Zpoždění M, špinění a bolesti v podbřišku. Jsem těhotná?

ada80
2. lis 2007

chtěla jsem se zeptat bolí mě v podbříšku jako bych měla dostat menstruaci ale pouze špiním a menses nikde mám od pondělí zpoždění pouze mám jen to špinění tak by mě zajímalo jestli to měla některá z vás a byly jste těhotné. díky za odpovědi

sabinna29
29. kvě 2015

Ahoj všem, pročítám Vaše příspěvky a běhá mi mráz po zádech 🙂 V dobrém slova smyslu. Mám 4dny zpoždění. V blízké budoucnosti jsem o dítěti neuvažovala. Teď vím, že ať se stane co chce i když budu těhotná. Postavím se pevně na nohy a půjdu ku předu.

cikitaa
13. čer 2015

Ahoj,mám dotaz. Dnešním dnem mám 12 dni zpoždění MS. Od loňského října neberu HA. Menstruace vždy pravidelná. Dělala jsem si včera test a byl na něm duch. Dnes ráno jsem testovala a nic,prázdno. Ted večer jsem začala malinko spinit. Tak mám strach co se děje. Nemáte stim některá zkušenost? Ve středu jdu k doktorce, ale do středy se asi zblaznim strachy. Prosím poradte. Miminko by jsme si s manželem moc přáli. Předem děkuji za odpověď.

timonek
30. srp 2015

@cikitaa mohu se zeptat, jak to u Vás dopadlo?

andrejka110595
5. zář 2015

Ahojky. Mam takovy dotaz.Mam spozdeni 6 den. Boli me podbrisek jak kdyby mela prijit Ms ale ona nikde a kdyz chodim boli me v krizi obcas mi je na zvraceni a bazalni teplota se mi pohybuje uz vic jak tyden od 37-37.6 ale Tt mi vychazi negativni k Dr.jdu az za tyden :/ ..myslite ze muzu byt tehotna ?? Dekuji za rady predem 🙂..

ivusheenka
17. zář 2015

Zdravím vás....chci se zeptat začala jsem trochu splnit ale menzel mam dostat až na koně měsíce...mám jemné bolení v podbřišku a citlivé bradavky...můžu být těhotná? Testy sem si dělala uz 3 a zatím vyšly negativně ☹

anonymkaaa
21. zář 2015

Ahoj všichni chtěla bych se zeptat zda nemáte podobnou zkušenost před rokem 2.7. Jsem podstoupila kyretáž u 8tt přestalo srdicko fungovat. Nyní jsem dva měsíce bez menstruace prsa boli žádný jiný problém mimo únavy nepocituji.V srpnu jsem byla u dr ze se nedostavila MS řekl mi ze je to normální a poslal me domu test jsem si dělala a negativní. Dnes je to 34den od poslední menstruace test sem si znovu nedělala přijde mi to už zbytecne ale zajímalo by mě co se děje. Popřípadě nemel by to dr více řešit? Děkuji Všem kteří našli chvilku a odpověděli mi.

timonek
22. zář 2015

@anonymkaaa nevím, jak to chodí po takovém zásahu, ale mně ms dorazila až 41 den a možná přišla díky gynexu a kontryhelu, který jsem začala pár dní před užívat. Už jsem se ale chystala jít k lékaři, ms dorazila den před tím, než jsem chtěla volat. Držím palce

plhakova
31. kvě 2016

Dobry den vsem.Uz jsem tak nervozni,ze me to donutilo napsat tento prispevek.Snazime se o miminko od Vanoc, dnes mam 7 den zpozdeni,delala jsem si teh.test- dvakrat mi vysel stejne- testovaci carka jde jasne videt a ta druha je o neco svetlejsi.Ale jsou tam dve.Hned jsem sla k lekari,zjistil akorat zanet delozniho cipku a pres velkou sliznici neslo na ultrazvuku nic videt, takze nevim nic. Musim pockat do zitra na vysledky krve. Obcas me trosku zaboli v podbrisku.Holky mam strach.Vim,ze bych na to nemela myslet,ale mam strach,ze to zas neklapne.Pritom doktor mi dal balicek pro prvomaminky a vevnitr je i dudlik a kojenecka voda 😉 Co si o tom myslite???

andreaandrejka
31. kvě 2016

@plhakova Pokud ještě ani dr. nic neviděl, což bývá normální tak my ti tady těžko povíme. Uvidíš zítra. Držím palce 🙂

plhakova
31. kvě 2016

@andreaandrejka jojo dekuji,ja jen jestli nemate podobnou zkušenost 🙂

anup
15. pro 2016

Ahoj, tak se mi to o dva týdny opozdilo, tak nevím ted to mám strašně slabé, budu si kupovat těhu test po druhé co kdyby.

kikinka123456789
24. kvě 2017

No

deniska_
31. říj 2020

Dobrý den já bych potřebovala radu mám zpoždění 3 dni mám hnědé špiněni a pobolívá mne pod brišku jako bych mnela dostat mess ale furt nic mužů být tehotna ?

angelkaelenka
20. zář 2022

Dobrý den chci se zeptat mám dva dny zpoždění a dnes ráno jsem špinila takovýho hnědého bolí mě prsa mám docela strach

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru