepřestávám doufat.

zabza9
10. únor 2008

Ahoj holky. Sice se u mě nejedná o bolesti v těhotenství, ale doufám, že mi pomůžete. Tenhle cyklus mě bolí podbřišek už od ovulace a trošku i prsa, sice to nepovažuju za těhu příznaky, jen jsem chtěla vědět, jestli byste mi doporučily případné těhu rovnou vyloučit? Vím, že mám čekat, ale nechtěla bych něco zanedbat. Díky moc za rady 🙂 A dnes jsem 7DPO a bolest je jako na mrchu

elana
10. únor 2008

Zabzo, já myslím, že "zanedbat" neni to správný slovo, zanedbat nemůžeš přece nic🙂 Podle mně, jestli jsi to nikdy neměla, tak se klidně může jednat o příznaky těhu, každý to má jinak a některé tělo citlivé na hormonální změny a i mechanické pochody, se hlásí dřív, i když hCG se ještě dávno netvoří. Jak sama říkáš, čekat, čekat a zas čekat, už jen týden (možná 5 nebo 6 dní) a budeš moudřejší. Držím palce😉

Marti, taky se přikláním k cestě k lékaři, týden zpoždění už je skoro zač. 6.tt (pokud se jedná o těhu) a dr. už (alespoň z výšky sliznice, neuvidí-li rovnou dutinku) Ti řekne víc a možná nabere krev. Nechci Tě strašit, ale bude dobře, když si tam zajdeš, aspoň pro vyloučení mimoděložního, tam někdy bývají dlouho negativní, nebo slaboučce pozitivní těhutesty a krev poradí víc. Příčin meškání mrchy je víc, krom tohohle i např. cysta apod. a je dobrý to vědět a zkusit MS vyvolat Agolutinem, kdyby to bylo těhu, tak ho podpoří, jestli to těhu není, tak by měla dorazit MS.

zabza9
10. únor 2008

Eli ještě že tě tu máme 🙂 Díky. Chodím i často na wc, tak jsem pro jistotu nasadila Urinal, ten se může kdyžtak i v těhu, kdybych měla něco s močákem. Ale jinak jsem to nemívala, před MS mě standartně břicho bolí, ale ne už od ovu. Tak budu čekat, uvidíme 🙂

tercie
28. únor 2008

Ahoj, chci se zeptat, jestli máte některá stejný nebo podobný zkušenosti - kolem 10DC mě začne bolet v podbřišku, jako při MS, což jsem připisovala ovulaci. Jenže... mě tenhle měsíc od tý doby bolí břicho pořád, a to už mám 3 dny před MS 😲 . Kolikrát to bolí tak, že bych si nejradši vzala prášek, ale mám strach, co kdyby 😨 . Co si o tom myslíte, stalo se vám něco takovýho?

tercie
28. únor 2008

A teď koukám, že zabza9 popisuje skoro to samý... zabza9 a jak jsi dopadla?

elana
28. únor 2008

Tercie, nevím, jestli sem žabža mrkne, kdyby ne, tak odpovím za ní-MS dorazila, mimi to nebylo☹

tercie
29. únor 2008

Aha, tak to je mi líto..

jvo
29. únor 2008

ahojte kocky chcela som sa opytat aky typ bolesti mate, mna totiz uz par dni boli v podbrusku ale nie je to ostra bodava bolest ale skor taka tupa ako keby mi nanom nikto sedel proste len taky tlak nie pichanie....

elana
29. únor 2008

Jvo, to je hodně individuální, u mně třeba je to tak, že když roste folikul (tj. tak 2-4 dny před ovu), tak cítím takkovou nepříjemnou dloubavou loupavou bolest, hlavně když si třeba sedám nebo naopak vstávám ze židle. Samotná ovu je potom naopak jen krátká, pársekundová jakoby menstruační křeč. No a PMS, to jsou taky různé tlaky, nebolestivé dloubání (jiné než při ovu), pocit plnosti (až spíš jakoby oteklosti dělohy) a plynule to přejde do menstruačních bolestí, to jsou známé křeče. Píchání jako takové já třeba vůbec neznám🙂

b.eliss
4. bře 2008

Ahojte holky, chtěla jsem zeptat, po jak dlouhém zpoždění se vám test ukázal jako pozitivní. Já mám 3 bolesti, zpoždění asi 5 dnů, nešpiním, ale test mám taky negativní.

helcah
4. bře 2008

b.eliss test se mi ukázal pozitivní hned 2. den po vynechání menstruace - dělala jsem ho hned ráno

kacabik
4. bře 2008

Ahoj holky, jsem moc rada, ze jsem vas nasla.... Snazime se o miminko a zatim nic, ale je to prilis kratka doba... Snazime se od zacatku unora, kdy jsem vynechala HA. A ted je to 30 den od posledni MS, boli mne bricho jako pred menstruaci, jsem unavena a kdyz jsem si delala vcera test, tak byl negativni. Tak jsem si rekla, ze je to zkratka moc brzo a co bych mohla cekat. Jenze kdyz si procitam vase prispevky, tak si rikam,ze mozna nejaka sance jeste je 😉 Pockam tyden a zkusim dalsi test. K.

mirri
4. bře 2008

Ahoj holky,uz to tady procitam nejakou dobu 🙂 Snazime se o mimi uz dlouho pres rok.Dnes jsem si udelala tehu test a byl pozitivni.Mam asi 5 dni zpozdeni.A asi 5 dni mam bolesti v podbrisku.Bohuzel trpim na cysty.Myslite,ze je to tehu nebo me jen zlobi cysta?

kacabik
4. bře 2008

Ahoj Mirri, pokud Ti vysel pozitivni test, myslim,ze by melo byt vsechno v poradku... Nejsou nejake bolesti ze zacatku bezne? Moc drzim palce, at se zadari 😉

helcah
4. bře 2008

miri pokud Ti vyšel pozitivni test tak je to skoro jasne, drzim palce. A u mě to těhotenstvi právě začínalo bolestmi v podbřišku 😉

ivanalysonkova
15. bře 2008

ahoj holky, poradíte mi?jsem 12DPO, včera jsem mi teplota skočila z 37,1 na 36,7, dnes 36,8. Od včerejška mě bolí v podbřišku, jako při blížící se MS. Ta zatím nedorazila. Akorát špiním, a jde ze mě větší množství táhlého čirého hlenu. Co myslíte? Uvidím, jaká teplota bude zítra, jestli půjde nahoru nebo ne.
díky

renulinka
27. dub 2008

Ahoj všechny 🙂 . Tak já jsem to nedostala už 8 dní, udělala jsem si už 6 testů 😅 a nic. Ale bolí mě v podbříšku jako bych to měla dostat a taky záda...začala jsem měřit teplotu a je přes 37 už 3 dny. Tak nevím co z toho bude.
Těhotná jsem už byla 2x a jednou jsem měla takové to zamlklé těhu, které skončilo revizí dělohy, ale to bylo úplně poprvé. Mimčo jsme neplánovali a pokud jsem těhotná tak jsem otěhotnělo před 14 dny, jestlo je to vůbec možné otěhotnět týden před očekávanou menstruací, nemáte s tím někdo zkušenost? 🙂 Jinak jsem taky vždycky v těhotenství špinila a taky jsem brala Utrogestan. Když jsemtak všechno četla , co se tady píše moc bych vám to těhotenství všem přála. 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru