Zpoždění M, špinění a bolesti v podbřišku. Jsem těhotná?

ada80
2. lis 2007

chtěla jsem se zeptat bolí mě v podbříšku jako bych měla dostat menstruaci ale pouze špiním a menses nikde mám od pondělí zpoždění pouze mám jen to špinění tak by mě zajímalo jestli to měla některá z vás a byly jste těhotné. díky za odpovědi

vellunka
3. čer 2008

🙂 zdravím.....mám dotaz jsem ve 37.týdnu těhotenství a od včerejšího večera mě křečovitě pobolívá v podbřišku jako kdybych měla dostat menstruaci,zajímalo by mě jestly je to normální????občas my ta bolest projede přes bok do ledviny..ted už to pobolívá mín,ale přesto je to nepříjemné a bolestivé. 😲

kovik
21. pro 2009

teda už dloho se tu nepsalo, ael písnu jsem
já mám momentálně stejný problém jako acornika na začátku. Těhu testy po3 týdnech vynechání negativní a dr. nic neviděla jen zvýšenou sliznici, odebraly mi dnes krev tak uvidíme.

martulinkaz
22. bře 2010

Ahojky holky...velice mě těší,že jsem objevila tuhle stránku a chtěla bych poradit... 😉 včera jsem měla dostat menstruaci,ale zatím se nedostavila...prsa mne stále bolí...jsou citlivá na dotek,častěji chodím na Wc...mám bolesti v podbříšku jako před MS....(ta bolest není pořád jen ssem tam)i v levém boku mě teď pár dní píchalo,z čehož jsem měla strach,jdou na mě i pocity horka a nevolno mi bylo také ,ale to asi ze strachu ,že nevím co bude....test jsem si dělala po týdnu....když jsme s přítelem měli sex v ovulační den,vyšel negativní...myslíte,že bych mohla být těhotná?Děkuji předem za odpověd a přeji Vám hezký zbytek dne a ať se Vám jen daří 🙂

neiry
22. bře 2010

Marti, tak zkus test znovu, týden po ovulaci je dost brzo. Ale teď 15 DPO, nebo kolik jsi, bys už měla mít pěknou čárku 🙂.

Jinak já mám taky bolesti v podbříšku, z krve mám potvrzené, že jsem těhotná, bohužel mám pocit, že těhotenské testy nesílí a jsou pořád stejné, což by mohlo znamenat, že hcg neroste ☹ . Navíc mě tu a tam chytne křeč do pravého podbříšku, jinak je celé břicho v klidu. Už jednou jsem měla mimoděložní, přišla o levý vejcovod, tak mám strašný strach, aby se to teď neopakovalo v bleděmodrém na pravé straně 😢. Zítra jdu k doktorovi, tak se uvidí, jak jsem na tom s tím hcg i jestli něco uvidí na ultrazvuku, ale mám z toho prostě špatný pocit.
Proto bych se chtěla zeptat, jestli někoho taky chytaly křeče jen do jedné strany, ale mimi přitom bylo v děloze a vše v pořádku. 🙂

martulinkaz
22. bře 2010

Neiry děkuji moc a přeji Ti moc štestí ať jste s miminkem zdravé a držím pěstičky 🙂

neiry
22. bře 2010

Děkuju, taky držím palce, ať test dopadne dobře 🙂 .

martulinkaz
23. bře 2010

Ahojky holky tak jsem si udelala test dnes rano a mam dve carky ,ale ta druha je strasne moc slaboulinka .... je tam ,ale opravdu slaba..... mam strasnou radost 🙂 jsem tehotna kdyz ta carka je slabounka?Dekuji za vase odpovedi

neiry
23. bře 2010

Já myslím, že pokud jde vidět, když se na ni podíváš, a ne jen z nějakého úhlu, nebo pod světlem, tak by to mohlo být ono 🙂. A už jsi měla dostat menses?

martulinkaz
23. bře 2010

Ano menstruaci jsem mela mit uz v nedeli....dnes jsem byla na gynekologii a tam mi rekli ze je to negativni vysledek ,ale mi to vyslo tak i na druhem testu a dneska odpoledne jsem si delala dalsi test ....citlivejsi...a opet ta druha carka je slabsi....menstruaci stale nemam .... sem tam bolesti v podbrisku a citlivá prsa stále....no a na vysetreni jdu az v pondeli,takze budu vedet vice 🙂

neiry
23. bře 2010

Marti a to řekli na základě toho, jak vypadal ten test? Že to je negativní?

Já ale myslím, že v pondělí stejně ještě na ultrazvuku nic moc vidět nepůjde, je to ještě brzo. Ale tak zkus třeba obden testovat, pokud jsi těhotná, tak by to mělo sílit 🙂 . I když obden - sama vím, jak je těžké to vydržet, já za den zlikvidovala i 3 testy 😀

olinaa
23. bře 2010

Ahojky, měla bych takový dotaz, 9DO jsem si dělala TT a vyšel negativní předtím jsem ho dělala již dříve, ale bylo na něj asi brzy, též vyšel negativní, břicho, podbřišek mě bolel a pobolívá i teď, když si prohmatám břicho, tak ho mám takové tvrdší, poslední menstruaci jsem měla 11.2., ale 20.3. jsem to dostala, ale nejdříve první den, to bylo takové hnědé špinění, druhý den už se tedy objevila krev, ale jen slabě a poslední třetí den, už jen zase hnědé špinění a krev minimálně a menstruace se ztrácí, když mi vyšel TTnegativní, tak sem se domnívala, že těhotná nejsem, ale zaráží mě ta krátká menses a pobolívání toho břicha, občas i píchnutí, když jdu večer spát, unavená jsem se cítila, až včera. Tak nevím co si myslet, jestli mohu být těhotná nebo ne?

martulinkaz
23. bře 2010

Ano na základě toho jak ten test vypada....nu stejně mi tohle řekla jen sestřička s Dr.jsem nemluvila....já jsem za dnes udelala dva 😀 je to hrozne no....uz si chci byt jista a Neiry z krve to nepoznaji?No sestra mi v čekárně řekla ,že už můžu být tak ve 4 týdnu, že už by to mohlo jít vidět....jako nevím ,ale o některých zdr.pracovníků nevím co si mám myslet 😀

neiry
23. bře 2010

Oli, tak zkus test, za to nic nedáš a hodně ti napoví 🙂 .

Marti, z krve to stopro poznají, je to citlivější jak moč. Já byla na ultrazvuku ve 4+1 a nic tam ještě nebylo 😒 a dneska, 5+1 už jo 😵 . Ale tak třeba to má každý jinak.

martulinkaz
23. bře 2010

Tak to je super Ti moc gratuluji 😉 tak bud na sebe opatrna mamco 🙂 a máš nějaké příznaky ,které bysi mi mohla popsat 🙂 Uvidim v to pondeli a hned pisnu

neiry
24. bře 2010

Děkuju 🙂 . Já to mám po umělém oplodnění.
První test mi vyšel pozitivní 10. den po oplodnění, úplně slabá čárečka, takový duch, a pak to každý den pozvolna, skoro neviditelně, stoupalo. Tak asi týden a od té doby ty testy jsou tak pořád nastejno.
Jinak příznaky - úplně ze začátku - píchání v podbříšku, chvílemi až křeče, jak když má přijít menstruace a citlivé prsa. Teď už ty bolesti jak na menses polevily, mám je opravdu zřídka, ale začíná mi být tak těžko. Ne vyloženě špatně, ale nemám na nic chuť. Mohla jsem se utlouct po sladkém a teď nemůžu čokoládu ani vidět a spíše mě lákají slané polévky ze sáčku 😀

martulinkaz
24. bře 2010

Nu tak ty příznaky mám stejné jako Ty... 😉 testy jsem si dělala 4 a na každém je ta slaboulinká čárka a menstruace nedorazila stále.....v tom podbříšku mě bolí sem tam a někdy mě tam i docela dost píchne....bradavky mám strašně citlivé a večer mám snad nejcitlivější prsa....já chci miminko 🙂 ch jo až v pondělí na ultrazvuk to nevydržím....jen mám strach ,že mimi nebude ☹ 😒 ráno si udělám znovu test .... 🙂 jsem blázen ,ale mě to prostě nedá 🙂 nu to já právě vždycky moc papala sladké a teď na něj nemám vůbec chuť ,spíše na to slané 🙂 zrovna ted jsem papala polivecku mnaaam 🙂 Neiry děkuji Ti za rady moooc 😵

neiry
24. bře 2010

Tak uvidíš, budu držet palce 😵 . Dokud nedostaneš menses a budeš mít aspoň něco na těch testech, tak je podle mě velká šance, že to vyšlo 🙂

martulinkaz
24. bře 2010

Děkuji mooooc 🙂 ..... snad to nedostanu 😒 😒 a vy buď Te zdraví 🙂

jitousek
24. bře 2010

holky přála bych Vám aby jste tu byli všechny do jedné brzo těhulky 😵 😵 😵
jen tak brouzdám a narazila jsem tu na Vás tak se nezlobte na mě že sem lezu 😉
ale moje těhu začínalo taky podobně bolení podbříška jako když má přijít menses a to doscela dost hustě bylo mě zle až běda a každej den jsem se strachovala aby už tam byli ty 2// páč jsme moc moc moc chtěli mimíska 😎 podařilo se na podruhý a docela v tej době nečekaně přeju Vám pevné nervíky s testíkama a doktorama nejni to jednoduché ale stojí to za ten krásnej pocit bejt těhotná a potom maminkou 😵 😵 😵 😵 😵

martulinkaz
24. bře 2010

Děkujeme moc Jituško 😵 😵 😵 😵 Nezlobíme se určitě ne 😉 Tak snad jen samé dobré výsledky 😎 😵

veruu111
24. bře 2010

Ahoj holky taky se omlouvám,že vám sem lezu a nevím jestli se najde někdo s takovou zkušeností.Jsem 37DC a bohužel tt včera negativní.Bolesti mívám jako u MS sice ne tak velké,ale večer jak ležím mě to chytá a dneska jsem myslela,že se mi to tam celé uvolnilo při vysávání a že se rozteču jak pračka,protože mě tak zapíchalo v celém podbřišku,ale nic už od včera trošinku špiním,ale stačí to bohatě na intimču jen 1 za den trošku ze mě vyteče nahnědlý hlen,ale ne takový jako mívám u MS a ted to vypadá,že to i přestává 😔 .Tak nevím co to může být už jsem si dělala velké naděje,ale včera ten test mě schladil 😢 Nemáte s tím některá zkušenost??
Děkuji za odpověď a všem přeji brzké // na testících 😎

neiry
25. bře 2010

Veruu, my se snažili 3 roky, takže jsem taky zažila už kdeco a každý cyklus pomalu testovala, jistá toho, že to vyšlo...Je možné, žes třeba měla ovulaci později, a proto i když jsi těhotná, tak test ještě nic neukáže 😒 . Pokud si ale děláš ovulační testy, nebo měříš teplotu a víš, kdys ovulovala a je to už déle jak 14 dnů, tak asi bohužel těhotná nebudeš ☹ . Každý to má sice jinak, ale já už v den menses mělav viditelnou čárku, kdy se nedalo pochybovat o tom, že tam je.
Kdyžtak můžeš zkusit testnout zase za pár dnů, i když já sama vím, že to není možné tak dlouho čekat 🙂 . Nebo je taky možné, že se ti tenhle cyklus rozházely hormony, a proto máš menses takovou nijakou, fakt těžko říct. Strašně bych ti přála, aby to vyšlo, sama vím, jaké to je zoufalství, když pořád nic ☹ . Hele a vždycky můžeš zajít k doktorovi, ať ti třeba vezmou krev.
Moc držím palce 😵

martulinkaz
25. bře 2010

Neiry dneska ráno jsem si dělala testík a vyšla mi opět slabolinká čárečka,ale nevím kdy se tam objevila ,protože jsem si udělala testík čekala tak 3 minutky a jen jedna čárka....šla spinkat a chtěla jsem ho vyhodit,ale kukám ta druhá čárečka tam je ...... já vubec nevím co to má znamenat 😖

veruska007
25. bře 2010

Ahojte, holky.

Tak me od vcerejska hodne poboliva podbrisek, tak uprostred, takze cysta to neni. Chceme mimco, a tak poctive sleduju hlen, merim teplotu. Ovulku jsem mela vic nez pred mesicem. BT stale nad 37. No... ale uz jsem si udelala X tehotenskych testu vsech moznych znacek a citlivosti... a nic. A pritom to uz bych byla snad v 7.tt. Jsem z toho uz cela spatna. Dlouho jsem to neresila, ale ted uz mi to prijde opravdu divny. Bohuzel, doktorka me objednala az za dva tydny. Vubec nevim, co si o tom myslet...

neiry
25. bře 2010

Veru, tak to je fakt divné 😒 , v 7. týdnu by test už měl být pozitivní. Ale podle těch příznaků bys mohla být těhotná, jen chybí ta druhá čárka na testu...Fakt nevím, co ti poradit, mi se druhá čárka ukázala už 10. den po ovulaci, a pak to asi týden rostlo, a pak se to zastavilo na stejné intenzitě.
A nemůžeš mít třeba nějakou infekci, že bys měla zvýšenou teplotu a divnou menses? Vím, že chceš mimčo, ale tohle mi fakt přijde divné. A nemůžeš si třeba zajít někde na krev? Pokud by byla pozitivní, tak je to jasné bez ohledu na testy. Pokud nebyla, tak je někde něco špatně.

Marti, a sílí ti ty čárečky?

veruska007
25. bře 2010

No, ja bych to chapala, kdybych nemela tu ovulku. Proste by byl delsi cyklus. Ale takhle teda nevim. Copak jste nekde slysely, ze by se vajicko po ovulce ztratilo? No, ... to tak vystihuje mou situaci. Spis si rikam, ze se nam mozna snazeni vydarilo, ale miminko si to brzo rozmyslelo, ale jeste se proste neodloucilo. Par kamaradek nosilo mrtvy zarodek kolem mesice, nez se neco zacalo dit... A vzhledem k tomu, jak me dva dny boli bricho, bych tomu aj verila... No, nejmoudrejsi budu az po te doktorce za dva tydny.

neiry
25. bře 2010

A proč tě doktorka nevzala dřív? Já vím, že oni moc brzo nechtějí, že není nic vidět, ale vždycky tu je riziko mimoděložního těhotenství a to by podle mě doktoři neměli brát na lehkou váhu. Já když byla poprvé těhotná a volala sestřičce, že chci na prohlídku, že mám zpožděnou menses a křeče, tak mi řekla, že těhotné berou nejdříve v 8. týdnu...Čekat do 8. týdne, tak už je dávno po mně. Nakonec mě vzali jinde a hned hnali do nemocnice, kde se bohužel to mimoděložní prokázalo 😒 .

Samozřejmě to může být tak, jak píšeš, ale i tak mi to přijde strašné nosit v sobě 2 týdny ještě mrtvý zárodek...

Budu moc držet palce, ať to není nic špatného.

martulinkaz
25. bře 2010

Neiry právě se mi ani nezdá ,že by sílili,ale určitě je o něco malinko silnější než ten test co jsem si dělala den po vynechání menses

neiry
25. bře 2010

Třeba to bude v pohodě, mě ze začátku taky sílily neviditelně 🙂 . A teď po nějaké době už tam nejde skoro vidět vůbec nic, vybledlo to. Pošlu ti do zprávy odkaz na svůj fotoblog, kde mám i ty testy. Mám ho zatím neveřejný, tak to můžeš porovnat.

martulinkaz
25. bře 2010

Juuu posli posli 🙂 🙂 kuknu dekuji moooooc 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru